FIRESHOW, fire&LED show, na ślub, wesele id:6369

Oferta
Dodaj do plannera
Usuń z plannera

Zapraszamy na niezapomniane pokazy wszystkie Młode Pary z Zachodniopomorskiego. Działamy na rynku weselnym od paru lat, mamy za sobą parędziesiąt pozytywnie zrealizowanych wesel potwierdzonych komentarzami od zadowolonych klientów. Oferujemy 3-5 osobowe pokazy fireshow z ogniem, a także przy użyciu świateł LED i UV.

Na wesele polecamy coś szczególnego- pokaz fire & LED show o długości ok. 20 minut. Niech wszyscy wstrzymają oddech podczas walki na płonące miecze, zachwycą się ogniowymi wachlarzami, pomyślą „jakie to łatwe, też bym tam umiał!” podczas show z płonącymi linami i poi na łańcuchach, a na końcu przystanęli w zadziwieniu podczas oglądania sypiących się wszędzie małych iskierek.

NOWOŚĆ!!
- sprzęt w technologii LED i UV wraz z projekcją obrazu- VISUAL POI. Jesteśmy jednymi z nielicznych w całej Polsce posiadającymi to niesamowite narzędzie! Możemy wyświetlić Wasze imionami, serduszka, gołąbki czy zdjęcia- wszystko co wam się kojarzy z Waszą miłością.

Personalizujemy pokazy zarówno pod kątem muzyki, ceny jak i ostatecznego wyglądu show. Jesteśmy przy tym legalnie działającą firma i wystawiamy faktury. Gwarantujemy profesjonalizm, bezpieczeństwo i miłą współpracę. Twoje wesele to wyzwanie, którego zawsze chętnie się podejmiemy. Chcesz, by Twoja impreza jeszcze na długo pozostała w pamięci całej rodziny? Sprezentuj im niezapomnianą atrakcję i zamów Fire & LED show!

UWAGA- na terenie całego Szczecina dojazd gratis!!

Cennik

Orientacyjna cena: 1300 PLN

Opinie Dodaj opinię

Skontaktuj się

601-549...
Powołaj się na stronę Wesele z klasą

Dane kontaktowe

Nazwa firmy:Absinth Lollipops fire & LED show
Imię:Piotr
Nazwisko:Waliszewski
Województwo:zachodniopomorskie
Miejscowość:Szczecin
Kod:70-140
Adres:Piłsudskiego 23
Data dodania: 26-06-2011
Liczba odwiedzin: 3216

Polecamy

Nowe ogłoszenia