Animacje, animatorzy, animator wesele-doświadczeni id:20407

Oferta

Oferujemy przyjazd:

-szczudlarzy
-wielkich maskotek
-klaunów
-animatorów
-magików
-grupy pokazowej fireshow
-dmuchanych atrakcji
którzy będą stanowić atrakcję samą w sobie lub wykonają zadania odpowiadające Waszym oczekiwaniom.

-szczudlarze

Na weselu świetnie sprawdzą się nasi szczudlarze. Ci doświadczeni animatorzy profesjonalnie obsłużą każde przyjęcie. Ich obecność zawsze wywołuje mnóstwo pozytywnych emocji i sprawia, że ślub długo pozostaje w pamięci nowożeńców i ich gości. Szczudlarze mogą, np.: witać, zabawiać gości, wypuszczać z wielkiego pudła balony helowe, puszczać bański mydlane, pozować do zdjęć i robić wiele wiele innych rzeczy które wpadną Wam do głowy. Dodatkowo szczudlarze występują we wcześniej wybranych przebraniach. Możliwości jest multum, jednak najbardziej popularnymi na tę okoliczność są przebrania aniołów oraz szczudlarze w garniturach.

-wielkie maskotki

To atrakcja, która przede wszystkim cofnie Was w czasy dzieciństwa. :) Chyba każdy ucieszy się na widok ulubionej bajkowej postaci w rozmiarze XXL, do której można będzie się przytulić? Tutaj oferta też jest bardzo szeroka. Kubuś Puchatek, Tygrysek, Hello Kitty i Spongebob to tylko niektóre z naszych bajkowych propozycji. Podobnie jak w przypadku szczudlarzy, nasze maskotki mogą wykonywać najróżniejsze zadania.


-klauni

Klaunów chyba nie trzeba szczególnie przedstawiać... parę lat temu byli kojarzeni jedynie jako postaci z cyrkowej areny. Teraz stanowią doskonałe urozmaicenie imprez firmowych i prywatnych.
Bardzo zachwalani na weselach. Najpopularniejszą atrakcją jest klaun z watą i balonami. Wyobraźcie sobie wesołego klauna, który wchodzi na sale, wręcza balonowe kwiaty- dla pań i miecze/szable -dla panów, pozuje do zdjęć i częstuje watą. Hm? Prawda, że od razu przed oczami pojawiają się uśmiechnięte twarze gości? :) :) :)

-animatorzy

Z klasycznej oferty proponujemy przyjazd profesjonalnego i doświadczonego animatora. Ta forma atrakcji to szczególne udogodnienie dla Twoich najmłodszych gości oraz ich rodziców, którzy będą mogli w pełni oddać się przyjemnościom. Jesteśmy mistrzami w organizacji czasu dla dzieci. Animator poprowadzi gry i zabawy zarówno w lokalu jak i na świeżym powietrzu w zależności od dostępnego miejsca. Form zabaw w planie mamy mnóstwo, a w nich między innymi: tworzenie plastycznego prezentu dla pary młodej; zabawy z chustą, konkurencje sportowo - ruchowe, wielkie bańki mydlane wiele wiele innych. :)
Częstym dodatkiem do naszych animacji są dmuchane atrakcje. Zamki, place zabaw, zjeżdżalnie lub którekolwiek z wielu dmuchańców w naszej ofercie, dają dodatkowe możliwości zabaw podczas wesela.

-magicy

Pokazy iluzji to doskonała forma rozrywki, która uatrakcyjni każdą imprezę. Pokazy magiczne potrafią zafascynować nawet największych niedowiarków. Atrakcja ta idealnie nadaje się na takie imprezy jak wesela, urodziny, każdego rodzaju imprezy prywatne i firmowe.

-fireshow- taniec ognia

Pokazy fireshow- taniec ognia to zapierające dech w piersiach przedstawienie, które na długo pozostanie w pamięci publiczności. Igranie z ogniem dla naszych artystów to bułka z masłem. :) Świetnie sprawdza się w wieczornych porach jako atrakcja dla gości weselnych.

--Balonowe kompozycje, pudła z balonami

Nie wyobrażamy sobie imprez bez balonów helowych! To fantastyczny pomysł na dekorację sali weselnej, ale też mogą być świetnym prezetem dla pary młodej. W ofercie mix kolorów i rodzajów balonów.


-Dmuchańce

Dmuchane zjeżdżalnie i zamki stanowią jedną z najbardziej pożądanych przez dzieci atrakcji na wszystkich imprezach. Oferujemy duży wybór dmuchanych zjeżdżalni, zamków, urządzeń do rywalizacji dla dzieci i dorosłych. Różnorodność naszych urządzeń daje możliwość dostosowania konkretnych pakietów do Waszych oczekiwań. Nasze urządzenia są zawsze czyste, zadbane, posiadają niezbędne atesty, ubezpieczenia i dokumentację.

Poniżej kilka zdjęć z naszej kolekcji. :)
Zapraszam do kontaktu w sprawie ustalenia cen i rezerwacji terminów.
Każdą z usług dostosowujemy do charakteru imprezy, możemy zaproponować kilka rozwiązań które zarówno pod względem wizualnym jak i finansowym wpasują się w Wasze oczekiwania.

Sprawdź naszą ofertę w innych kategoriach:

Cennik

Zapraszam do kontaktu w sprawie ustalenia cen i rezerwacji terminów.
Każdą z usług dostosowujemy do charakteru imprezy, możemy zaproponować kilka rozwiązań które zarówno pod względem wizualnym jak i finansowym wpasują się w Wasze oczekiwania.

Opinie Dodaj opinię

Skontaktuj się

514-389...
Powołaj się na stronę Wesele z klasą
506-767...
Powołaj się na stronę Wesele z klasą

Dane kontaktowe

Nazwa firmy:Mobilne Centrum Animacji
Imię:Agnieszka
Województwo:śląskie
Miejscowość:Katowice
Data dodania: 12-04-2016
Liczba odwiedzin: 459

Nowe ogłoszenia