KtoToFoto Fotobudka Gwarancja Świetnej zabawy!!! id:18099

Oferta

Planujesz zrobić imprezę wszechczasów?
Szukasz pomysłów, które uświetnią Twoje wydarzenie?
Chcesz zrobić jak najlepsze wrażenie na swoich znajomych?
Dla nas to nic trudnego – z nami osiągniesz zamierzony cel!

Zastanawiałeś się kiedyś co takiego sprawia, że bez większego wysiłku pojawia się uśmiech na Twojej twarzy? Co wywołuje radość i wzruszenie? Zamknij oczy i przypomnij sobie taką sytuację…
Jest ich mnóstwo, prawda?
Co za tym stoi? To pozytywne emocje! To one przywołują pamięć o najfajniejszych chwilach Twojego życia… Co zrobić, by je mieć? Wystarczy się do nas zgłosić… TO MY ODPOWIADAMY ZA WYWOŁANIE POZYTYWNYCH EMOCJI!
Nasza fotobudka… Kostiumy… Śmieszne gadżety… To wszystko zapewniamy MY! Dobry nastrój? Gwarantowany! I do tego jakie wspomnienia?


Pewnie nasuwa Ci się kilka pytań…
Odpowiadamy na wszystkie!
O co chodzi z tą całą fotobudką:
Idziesz na imprezę. Weźmy np. ślub, wieczór panieński Twojej najlepszej przyjaciółki, imieniny rozrywkowego wujka… Chcecie się dobrze bawić i nie martwić o to kto i jakie będzie robił zdjęcia.
Wynajmujecie nas. A dokładniej naszą fotobudkę. Co to takiego To jedyna w swoim rodzaju machina radości i uśmiechu. Sprawia, że każdy może być po prostu sobą. Fotobudka wykona i wydrukuje każde zdjęcie o jakim tylko pomyślisz – zrealizujesz każdy swój pomysł.

Co niby ma ta fotobudka czego nie ma zwykły aparat czy smartfon:
Po pierwsze - czas. Banalnie proste, każdy jest w stanie obsłużyć fotobudkę. Masz pomysł, klik!, realizujesz go i drukujesz fokę.
Po drugie - jakość. Zdjęcia dzięki wysokiej klasy sprzętowi są drukowane w świetnej jakości.
Po trzecie -mamy coś czego nie ma nikt inny. Wisienką na torcie jest budka, którą możesz dostosować do charakteru swojej imprezy. Np. robisz urodziny swojego dziecka, które uwielbia Star Wars? Fotobudka zamienia się w sprzęt rodem z gwiezdnej galaktyki! Super, nieprawdaż?

OPIEKA NAD DZIEĆMI!

Wesela/Chrzciny/Komunie/Imprezy okolicznościowe 2016 rok – aby dzieci i dorośli mieli udaną zabawę 

Na miejscu przeznaczonym do zabaw animatorzy przygotowują kąciki dla Dzieci w zależności od wieku:
- Dla najmłodszych – Kącik Maluszka (0-3 lata) w którym najmłodsze Dzieci mogą bawić się klockami edukacyjnymi, pluszakami, huśtać na bujawce, kolorować książeczki albo słuchać bajek czytanych przez animatorkę.
- Dla starszych Dzieci (4-8 lat) proponujemy różne zabawy integracyjne, sportowe np.: wielki twister, rzuty do celu, skakanie na dużych piłkach z uszami, mini golf. Zabawy sportowe przeplatają się z zabawami statecznymi takimi jak: wielką jengą, quizem bajkowy, robieniem pięknych kwiatów z krepiny i folii aluminiowej, oraz wiele, wiele innych zabaw sportowych, integracyjnych i plastycznych.
- Dla najstarszych Dzieci (powyżej 8 lat) przeprowadzamy turniej. Każdy uczestnik za udział w zabawie zbiera małe trofea – gwiazdeczki, dzięki którym pod koniec turnieju za największą aktywność zostanie przyznana główna nagroda (kosz drobnej nagrody zawarty w cenie).

Dodatkowo, w trakcie zabaw prowadzane są kąciki w formie 30 minutowych setów:
- Kącik Malowania Buź
- Warsztaty modelowania z długich balonów
- Warsztaty robienia wielkich baniek (jeśli jest możliwość wyjścia na dwór)

Cennik

Orientacyjna cena: 700 PLN / Wypożyczenie

Opinie Dodaj opinię

Skontaktuj się

505-293...
Powołaj się na stronę Wesele z klasą

Dane kontaktowe

Nazwa firmy:KtoToFoto
Imię:Dominik
Województwo:mazowieckie
Miejscowość:Warszawa
Kod:02-130
Data dodania: 07-01-2016
Liczba odwiedzin: 307

Polecamy

Nowe ogłoszenia