Fiat 125p - auto do ślubu - Auto weselne PRO id:16310

Oferta

Wynajmę zabytkowego Fiata 125p, jako auto do ślubu. Samochód ten jest w znakomitym stanie, zarówno technicznym jak i wizualnym - zadbany, zawsze czysty i umyty zapewni przyjemną i niezapomnianą podróż. Auto jest klasykiem z 83', z błyszcząco pomarańczowym lakierem (seria samochodów z pomarańczowym lakierem była produkowana bardzo krótko) oraz silnikiem 1,5 litra w benzynie. Poddany gruntownej renowacji w ostatnich latach, świetnie się sprawuje.
W celu zapewnienia najwyższego poziomu usług zapewniamy doświadczonego kierowcę, który zawiezie Państwa młodych i będzie im służył pomocą w czasie podróży. Gwarantujemy również znakomite przygotowanie auta - dokładne sprzątnięcie, umycie itp.
Jeśli chodzi o ozdoby, to istnieje u nas również możliwość zamówienia ozdób auta za dopłatą ok 150 zł. Jeśli jednak chcą Państwo samodzielnie wybrać miejsce zdobienia naszego samochodu to istnieje oczywiście taka opcja.
Zapewniamy profesjonalizm, punktualność oraz perfekcyjne przygotowanie auta do ślubu.
Gwarantujemy niezapomnianą podróż autem, zarówno dla Państwa młodych, jak i dla wszystkich gości!!!
Cena wynajmu: 500 zł (cena za usługę obejmuje przyjazd po Państwa młodych, przejazd od Państwa młodych na ślub oraz ze ślubu na wesele, jakiekolwiek dodatkowe przejazdy itp. ustalane będą indywidualnie)
Zainteresowanych prosimy o kontakt telefoniczny lub e-mailowy.

Dodatkowe informacje

Rodzaj:

  • Marka: Fiat
  • Kolor: pomarańczowy
  • zabytkowy

Cennik

Orientacyjna cena: 500 PLN / wesele

Cena obejmuje przygotowanie przez nas samochodu(sprzątnięcie, umycie i wypolerowanie), przyjazd po Państwa młodych oraz zawiezienie ich na ślub, a potem na wesele. Ewentualne inne przejazdy, usługi prosimy ustalać z nami telefoniczne. Zdobienie samochodu za dodatkową opłatą ok 100-150 zł.

Opinie Dodaj opinię

Skontaktuj się

Dane kontaktowe

Fiat 125p - auto do ślubu - Auto weselne PRO
Województwo:mazowieckie
Miejscowość:Warszawa
Data dodania: 16-09-2015
Liczba odwiedzin: 188

Polecamy

Nowe ogłoszenia