BARMANI NA WESELE - Black & White Factory Bar id:19164

Oferta

Black & White Factory Bar to przedsięwzięcie doświadczonych barmanów, którzy pragną się pokazać z bliska swoim Gościom.
Barmani Black & White Factory Bar to absolwenci Międzynarodowej Szkoły Barmanów MSBIS, pracujący na co dzień w najlepszych warszawskich koktajl barach. Barmaństwo jest ich pasją, a gdy pasja łączy się z pracą mamy do czynienia z doskonałym serwisem.

Obsługujemy :
• Wesela do 300 osób
• Przyjęcia okolicznościowe do 50os.

Jesteśmy wyposażeni w: Mobilne bary dwustanowiskowe pokryte czarnym szkłem, podświetlanymi lampkami LED na dowolnie wybrany kolor, półkę alkoholowa- alkohole są umieszczone za barmanem, dzięki czemu Nasi Goście mogą poczuć się jak w koktajl barze, szeroka gama szkła koktajlowego, najwyższej klasy sprzęt barmański , lód, a zwłaszcza w zapał i radość z tego co robimy.

Co Nas wyróżnia na tle konkurencji? :
o Energia i pasja w tworzeniu każdego koktajlu
o Pełen profesjonalizm
o Bez względu na liczbę gości każde przyjęcie obsługuje 2 barmanów
o Estetyka naszego sprzętu i ubioru
o Autorskie karty koktajlowe - 10 kart koktajlowych do wyboru bądź
KARTA INDYWIDUALNA (cena wyliczana indywidualnie)
o Deklaracja pełnej pomocy w każdej sytuacji
o Twoja uroczystość jest równie ważna dla Nas
o Brak ukrytych, dodatkowych kosztów, cena jest od początku do końca niezmienna
o Zapewniamy pełny asortyment (alkohole, soki, owoce, dekoracje, dodatki)

Można śmiało powiedzieć - cała organizacyjna strona zlecenia na naszej głowie.

Cennik

W naszej ofercie mogą Państwo wybrać pakiet, który najbardziej będzie odpowiadał Państwa wymaganiom. Wyróżniamy 3 pakiety w każdym rodzaju zlecenia:
 PAKIET SREBRNY
 PAKIET ZŁOTY
 PAKIET PLATYNOWY

Oferta obsługi barmańskiej:
♦ Pakiet SREBRNY: obsługa barmańska dwuosobowa przez cały czas trwania zlecenia; własny mobilny bar, sprzęt barmański, szkło koktajlowe, lód; transport do 100 km od centrum Warszawy; pełny asortyment: alkohole klasy Premium, owoce, przeciery owocowe, dekoracje koktajlowe; wybór karty koktajlowej I, II lub III - koktajle na bazie wszystkich podstawowych alkoholi: wódki, rumu, ginu, tequili, whisky; po jednej butelce wina białego i czerwonego; menu koktajlowe na stoły, płonący bar wraz z rozlaniem smakowych shotów dla wszystkich gości na koniec zlecenia.
Cennik:
 dla Wesela do 100 osób: 2000 zł
 dla Wesela do 200 osób: 2500 zł
 dla Wesela do 300 osób: 3000 zł

♦ Pakiet ZŁOTY: obsługa barmańska dwuosobowa przez cały czas trwania zlecenia; własny mobilny bar, sprzęt barmański, szkło koktajlowe, lód; transport do 200 km od centrum Warszawy; pełny asortyment: alkohole klasy Premium, owoce, przeciery owocowe, dekoracje koktajlowe; GAZOWANE SHOTY; suchy lód - efekt sztucznego dymu na barze, wybór karty koktajlowej I, II,III, IV, V lub VI - koktajle na bazie wszystkich podstawowych alkoholi: wódki, rumu, ginu, tequili, whisky; po jednej butelce wina białego i czerwonego; menu koktajlowe na stoły, konfetti puszczone w momencie wejścia Pary Młodej na sale balową, kule lodowe dla koktajli na bazie whisky, płonący bar wraz z rozlaniem smakowych shotów dla wszystkich gości na koniec zlecenia.
Cennik:
 dla Wesela do 100 osób: 2500 zł
 dla Wesela do 200 osób: 3000 zł
 dla Wesela do 300 osób: 3500 zł

♦ Pakiet PLATYNOWY : obsługa barmańska dwuosobowa przez cały czas trwania zlecenia; własny mobilny bar, sprzęt barmański, szkło koktajlowe, lód; transport do 200 km od centrum Warszawy; pełny asortyment: alkohole klasy Premium, owoce, przeciery owocowe, dekoracje koktajlowe; gazowane shoty; suchy lód - efekt sztucznego dymu na barze, wybór karty koktajlowej I, II, III, IV, V, VI, VII, VIII, XI lub X - koktajle na bazie wszystkich podstawowych alkoholi: wódki, rumu, ginu, tequili, whisky, likierów w tym alkohole infuzowane; po jednej butelce wina białego i czerwonego; menu koktajlowe na stoły, konfetti puszczone w momencie wejścia Pary Młodej na sale balową, kule lodowe dla koktajli na bazie whisky, płonące race, skrzynka piwa regionalnego, FONTANNA ALKOHOLOWA, płonący bar wraz z rozlaniem smakowych shotów dla wszystkich gości na koniec zlecenia.
Cennik:
 dla Wesela do 100 osób: 3000 zł
 dla Wesela do 200 osób: 3500 zł
 dla Wesela do 300 osób: 4000 zł

Obsługujemy każde zlecenie od momentu rozpoczęcia przyjęcia do godziny spisanej w umowie. Każda dodatkowa godzina pracy barmanów wraz z pełnym wyposażeniem to koszt 200 zł/h.
Transport powyżej 200 km to koszt 2 zł za każdy dodatkowy km.

Zadzwoń lub napisz do Nas w celu wyboru pakietu oraz dopytania o wszystkie szczegóły oferty.

Pisząc do Nas, poinformuj Nas o lokalizacji, liczbie osób i dacie uroczystości, bądź zadzwoń, a na wszystkie pytania odpowiemy błyskawicznie i szczegółowo.

Opinie Dodaj opinię

Skontaktuj się

507-128...
Powołaj się na stronę Wesele z klasą
505-422...
Powołaj się na stronę Wesele z klasą

Dane kontaktowe

Nazwa firmy:Black & White Factory Bar
Województwo:mazowieckie
Miejscowość:Warszawa
Data dodania: 11-02-2016
Liczba odwiedzin: 608

Nowe ogłoszenia