Fotobudka Śmiechu - najlepsza atrakcja! id:14079

Oferta
Dodaj do plannera
Usuń z plannera

Fotobudka to najnowsza atrakcja imprezowa nadchodzącego sezonu. Znana od dawna w USA, teraz wchodzi z sukcesem również na nasz rynek imprez i uroczystości okolicznościowych.

Ma nowoczesny i estetyczny wygląd. Dodatkowo posiada własne ozdobne podświetlenie, co sprawia, że wygląda wyjątkowo atrakcyjnie również przy zgaszonym świetle. Nasza Foto Budka mieni się wszystkimi kolorami tęczy. Kolor Fotobudki możemy dopasować do klimatu Waszej imprezy!

Fotobudka Śmiechu to generator dobrej zabawy, a najprościej mówiąc, jest to automat fotograficzny z natychmiastowym wydrukiem zdjęć. Sterowana jest ona za pomocą dotyku. Jej sercem jest lustrzanka cyfrowa i drukarka fotograficzna, która drukuje zdjęcia w 15 sekund!

Fotobudka jest wynajmowana przez organizatora imprezy na określony czas. Goście korzystają z niej bezpłatnie i bez limitu wykonywanych zdjęć! Doskonale sprawdzi się na wszystkich imprezach, na których chcesz zaskoczyć swoich gości oryginalną formą zabawy. Nikt nie przejdzie obok niej obojętny. Zrobi dla Was niesamowite zdjęcia, pełne emocji, spontaniczności oraz szaleństwa.

Co zapewnia nasza fotobudka?

Po pierwsze. Koniec z niecierpliwym wyczekiwaniem zdjęć z imprezy! Nasza fotobudka sprawi, że Ty i Twoi goście z każdej imprezy wrócicie z co najmniej z kilkoma fotkami.

Po drugie. Niesamowitą atrakcję i to, że Twoja impreza będzie zapamiętana na długi czas!

Po trzecie. Dzięki licznym gadżetom, perukom i okularom, każdy kto staje przed obiektywem naszej fotobudki ma możliwość wcielenia się w całkowicie nową postać. Wspólna zabawa integruje oraz pozwala zażyć sporo szaleństwa.

Po czwarte. Zdjęcia profesjonalnej jakości wykonywane przez lustrzankę cyfrową Canon. Zdjęcie w formacie 10 x 15 cm, bądź dwa zdjęcia w formacie 5 x 15 cm drukuje specjalna drukarka fotograficzna w technice druku termosublimacyjnego. Trwa to zaledwie kilkanaście sekund a zdjęcia są trwałe i odporne na zniszczenia.

Po piąte. Wspaniałą zabawę i wiele wrażeń, które można zabrać ze sobą do domu!

Wykonujemy zdjęcia w technologii Green Screen, w którego miejsce możemy wstawić praktycznie każde tło. Tylko z nami możesz być gdzie tylko chcesz – na plaży, w dżungli, a nawet na księżycu!

Tylko uczestnicy zabawy wraz z pamiątkowym zdjęciem otrzymają wizytówkę z hasłem do galerii internetowej, gdzie będą mogli zobaczyć wszystkie zdjęcia z imprezy!

Za dodatkową opłatą możliwe jest stworzenie pamiątkowego albumu zdjęć wraz z życzeniami gości! Zatrzymaj radosne chwile na zawsze!

Wraz z fotobudką śmiechu otrzymujecie pomoc technika oraz animatora.

Macie pytania? Chcecie się czegoś dowiedzieć odnośnie naszej fotobudki? Napiszcie do nas. :)

Cennik

Orientacyjna cena: 600 PLN / Impreza

Zakres cen od 450 zł.
Zapraszamy do śledzenia nas na portalu społecznościowym! Organizujemy konkursy, promocje i rabaty :)

Opinie Dodaj opinię

Skontaktuj się

607-158...
Powołaj się na stronę Wesele z klasą

Dane kontaktowe

Fotobudka Śmiechu - najlepsza atrakcja!
Województwo:pomorskie
Miejscowość:Władysławowo
Kod:84-120
Data dodania: 09-02-2015
Liczba odwiedzin: 641

Polecamy

Nowe ogłoszenia