DJ na wesele FIREMUSIC DJs: Rozpalimy Wasze Wesele id:13259

Ten certyfikat stracił ważność.

Oferta

MUZYCZNA OPRAWA IMPREZ
W NAJLEPSZYM WYDANIU,
A TO WSZYSTKO W ROZSĄDNEJ CENIE!

Niechaj Śląsk i Małopolska zapłoną!

FireMusic jako DJ-e na wesele zadbają o oprawę muzyczną, świetną zabawę oraz pełny parkiet …a cena zawsze pozostanie rozsądna!
Przedstawiamy Państwu FireMusic: wodzirej i prezenter muzyczny oraz DJ na wesele. Śląsk i Zagłębie są naszym głównym rejonem działania (Katowice, Sosnowiec, Gliwice, Zabrze, Będzin, Bytom, Ruda Śląska, Chorzów, Rybnik, Tychy), ale również Małopolska nie jest nam obca (Oświęcim, Chrzanów, Olkusz). Doświadczenie jako DJ-e i prezenterzy muzyczni zdobywaliśmy przez lata prowadząc wesela i uczestnicząc w wielu przedsięwzięciach. Dzięki naszym umiejętnościom oraz profesjonalnemu zapleczu technicznemu świetnie sprawdzamy się i uzupełniamy jako prezenterzy muzyczni oraz DJ-e na wesele , dodatkowo zabawiając gości w roli wodzirejów. FireMusic – Rozpalimy Wasze Wesele!

Podczas prowadzonych przez nas imprez dobieramy utwory w taki sposób, aby każdy uczestnik znalazł coś dla siebie. Dzięki wieloletniej pracy w roli DJ udało nam się uzbierać bogaty repertuar – od klasycznych utworów do najnowszych hitów promowanych przez stacje radiowe.


Przyjęcia weselne w przeciwieństwie do imprezy w klubie to odpowiedzialna uroczystość na której łączą się dwie rodziny i klarują się przyszłe stosunki rodzinno – przyjacielskie, stąd też powinna być poprowadzona ze smakiem i choć w sposób nowoczesny, to z zachowaniem pewnych elementów tradycyjnych, których oczekuje większość przybyłych na salę gości. Do wszystkich zadań i wesel podchodzimy z wielkim zaangażowaniem, dostosowujemy scenariusz według życzeń Pary Młodej, a przy tym wszystkim cena pozostaje rozsądna:

• oryginalna muzyka z płyt CD oraz innych cyfrowych nośników
• konferansjerka
• tańce integrujące wszystkich gości
• animacje i zabawy
• ciekawe i niebanalne zabawy i konkursy
• możliwość poprowadzenia imprezy w różnej stylistyce
• możliwość nietypowej oprawy muzycznej ślubu
• profesjonalne nagłośnienie i oświetleniePracujemy na terenie całego ŚLĄSKA oraz województwach pobliskich! W promieniu 50 km od Zabrza nie ponosisz dodatkowych kosztów!
W celu zapoznania się z szerszą ofertą obsługi muzycznej imprez prosimy o kontakt oraz odwiedzenie naszej strony.Pozdrawiamy
FIREMUSIC - Rozpalimy Wasze Wesele!

Cennik

Cena uzależniona jest od kilku czynników, dlatego zachęcamy do bezpośredniego kontaktu (ze względu na możliwość nieodebrania przez nas telefonu preferujemy kontakt mailowy lub poprzez formularz kontaktowy znajdujący się na naszej stronie).

• Cena ukazuje jedynie orientacyjną przybliżoną wartość usługi lub towaru, która ostatecznie jest ustalana indywidualnie
• Cena nie stanowi oferty w rozumieniu kodeksu handlowego i nie może stanowić podstawy do reklamacji

Opinie Dodaj opinię

Ocena dla: DJ na wesele FIREMUSIC DJs: Rozpalimy Wasze Wesele id:13259
Ilość głosów: 9 Średnia wszystkich ocen: 5,00 / 5
Autor: Marek B***** Dodano: 08-10-2016
Data imprezy: 29-09-2016 Miejscowość: Mikołów, Karczma Rajcula
(5)
Moje wesele które było obsługiwane przez chłopaków z Firemusic DJ było jedną z najlepszych imprez na jakich byliśmy My oraz w zgodnej opini Naszych gości - również i oni.
Energia, charyzma, humor, takt,zapał do pracy świeżość oraz optymizm w połączeniu z PEŁNYM profesjonalizmem sprawia że w/w zasługują na miano ludzi tworzących standardy obsługi imprezy na najwyższym poziomie.
Wszystko było perfekcyjnie przygotowane - zabawa była udana dla każdego - od dzieci (dla których przewidziany był specjalny blok muzyczny!) począwszy na osobach nieco starszych skończywszy.
Panowie - bardzo, bardzo dziękuje!

PS. Pomysł ze "skarpetą" będzie pamiętany naprawdę długo! ;-))
Autor: Asia & Bartek Dodano: 03-07-2016
Data imprezy: 16-06-2016
(5)
Najlepsi DJ na wesele !! Wszyscy goście byli zachwyceni muzyką oraz ich pozytywną energią dzięki której bawili się zarówno młodzi jak i ci starsi do samego RANA.

Ich zabawy sprawiły że mało kto siedział przy stoliku tylko wszyscy chętnie brali w nich udział !!
Autor: Ewa i Paweł Dodano: 23-10-2015
Data imprezy: 26-09-2015
(5)

OGIEŃ NA PARKIECIE ! Jeśli chcecie mieć najlepszą Imprezę Weselną to musicie mieć FIREMUSIC !!! Na naszym Weselu nie mogło już być lepiej !!! DJ w 100% profesjonalni ! Podejście do Pary Młodej, przygotowanie się , sprzęt, charyzma, wyczucie, energia, humor - wszystko na najwyższym poziomie ! My z mężem byliśmy MEGA szczęśliwi że zabawa była aż tak udana a najlepszym tego dowodem byli nasi zachwyceni Gości ... pisali i dzwonili do nas z podziękowaniami jeszcze przez tydzień po weselu. Nasze wesele było bez kropli alkoholu a oni rozkręcili imprezę doskonale i parkiet od pierwszego tańca był pełny. Są genialnymi wodzirejami !!! Jeżeli potrafią tak rozkręcić wesele bezalkoholowe że Goście nie chcą schodzić z parkietu to... SZACUNEK PANOWIE ! Jesteśmy Wam bardzo wdzięczni że najpiękniejszy dzień naszego życia był też najlepszą imprezą na jakiej byliśmy ! Zamawiamy Was na 25 rocznicę ślubu ;P
Autor: Marzena i Bartek Dodano: 03-10-2015
Data imprezy: 11-04-2015
(5)
Z naszej strony 100% satysfakcji z wyboru formy muzycznej i osób!:) Firemusic profesjonaliści w swoim fachu, genialne i kompleksowe podejście do tematu- sugerują, nie narzucają, Są niezwykle elastyczni wobec wizji klientów:) wszystko odbyło się zgodnie z ustalonym planem, podczas imprezy utrzymywali świetny kontakt z bawiącymi się gośćmi . POLECAMY WSZYSTKIM i raz jeszcze BARDZO dziękujemy za obecność z nami w TYM DNIU:)
Autor: Kasia i Szymon Dodano: 19-09-2015
Data imprezy: 05-09-2015
(5)
Polecamy w 100% Wodzirej mistrzowski. Od samego początku goście weselni byli zapraszani do zabawy, nie chcieli schodzić z parkietu. Bardzo dużo pozytywnych emocji wniosła zabawa zapoznawcza wszystkich gości. Dodatkowo DJ posiadał wiele znakomitych przebrań i przyborów do zabaw. Dzieci też zostały zaangażowane do królowania na parkiecie. Do samego końca był żywiołowy energiczny (nie wiem skąd ma tyle energii :) ) Wczuwał się w każdą zabawę którą przeprowadzał. Goście pod wrażeniem do dzisiaj dzwonią i dziękują za tak świetnego wodzireja. NAPRAWDĘ WARTO !!!
Autor: Aldona i Grzegorz Dodano: 01-09-2015
Data imprezy: 28-08-2015
(5)
Oprawa muzyczna na najwyższym poziomie. Ogromne słowa uznania za umiejętność włączenia wszystkich gości weselnych do zabawy w sposób dyskretny i nienachalny. Podczas wesela odbyło się wiele zabaw i konkursów zarówno dla dzieci ( przy których najlepiej bawili się dorośli) jak i dla samych dorosłych. Bezproblemowy kontakt, możliwość ustalenia wszystkich szczegolow przed jak i w trakcie imprezy.
Dodatkowo DJ dysponuje fantastyczna oprawa świetlną imprezy, lasery, dym itp.
Jednym słowem goście byli zachwyceni !
Autor: Mariola i Dariusz Buk Dodano: 24-06-2015
Data imprezy: 20-06-2015
(5)
Jeszcze raz serdecznie dziękujemy, za doskonałą oprawę muzyczną,wyczucie klimatu,dobrego smaku i fantastycznej zabawy,wszyscy goście weselni byli zachwyceni, a wesele niesamowicie udane.Jeszcze raz bardzo serdecznie Wam dziękujemy i szczerze polecamy każdemu z czystym sumieniem.POWODZENIA!!
Autor: Ewa i Łukasz Dodano: 28-04-2015
(5)
Gorąco polecamy!!!!
Wspaniały kontakt z DJ'ami z Firemusic. Potrafią zapewnić profesjonalną oprawę muzyczną tak aby wszyscy goście bawili się do białego rana. Wodzirej potrafił dobrze dobrać mowę do każdej sytuacji by impreza przez cały wieczór kręciła się na najwyższych obrotach, Panowie dokonują cudów- nasze winko z Kany Galilejskiej :)
Serdecznie dziękujemy za ten wieczór było zaj.......!!!!
Ewa i Łukasz 18.04.2015
Pokaż więcej opinii

Skontaktuj się

787-499...
Powołaj się na stronę Wesele z klasą

Dane kontaktowe

DJ na wesele FIREMUSIC DJs: Rozpalimy Wasze Wesele
Województwo:śląskie
Miejscowość:Zabrze
Data dodania: 27-09-2014
Liczba odwiedzin: 2605

Polecamy

Nowe ogłoszenia