hts studio - nowy wymiar fotografii id:1112

Oferta
Dodaj do plannera
Usuń z plannera

Wasz Ślub. Wyjątkowy dzień, pełen niepowtarzalnych chwil. Ten Dzień.

Profesjonalna fotografia, która zatrzyma najpiękniejsze momenty na zawsze, to dodatek do Waszego szczęścia. A jakże ważny!

Piękny fotoreportaż sprawi, że Wasze emocje, śmiech, płacz wzruszenia i radości odżyją na nowo, gdy tylko otworzycie swój Album Ślubny. W efekcie przygotowanej specjalnie dla Was sesji fotograficznej powstaną zdjęcia, które zagoszczą w Waszym rodzinnym domu - na pianinie, komodzie, powieszone na ścianie, przekazywane kolejnym pokoleniom.

Dokonać niemożliwego i zatrzymać dla Was czas - oto misja hts studio.

Nasze inspiracje pochodzą od słów Paul'a F. Gero: "Look, anticipate, pre-visualize, shoot, and then continue to look some more. Aspire to take great shots that go beyond just wedding photographs. Raise the internal bar and aim to be the best in your profession."

Wszystko zaczyna się od spotkania. To wtedy poznamy Wasze oczekiwania, a także Was samych, co pozwoli nam w przyszłości wykonać pracę w sposób uwzględniający wasze charaktery, zainteresowania, pasje oraz inne cechy osobiste. Wspólnie wymienimy nasze pomysły na temat mających wkrótce powstać fotografii, aby uczynić je jeszcze bardziej oryginalnymi i niepowtarzalnymi.

Zdjęcia możemy rozpocząć od fazy przygotowań, na kilka dni lub nawet tygodni przed dniem ceremonii. Bardzo ważne będą oczywiście te w dniu ślubu, kiedy to fotografia stanie się znakomitą okazją do rozładowania prz

Dodatkowe informacje

Specjalizacja:

  • plener
  • studio

Cennik

Orientacyjna cena: 1200 PLN / całość

Skontaktuj się

Dane kontaktowe

hts studio - nowy wymiar fotografii
Województwo:lubelskie
Miejscowość:Zamość
Kod:22-400
Data dodania: 07-05-2009
Liczba odwiedzin: 782

Polecamy

Nowe ogłoszenia