FotoBudka But first, LET ME TAKE A SELFIE, FTC id:15330

Oferta

Szukasz sposobu na zabawienie swoich gości? Chcesz podarować im wspaniałą pamiątkę z uroczystości i nie masz pojęcia jak to zrobić?
Dzięki naszej FotoBudce zapewnimy Tobie i Twoim gościom świetną zabawę oraz niesamowitą pamiątkę w postaci zdjęć zarówno szalonych jak i eleganckich z klasą.

Fotobudka jest mobilnym urządzeniem wysokiej jakości. Dzięki półprzezroczystym panelom urządzenie jest podświetlane a nawet zmienia kolory podświetlenia. Wysokiej klasy lustrzanka zapewni Ci fotografie w najlepszej jakości, jeden z najlepszych, dotykowych komputerów firmy DELL oraz łatwe w użyciu oprogramowanie umożliwią Ci wykorzystanie wszystkich dostępnych opcji takich jak:
- zmiana tła,
- dodawania różnych ramek,
- dodawania napisów, dedykacji, podziękowań za przybycie i inne...

Wraz z urządzeniem otrzymasz od nas mnóstwo różnego rodzaju gadżetów, które dodatkowo rozkręcą zabawę.

Nasza Fotobudka ma również możliwość robienia zdjęć na GREEN SCREEN-ie czyli zielonym tle, które nasz program bez problemu zmieni na wybrane przez Ciebie tło. Jest to technologia z najwyższej półki, wykorzystywana w światowych produkcjach filmowych i telewizyjnych.

W naszej ofercie znajduje się także profesjonalna fotografia weselna i okolicznościowa, videofilmowanie, prezentacje i fotokast.

Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony na FB
(adres strony facebook)/ftc.foto

Cennik

Orientacyjna cena: 600 PLN

Każdy kto wynajmuje naszą Fotobudkę jest traktowany idywidualnie, Ty jesteś dla nas najważniejszy. Najbardziej zależy nam na dobrej zabawie Twojej i Twoich gości.

Jeżeli korzystasz z naszych usług tj. fotografia i video-filmowanie Fotobudkę otrzymujesz GRATIS! Ponosisz jedynie rzeczywisty koszt zdjęć.

fototechni. pl (usuń spację po kropce)

Opinie Dodaj opinię

Skontaktuj się

Dane kontaktowe

FotoBudka But first, LET ME TAKE A SELFIE, FTC
Województwo:dolnośląskie
Miejscowość:Dzierżoniów
Kod:58-200
Data dodania: 05-07-2015
Liczba odwiedzin: 425

Godziny pracy

Pn:10:00 - 18:00
Wt:10:00 - 18:00
Śr:10:00 - 18:00
Cz:10:00 - 18:00
Pt:10:00 - 18:00
Sb:10:00 - 14:00
Nd:nieczynne

Nowe ogłoszenia