GLAMOUR EVENT Organizajca ślubów i wesel

O nas

Liczba odwiedzin: 864
Organizacja ślubu i wesela to ekscytujące i pochłaniające zadanie dla każdej Młodej Pary. Zorganizować ślub i wesele w plenerze a może ślub za granicą? Na jaką oprawę muzyczną się zdecydować? Którego fotografa wybrać? Tysiące pytań, setki godzin, wzloty i upadki. Pozwólcie aby pomógł Wam w przygotowaniach dyplomowany konsultant ślubny Glamour Event.

Z przyjemnością pomożemy Wam w:
- znalezieniu wymarzonego miejsca na ślub i wesele;
- doborze sprawdzonych, wartych polecenia podwykonawców (muzycy, fotografowie, catering, fryzjerzy, wizażyści, cukiernicy itd.), ustaleniu warunków współpracy;
- opracowaniu własnego stylu uroczystości (garderoba, elementy drukowane, dekoracje);
- koordynacji przygotowań do uroczystości;
- koordynacji przebiegu uroczystości według opracowanego scenariusza.


Jesteśmy dla Was po to, abyście w ważnych momentach życia czuli się komfortowo i wyjątkowo. Tworzymy dla Was niezapomniane uroczystości. Raz tradycyjne innym razem z odrobiną ekstrawagancji. Zawsze pełne piękna.

Organizujemy śluby, wesela a także odnawianie ślubów w woj. śląskim, w takich miastach jak: Katowice (śląskie), Gliwice, Tychy, Sosnowiec, Rybnik, Bielsko - Biała, Częstochowa, Kraków (małopolskie), Rzeszów (podkarpackie), Opole (opolskie), Wrocław (dolnośląskie). Spotkamy się z Wami w dogodnym Wam terminie i miejscu.

Porada

Łóżko w prezencie ślubnym? Czemu nie!
Ślub, wesele, kreacje, lista gości, zaproszenia, menu, lista prezentów… Wydawać by się mogło, że przygotowaniom do tego wyjątkowego dnia nie ma końca. Gdy już nadchodzi „ten” dzień emocje sięgają zenitu i opadają dopiero po wszystkim. Wtedy też młodej parze należy się zasłużony odpoczynek, a jeśli mowa o odpoczynku, to największy zagwarantuje nam, rzecz jasna, wygodny mebel do spania i nie tylko… czytaj »

Cennik:

Liczba odwiedzin: 864
Orientacyjna cena: 1500 PLN / prowizja

Kontakt

Liczba odwiedzin: 864
GLAMOUR EVENT Organizajca ślubów i wesel
Województwo: śląskie
Miejscowość: Katowice

E-mail: [wyślij wiadomość]

Kontakt

Miejscowość: Katowice
Województwo: śląskie

E-mail: [wyślij wiadomość]

Super oferta

Zespół Evening Star - wesele w dobrym stylu
Zespół  Evening Star - wesele w dobrym stylu
Warszawa / mazowieckie
Szczegóły
Zgłoś naruszenie zasad regulaminu