Fotografia w Dobrym Stylu id:17553

Oferta
Dodaj do plannera
Usuń z plannera

Fotografuję radość i dobre emocje.
Zatrzymuję niepowtarzalne chwile.
Uwieczniam najważniejsze w życiu wydarzenia.

Dodatkowe informacje

Specjalizacja:

  • album tradycyjny
  • fotoksiążka
  • lustrzanka DSLR
  • plener
  • sesja narzeczeńska

Ilość fotografów:

  • 1 fotograf
  • 2 fotografów

Cennik

Orientacyjna cena: 1400 PLN / całość

Przygotowałem dla Państwa cztery oferty różniące się ceną i zakresem usług. Mam nadzieję, że któraś z moich propozycji sprosta Państwa oczekiwaniom.

Podane niżej kwoty dotyczą miasta Lublin i okolic w odległości do 30 km, jednak nie są to sztywne ramy których się trzymam, po rozmowie ze mną coś może się zmienić. Zachęcam do negocjacji ceny i usług :)


Oferta pierwsza, 1400 zł.

W ramach tej oferty fotografuję przygotowania do ślubu w domu Panny Młodej, lub Pana Młodego, błogosławieństwo rodziców, uroczystości ślubne w kościele, lub w urzędzie stanu cywilnego, składanie życzeń, zabawę weselną do godziny 1.00 w nocy.

Korzystając z tej oferty otrzymacie Państwo:
- płytę DVD, a na niej minimum 350 zdjęć z Waszej uroczystości. Zdjęcia są poddane obróbce, retuszowi i odpowiedniej stylizacji. Fotografie na płycie są w rozmiarze 30x20 cm przy rozdzielczości 400 dpi. 400 dpi to rozdzielczość, która przy tym formacie, pozwala uzyskać znakomitą jakość gotowego zdjęcia.


Oferta druga, 1800 zł.

W ramach tej oferty fotografuję przygotowania do ślubu w domu Panny Młodej, lub Pana Młodego, błogosławieństwo rodziców, uroczystości ślubne w kościele, lub w urzędzie stanu cywilnego, składanie życzeń, zabawę weselną do godziny 1.00 w nocy.

Korzystając z tej oferty otrzymacie Państwo:
- elegancki, ładnie oprawiony album w rozmiarze 30x30 cm, a w nim 40 zdjęć 15x22,5 cm z przygotowań do ślubu, uroczystości ślubnych i zabawy weselnej. W albumie, każde zdjęcie prezentowane jest na osobnej stronie, dzięki czemu fotografie są czytelne i elegancko eksponowane. Na Państwa życzenie, tradycyjny album można zamienić na fotoksiążkę,
- pendrive w otulinie z eko skóry, a na nim min. 300 obrobionych przeze mnie autorsko zdjęć z przygotowań do ślubu, uroczystości ślubnych i zabawy weselnej. Zdjęcia są poddane obróbce, retuszowi i odpowiedniej stylizacji. Fotografie w formie elektronicznej, są w rozmiarze 30x20 cm przy rozdzielczości 400 dpi. Rozdzielczość, która pozwala na bardzo dobrą jakość gotowego zdjęcia to 300 dpi. Otrzymujecie więc Państwo produkt bardzo wysokiej jakości.


Oferta trzecia, 2300 zł.

W ramach tej oferty fotografuję przygotowania do ślubu w domu Panny Młodej, lub Pana Młodego, błogosławieństwo rodziców, uroczystości ślubne w kościele, lub w urzędzie stanu cywilnego, składanie życzeń, zabawę weselną do godziny 1.00 w nocy, oraz sesję zdjęciową tego samego dnia, w którym jest ślub. Sesja zdjęciowa, jej miejsce i poświęcony na nią czas, zależą głównie od Państwa.

Korzystając z tej oferty otrzymacie Państwo:
- elegancki, ładnie oprawiony album w rozmiarze 30x30 cm, a w nim 60 zdjęć 15x22,5 cm z przygotowań do ślubu, uroczystości ślubnych i zabawy weselnej. W albumie, każde zdjęcie prezentowane jest na osobnej stronie, dzięki czemu fotografie są czytelne i elegancko eksponowane. Na Państwa życzenie, tradycyjny album można zamienić na fotoksiążkę,

- pendrive w otulinie z eko skóry, z wytłoczonymi na niej Waszymi imionami, a na nim min. 350 obrobionych autorsko przeze mnie zdjęć z przygotowań do ślubu, uroczystości ślubnych i zabawy weselnej, oraz sesji zdjęciowej. Zdjęcia są poddane obróbce, retuszowi i odpowiedniej stylizacji. Fotografie są w rozmiarze 30x20 cm przy rodzielczości 400 dpi. 400 dpi to rozdzielczość, która przy rozmiarze zdjęcia 30x20 cm, pozwala na znakomitą jakość odbitki. Otrzymujecie więc Państwo produkt bardzo dobrej jakości.


Oferta czwarta, 2700 zł.

W ramach tej oferty fotografuję przygotowania do ślubu w domu Panny Młodej, lub Pana Młodego, błogosławieństwo rodziców, uroczystości ślubne w kościele, lub w urzędzie stanu cywilnego, składanie życzeń, zabawę weselną do godziny 1.00 w nocy, oraz sesję zdjęciową innego dnia niż ten, w którym jest ślub.
Sesja plenerowa będzie trwała około czterech godzin i będzie w dwóch, trzech miejscach. Jeżeli macie Państwo hobby, które chcielibyście wykorzystać podczas sesji np. rowery, rolki, wspinaczka, żagle, z przyjemnością wykorzystam Wasze zamiłowania. Podczas sesji zdjęciowej wykorzystuję zastane plenery, nie bazuję tylko na upatrzonych z góry miejscach i stylizowanych pozycjach, lecz szukam miejsc i czasem osób z którymi powstały by fajne ujęcia.

Korzystając z tej oferty otrzymacie Państwo:
- elegancki, ładnie oprawiony album w rozmiarze 30x30 cm, a w nim aż 100 zdjęć w formacie 15x22,5 cm z przygotowań do ślubu, uroczystości kościelnych, lub w urzędzie stanu cywilnego, zabawy weselnej i sesji zdjęciowej. W albumie, każde zdjęcie prezentowane jest na osobnej stronie, dzięki czemu fotografie są czytelne i elegancko eksponowane. Okładka albumu jest sztywna z miękkim obiciem, a w nią "wmontowana" jest Wasza fotografia. Na Państwa życzenie, tradycyjny album można zamienić na fotoksiążkę,
- pendrive w otulinie z eko skóry, z wytłaczanymi na niej Waszymi imionami. Na pendrivie otrzymacie Państwo min. 400 obrobionych autorsko przeze mnie zdjęć z przygotowań do ślubu, uroczystości ślubnych i zabawy weselnej, oraz sesji zdjęciowej. Zdjęcia są poddane retuszowi i odpowiedniej stylizacji. Fotografie są w rozmiarze 30x20 cm przy rozdzielczości 400 dpi. 400 dpi to rozdzielczość, która przy formacie 30x20 cm pozwala na znakomitą jakość odbitki. Otrzymacie więc Państwo produkt bardzo wysokiej jakości.
- mój flagowy produkt, prezentacja ze zdjęć w formie filmu, w formacie MP4 lub AVI. Nie jest to zwykły pokaz slajdów jak w programie PowerPoint. Zdjęcia przenikają się łagodnie co 10-12 sekund w rytm muzyki, bardzo delikatnie się poruszając. Nie męczą wzroku nawet starszych osób. Wasza muzyka w podkładzie, doskonale uzupełnia obraz zdjęć. Jeżeli Państwo zdecydujecie się na moją usługę, będę prosił Was o Wasze ulubione piosenki. Pokaz trwa około 30, 40 minut.

To ważne:

Pracuję na profesjonalnym sprzęcie fotograficznym (gwarancja jakości).
Używam pełnoklatkowych aparatów firmy Canon, oraz obiektywów stałoogniskowych z najwyższej półki.
Zawsze, na wszelki wypadek mam dwa aparaty i dwie lampy błyskowe. Dla bezpieczeństwa zdjęcia zapisuję na dwóch kartach pamięci jednocześnie. Pracuję na surowych plikach RAW, a zdjęcia moim klientom oddaję po obróbce w plikach jpg.
Jestem zawodowym fotoreporterem (prasa, agencje fotograficzne). Mam upoważnienie do fotografowania i filmowania w kościołach.


Pozdrawiam i zapraszam na moją stronę;
Fotografia w Dobrym Stylu - Tomasz Rytych.

Opinie Dodaj opinię

Skontaktuj się

887-887...
Powołaj się na stronę Wesele z klasą

Dane kontaktowe

Nazwa firmy:Fotografia w Dobrym Stylu
Imię:Tomasz
Nazwisko:Rytych
Województwo:lubelskie
Miejscowość:Lublin
Kod:20-486
Adres:Medalionów
Data dodania: 09-12-2015
Liczba odwiedzin: 444

Polecamy

Nowe ogłoszenia