DJ na Wesele i inne okazje id:18183

Oferta

DJ / Wodzirej na zamówienie !

Oferuję oprawę muzyczną wszelkiego rodzaju imprez:

* Wesele
* Poprawiny
* Osiemnastki
* Dyskoteki
* Połowinki
* Studniówki
* Festyny
* Bale sylwestrowe (Sylwester)
* Andzejki
* Zabawy taneczne
* Rocznice :
- Ślubu
- Urodzin
* Imprezy :
- Szkolne
- Rodzinne
- Firmowe

INNE IMPREZY OKOLICZNOŚCIOWE I NIE TYLKO DO UZGODNIENIA TELEFONICZNIE.

Posiadam profesjonalny sprzęt nagłaśniający oraz nowoczesne inteligentne oświetlenie dyskotekowe. Gram tylko i wyłącznie muzykę na żywo, więc w każdym momencie imprezy goście mogą poprosić o ulubiony utwór oraz zadedykować go wybranej osobie.

Gram najnowsze taneczne przeboje w gatunkach disco-polo, dance i muzyki klubowej, jak i również repertuar tanecznych przebojów lat 90.

Podczas uroczystości prowadzę liczne zabawy oraz konkursy, aby goście byli w pełni zadowoleni, uśmiechnięci. Oraz żeby impreza pozostała na długo w ich pamięci.

LUBIĘ PODEJMOWAĆ WYZWANIA - Do każdej z imprez przygotowuję się indywidualnie, nie boję się wyzwań. Prowadziłem już m.in takie imprezy jak poprawiny wesela angielsko-polskie, 50 urodziny holendersko-polskie, także nie straszne mi już nic.


Dodatkowo oferuje takie rzeczy jak :
- Fotorelacja imprezy
- Nagranie najważniejszych oraz najciekawszych momentów uroczystości i sklejenie z nich 10-20 minutowego filmiku
- Wykonanie dowolnego utworu po wcześniejszym ustaleniu na trąbce.

Koniecznie skontaktuj się ze mną telefonicznie w celu omówienia wszystkich szczegółów tak, aby Twoja impreza była niezapomnianym przeżyciem

Teren mojego działania to wyłącznie województwo kujawsko-pomorskie oraz pomorskie w okolicach Chojnic. (Maksymalnie 150km od miejscowości BYSŁAW , TUCHOLA)

Działam m.in na terenie takich miejscowości jak : Bysław, Tuchola, Chojnice, Bydgoszcz, Czersk, Śliwice, Grudziądz, Świecie, Charzykowy, Człuchów, Koronowo, Sępólno, Nakło, Złotów, Starogard Gdański, Kwidzyń, Malbork, Tczew, Kościerzyna, Bytów, Osie, Gniew, Chełmno, Toruń, Wąbrzeźno, Iława, Piła, Wałcz, Laskowice, WięcborkNIE CZEKAJ ! ZADZWOŃ I ZAREZERWUJ SWÓJ TERMIN JUZ DZIŚ , ZANIM KTOŚ INNY ZROBI TO PRĘDZEJ !

Cennik

Orientacyjna cena: 600 PLN / wesele

Opinie Dodaj opinię

Skontaktuj się

Dane kontaktowe

DJ na Wesele i inne okazje
Województwo:kujawsko-pomorskie
Miejscowość:Bysław
Kod:89-510
Data dodania: 11-01-2016
Liczba odwiedzin: 193

Nowe ogłoszenia