BARMANI NA WESELE!!!ATRAKCJA WESELNA PRESTIGE-BAR id:12093

Oferta

PRESTIGE – BAR jest to innowacyjność na rynku weselnym. Oferujemy naszym klientom kompleksową obsługę barmańską w jednym z najważniejszych dni w ich całym życiu.
Jak większość z Państwa wie wesela w dzisiejszych czasach różnią się w ogromnym stopniu od tych jakie wyprawiali nasi rodzice czy dziadkowie. Podczas gdy kiedyś królowała na stołach tylko i wyłącznie wódka, teraz nastąpiły zmiany.
I my tę zmiany chcemy Państwu jak najlepiej przedstawić i zaoferować.
Nasza firma wprowadza zupełnie inne spojrzenie na przyjęcia weselne. Nasi wykwalifikowani barmani, którzy w swoim życiu obsługiwali już bardzo dużą ilość wesel najlepiej wiedzą jak pobudzić podniebienia nawet najbardziej wymagających gości. Przygotujemy drinki posługując się profesjonalnym sprzętem na bazie najlepszych światowych trendów barmańskich. Wszystko to na oczach waszych wspaniałych gości oraz oczywiści Państwa młodych.
Drinki udekorowane są świeżymi owocami oraz akcesoriami odpowiadającymi tematyce weselnej. Szkło w których podawane są napoję dobrane jest zgodnie z barmańskimi standardami.
Oprócz drinków podawanych w klasycznej postaci tj. w szklankach nasi barmani przygotowywują również drinki schowane w owocach kokosa , ananasa , melona podnosząc poziom elegancji i wyrafinowania jakie towarzyszy Państwa uroczystości.
Oprócz najważniejszej rzeczy jaką jest obsługa barmańska, oferujemy Państwu cały sprzęt towarzyszący naszej usłudze. W jego skład wchodzą m.in. mobilny bar, dzięki któremu nie muszą się Państwo martwić o miejsce w którym będziemy mieli przyjemność pracować. Ponadto w ramach oferty przygotowujemy odpowiednie oświetlenie, tak by nasi pracownicy byli zauważalni oraz by zachowany był efekt wizualny, przy którym w ramach życzeń można zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie.
W skład naszej usługi wchodzą więc
wynajem baru mobilnego wraz z dwójką wykwalifikowanych barmanów
szkło barowe
elementy dekoracyjne w skład których wchodzą : rurki, mieszadełka, parasolki a także oczywiście świeże owoce m.in. pomarańcz, ananas, kokos, melon, limonka, cytryna oraz owoce dostępne sezonowo takie jak np. truskawki
konstrukcja podtrzymująca wraz z oświetleniem oraz sprzętem TV
oświetlenie : światła „LED-owe ” znajdujące się na konstrukcji oraz umiejscowione w taki sposób by nasz bar oświetlony był z każdej strony
sprzęt barmański potrzebny do realizacji imprezy (blendery ,kruszarki, chłodnie itp.)
menu weselne w wielu egzemplarzach
transport
W razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt pod numerem telefonu lub e-mail ….

Cennik

Orientacyjna cena: 1000 PLN / pokaz

OBSZAR NA JAKIM OBSŁUGUJEMY TO WOJEWÓDZTWO MAŁOPOLSKIE,WOJEWÓDZTWO PODKARPACKIE,WOJEWÓDZTWO ŚLĄSKIE,WOJEWÓDZTWO DOLNOŚLĄSKIE,WOJEWÓDZTWO ŚWĘTOKRZYSKIE,WOJEWÓDZTWO OPOLSKIE

Opinie Dodaj opinię

Skontaktuj się

796-118...
Powołaj się na stronę Wesele z klasą
796-909...
Powołaj się na stronę Wesele z klasą

Dane kontaktowe

BARMANI NA WESELE!!!ATRAKCJA WESELNA PRESTIGE-BAR
Województwo:małopolskie
Miejscowość:Nowy Sącz
Kod:33-300
Data dodania: 21-03-2014
Liczba odwiedzin: 646

Polecamy

Nowe ogłoszenia