GLAMOUR EVENT Organizajca ślubów i wesel

O nas

Liczba odwiedzin: 926
Organizacja ślubu i wesela to ekscytujące i pochłaniające zadanie dla każdej Młodej Pary. Zorganizować ślub i wesele w plenerze a może ślub za granicą? Na jaką oprawę muzyczną się zdecydować? Którego fotografa wybrać? Tysiące pytań, setki godzin, wzloty i upadki. Pozwólcie aby pomógł Wam w przygotowaniach dyplomowany konsultant ślubny Glamour Event.

Z przyjemnością pomożemy Wam w:
- znalezieniu wymarzonego miejsca na ślub i wesele;
- doborze sprawdzonych, wartych polecenia podwykonawców (muzycy, fotografowie, catering, fryzjerzy, wizażyści, cukiernicy itd.), ustaleniu warunków współpracy;
- opracowaniu własnego stylu uroczystości (garderoba, elementy drukowane, dekoracje);
- koordynacji przygotowań do uroczystości;
- koordynacji przebiegu uroczystości według opracowanego scenariusza.


Jesteśmy dla Was po to, abyście w ważnych momentach życia czuli się komfortowo i wyjątkowo. Tworzymy dla Was niezapomniane uroczystości. Raz tradycyjne innym razem z odrobiną ekstrawagancji. Zawsze pełne piękna.

Organizujemy śluby, wesela a także odnawianie ślubów w woj. śląskim, w takich miastach jak: Katowice (śląskie), Gliwice, Tychy, Sosnowiec, Rybnik, Bielsko - Biała, Częstochowa, Kraków (małopolskie), Rzeszów (podkarpackie), Opole (opolskie), Wrocław (dolnośląskie). Spotkamy się z Wami w dogodnym Wam terminie i miejscu.

Porada

Jak znaleźć najlepszy zespół na wesele?
Jak wybrać dobry zespół muzyczny na wesele? Jeśli stoicie przed najważniejszą decyzją w życiu, na pewno zastanawialiście się nad tym, jaką kapelę wybrać. Oczywiście, w wyznaczonym przez siebie województwie czy regionie działa wiele takich zespołów weselnych, jednak czy wszystkie z nich warte są uwagi? Podpowiemy Wam, jak wybrać taką kapelę weselną, która zapewni Wam najlepszą zabawę, zagwarantuje jakość występu i da satysfakcję ze wspaniałej, niepowtarzalnej imprezy. czytaj »

Cennik:

Liczba odwiedzin: 926
Orientacyjna cena: 1500 PLN / prowizja

Kontakt

Liczba odwiedzin: 926
GLAMOUR EVENT Organizajca ślubów i wesel
Województwo: śląskie
Miejscowość: Katowice

E-mail: [wyślij wiadomość]

Kontakt

Miejscowość: Katowice
Województwo: śląskie

E-mail: [wyślij wiadomość]

Super oferta

Auta zabytkowe do ślubu
Auta zabytkowe do ślubu
Opole / opolskie
700 PLN / dzień
Szczegóły
Zgłoś naruszenie zasad regulaminu