Ładne fotografie id:22818

Oferta

Ślub to wyjątkowe wydarzenie w Waszym życiu. Warto zaprosić na nie osobę, który dyskretnie i profesjonalnie sfotografuje piękno tych cudownych chwil. Po prostu – zrobi dla Was ładne fotografie.

Wiem, że przełomowe momenty nie odbywają się tylko podczas ceremonii – czułe uściski, spojrzenia pełne wzruszenia i niepewności, wybuchy radości rozgrywają się już od rana! Dlatego chciałabym towarzyszyć Wam od przygotowań w domu aż do późnych godzin nonych na przyjęciu weselnym, tak by uchwycić wydarzenie najpełniej i oddać niezwykłą atmosferę tego dnia. Oprócz reportażu chciałabym również zaprosić Was przed obiektyw podczas krótkiej, niezobowiązującej sesji plenerowej – w strojach ślubnych lub jeszcze w codziennych ubraniach, w ogródku przydomowym, pobliskim parku albo na skwerku pod Waszym blokiem, ważne, żeby uchwycić Wasze uczucie i emocje. Subtelnie i naturalnie, bez sztucznego efektu. Polecam się i zachęcam do kontaktu. Ceny rozpoczynają się już od 500 zł.

Dodatkowe informacje

Ilość fotografów:

  • 1 fotograf

Cennik

Orientacyjna cena: 500 PLN / dzień

Ceny rozpoczynają się już od 500 zł i są ustalane indywidualnie zgodnie z Waszymi potrzebami podczas spotkania. Po orientacyjny cennik zapraszam do kontaktu.

Opinie Dodaj opinię

Skontaktuj się

Dane kontaktowe

Ładne fotografie
Województwo:mazowieckie
Miejscowość:Warszawa
Data dodania: 12-09-2016
Liczba odwiedzin: 96

Polecamy

Nowe ogłoszenia