Dwór w Tomaszowicach - unikalne wesela z klasą

Oferta

DWÓR W TOMASZOWICACH od wielu lat stanowi ważny punkt na „weselnej mapie” Polski. Zabytkowy zespół dworsko-parkowy to niezwykłe miejsce z własną historią organizowanych tu hucznych wesel oraz kameralnych przyjęć. W zabytkowym otoczeniu i gustownie urządzonych wnętrzach każda uroczystość nabiera odświętnego i niepowtarzalnego blasku.

W ramach zespołu dworsko-parkowego w Tomaszowicach naszych klientów zapraszamy do trzech różnych stylowo obiektów:

ORANŻERIA – dworska i romantyczna
Wnętrza z przestronnymi galeriami i balkonami, których dostojności dodają wysokie, neogotyckie okna, dużo zieleni i szklane tafle balustrad. Szczególny klimat zyskuje wieczorem i – w blasku świec na wiszących kandelabrach. Tradycyjne łączenie murów z wapienia jurajskiego i drewna harmonizuje z parkowym otoczeniem.

GALERIA PANORAMA – nowoczesna i elegancka
Oddana do użytku w czerwcu 2007 roku, już zaskarbiła sobie sympatię miłośników sztuki oraz nowożeńców. Obiekt dzieli się na część biesiadną oraz taneczną. Z okien i tarasu rozpościera się malowniczy widok na zespół dworsko-parkowy.

SPICHLERZ – zabytkowe wnętrza, rustykalny styl
XIX-wieczny piętrowy budynek zbudowany z kamienia i drewna, leżący w pobliżu klasycystycznego dworu, posiada kilka sal urządzonych w rustykalnym stylu. Wystrój wnętrz sprzyja organizacji przyjęć tematycznych, a drewniany ganek daje okazję do biesiadowania przy grillu.

Dodatkowe informacje

Typ obiektu

  • dwór

Cennik

Orientacyjna cena: 220 PLN

Skontaktuj się

Dane kontaktowe

Dwór w Tomaszowicach - unikalne wesela z klasą
Województwo:małopolskie
Miejscowość:Kraków
Kod:32-085
Data dodania: 25-09-2009
Liczba odwiedzin: 10869

Nowe ogłoszenia