Coemi DJ & Live Music, Wodzirej, światło, efekty.. id:17637

Oferta

Profesjonalny Wodzirej Wojciech Zięba zapewnia zorganizowanie i prowadzenie WASZEGO WESELA Z KLASĄ!

Coemi DJ & Live Music to SIŁA MUZYKI, a przede wszystkim rewelacyjne połączenie radości grania, twórczych pomysłów i ogromnej ilości pozytywnej energii płynącej prosto z serc wykształconych muzyków. Kilkunastoletnie doświadczenie sceniczne, wyższe wykształcenie muzyczne, oraz zawody związane z muzyką, to wszystko spotyka się w naszym zespole i daje wspaniały efekt.

Naszym atutem jest niewątpliwie ciekawa konferansjerka i bardzo dobry kontakt z publicznością.

Warto podkreślić, iż do każdej uroczystości podchodzimy indywidualnie, analizując potrzeby uczestników oraz preferencje muzyczne klienta.
Coemi DJ & Live Music ceni sobie wartość artystyczną muzyki, do której podkreślenia używa profesjonalnych instrumentów muzycznych, nagłośnienia, oraz oświetlenia i efektów scenicznych.

Muzyka rozrywkowo – taneczna opracowana na wysokim poziomie idealnie sprawdza się podczas zabawy weselnej. Dla gości preferujących muzykę na żywo Coemi Live Music zapewnia wyjątkową jakość wykonania używając instrumentów szalenie modnych na rynku muzycznym (np. akordeon guzikowy, sekcja dęta itp).

Niezwykła wrażliwość i temperament muzyków ujawniają się zarówno w grze zespołowej, jak i w partiach solowych. Mamy nadzieje, że koncert akustyczny, będzie niezapomnianym doświadczeniem dla każdego, kto jest gotowy przenieść się w inne czasy i miejsca.

Gramy, śpiewamy i zabawiamy gości weselnych przy stołach w rytmach biesiadnych. Popularne znane i lubiane melodie chętnie są śpiewane przez uczestników zabawy.

Muzyka rozrywkowa, taneczna,największe hity z całego świata, w tym francuska, Jazz, swing, i nie tylko może zabrzmieć podczas uroczystego obiadu, deseru, lub bloku tanecznego.
Koncert akordeonowy lub fortepianowy to rewelacja, która jest w zasięgu Twojej ręki. Wielkie możliwości twórcze, niespożyta energia i pasja do muzyki, to nasza siła na to, aby Wasze wesele było niezapomniane.

Coemi DJ & Live Music zapewnia obsługę muzyczną wesel i poprawin, dodatkowe atrakcje, zabawy i konkursy, a także najnowsze rozwiązania oświetlenia estradowego.

Dodatkowe informacje

Instrumenty:

 • akordeon
 • gitara elektryczna
 • keyboard/organy
 • pianino
 • trąbka

Pozostałe:

 • obsługa konferansjerska
 • mówimy po angielsku
 • efekty świetlne
 • granie przy wyprowadzeniu
 • płyta DEMO audio
 • płyta DEMO video

Skład:

 • wokalistka
 • wokalista
 • Ilość osób: 3

Sprawdź naszą ofertę w innych kategoriach:

Cennik

Zapraszamy do kontaktu, celem wyceny naszych usług przy konkretnym zamówieniu np. wesele + poprawiny, dekoracje światłem, efekt ciężkiego dymu, itp.

Opinie Dodaj opinię

Ocena dla: Coemi DJ & Live Music, Wodzirej, światło, efekty.. id:17637
Ilość głosów: 2 Średnia wszystkich ocen: 5,00 / 5
Autor: Andzrej i Natalia Dodano: 17-03-2016
(5)
Gorące podziękowania dla najcudowniejszej orkiestry na świecie i wszystkich galaktykach. Wszyscy goście weselni bawili się świetnie przy Waszej wspaniałej muzyce, a zabawy były najlepsze na świecie i wprowadziły cudowną atmosferę. Będziemy Was wspominać do końca życia jako najlepszą ekipę wesela. z gorącymi pozdrowieniami

Andrzej i Natalia P.S. Flet is THE BEST
Autor: Monika i Alan Dodano: 25-01-2016
(5)
Z całego serca serdecznie chcieliśmy podziękować zespołowi COEMI za wspaniale prowadzoną uroczystość weselną. Wszyscy uczestnicy zabawy byli zachwyceni przebiegiem i atmosferą uroczystości, bo dzięki Wam wszyscy dobrze się bawili i będą długo wspominali to wesele. Trzymajcie kochani tak dalej i nie zmieniajcie się bo jesteście wspaniali. Jeszcze raz wielkie dzięki.

Monika i Alan

Skontaktuj się

501-134...
Powołaj się na stronę Wesele z klasą
508-115...
Powołaj się na stronę Wesele z klasą

Dane kontaktowe

Nazwa firmy:Coemi DJ & Live Music
Imię:Wojciech
Nazwisko:Zięba
Województwo:pomorskie
Miejscowość:Gdynia
Kod:81 173
Adres:Benisławskiego
Data dodania: 12-12-2015
Liczba odwiedzin: 762

Nowe ogłoszenia