Folvark Klimosz id:18440

Oferta

Właścicielami obiektu są znani na Śląsku mecenasi kultury Państwo Mirosław i Bożena Klimoszowie. Początkowo był on prowadzony pod nazwą Dom Weselny Klimosz przez ś.p. Krzystofa Klimosza, brata właściciela, który nieustanie żyje we wspomnieniach wielu osób jako niezwykły pasjonat gotowania i gwarant doskonałego smaku. Po rocznym wynajmowaniu obiektu, właściciele z pomocą stałej, profesjonalnej załogi zdecydowali się prowadzić firmę gastronomiczną na własną rękę.

Obiekt powstał po odrestaurowaniu XIX wiecznego folwarku, usytuowanego w miejscu zwanym przez mieszkańców folwarczkiem. W nawiązaniu do historii postanowiono nadać mu nową nazwę – Folvark Klimosz.

Klimatyzowane, przestrzenne sale, mogące pomieścić do 250 osób, wyróżniają się doskonałą akustyką, która powoduje, że goście czują się komfortowo nawet przy bardzo głośnej muzyce.

Połączenie zakorzenionej tradycji z nowoczesną funkcjonalnością sprawia, że każda uroczystość na długo pozostaje w pamięci gości, którzy na stałe związują się z Folvarkiem.

Folvark Klimosz zajmuje się organizacją wesel, komunii, chrzcin, roczków, urodzin, studniówek, potańcówek, szkoleń, konferencji, pokazów oraz warsztatów.

Serdecznie zapraszamy do współpracy.

Dodatkowe informacje

Typ obiektu

  • restauracja

Standard

  • parking strzeżony
  • ogród
  • taras

Opinie Dodaj opinię

Skontaktuj się

Dane kontaktowe

Folvark Klimosz
Województwo:śląskie
Miejscowość:Pogwizdów
Kod:43-418
Data dodania: 21-01-2016
Liczba odwiedzin: 154

Nowe ogłoszenia