Dj na wesele. Gwarancja doskonałej zabawy! id:19772

Oferta
Dodaj do plannera
Usuń z plannera

DJ Freshmaker

Dj z długoletnim doświadczeniem. Swoją "karierę" rozpoczynał w latach 90 zaczynając grać na wracających do łask płytach vinylowych.
Jego ulubionym gatunkiem jest muzyka house oraz dance w różnym odmianach. Był rezydentem wielu Warszawskich klubów np. Maxxim, Duna, Fiesta Mexicana. Organizował imprezy House Session przyciągając rzesze klubowiczów, B4Party muzyczne startery przed imprezami w Piekarni. Grał w wielu kultowych miejscach przyciągając zawsze wielu wielbicieli jego dynamicznych i tanecznych setów np Galeria, Piekarnia, Uboot, Iguana.

Obecnie zajmuje się organizacją, oprawą muzyczną i świetlną wszelkiego rodzaju imprez rozrywkowych. Gra zarówno z płyt winylowych jak i nowoczesnych odtwarzaczy. Dopasowuje repertuar do gustów gości grając utwory z lat 70,80,90 aż do współczesnych przebojów prezentowane przez światowe stacje radiowe. Posiada kolekcję piosenek latynoamerykańskich, przy których bawią się młodsi i starsi uczestnicy imprez.
Na stałe współpracuje z Cafe Spokojna w warszawie organizując oprawę muzyczną na wszelkiego rodzaju imprezach firmowych, weselach.
Repertuar jest dobrany do gustów i oczekiwań gości. Jest otwarty na sugestie. Długa współpraca świadczy o wysokim poziomie artystycznym i doborze repertuaru muzycznego. Tworzy duety muzyczne z wokalistkami grając muzyczne live akty.
Współpracuje z Michałem Milowiczem, jako wodzirejem, tworząc niezapomniane przedstawienia muzyczno-rozrywkowe łącząc muzykę nowoczesną z aktorskim talentem Michała.

Cennik

Orientacyjna cena: 1300 PLN / wesele

Cena zależy od oprawy i efektów wizualnych zamawianych na imprezę.
Dysponujemy profesjonalnym nagłośnieniem, oświetleniem scenicznym, efektami świetlnymi.
Wynagrodzenie Michała jest ustalane indywidualnie.
Szczegóły dotyczące live act są ustalane indywidualnie.

Opinie Dodaj opinię

Skontaktuj się

Dane kontaktowe

Dj na wesele. Gwarancja doskonałej zabawy!
Województwo:mazowieckie
Miejscowość:Warszawa
Data dodania: 01-03-2016
Liczba odwiedzin: 273

Nowe ogłoszenia