Magdonna & Greg - Dj, Konferansjer id:21761

Oferta

Twoja Uroczystość z Klasą

Magdonna & Greg - DJ-Konferansjer-Wodzirej

Od wielu lat zajmujemy się Profesjonalną Oprawą Muzyczną Imprez Okolicznościowych. Mamy za sobą liczne Eventy, z których każdy przysporzył do poszerzenia wiedzy i poprawy jakości świadczonych usług sfinalizowanych sukcesem. Dysponujemy awangardowym zapleczem techniczno-artystycznym, pozwalającym na organizację imprez tanecznych eklektycznego charakteru, takich jak : Bankiety Prywatne i Firmowe, Uroczystości Ślubne oraz inne Priorytetowe Imprezy w Kompetentnej Odsłonie poprowadzone przez Artystyczny Duet Dj'a Greg'a & Dj Magdonny, a także jej umiejętności roli Prezentera, Tancerki & Vocalistki uatrakcyjniając Performance Muzyczny. Potrafimy zabrać odbiorców w inny wymiar rzeczywistości.

Gwarancja doskonałej, niezapomnianej, ciepłej atmosfery.

Drodzy Narzeczeni!
Zbliża się Wasz wyjątkowy dzień. Ślub to akt patetyczny i ceremonialny, a jednocześnie nad szczęśliwy. Owocne uczucia powinny przenieść się również na Salę Weselną.


Jeżeli sam DJ na Uroczystość Ślubną was nie satysfakcjonuje, nie odkryjecie ulepszonej oferty niż Magdonna & Greg! Ręczymy za szaloną zabawę w rytm Waszych ulubionych utworów. Wiemy doskonale jak lubią bawić się różne pokolenia gości, dlatego też na imprezie weselnej usłyszycie najpopularniejsze piosenki, przy których parkiet nigdy nie będzie pusty. Profesjonalny Duet M&G na wesele dba o każdego gościa i nastraja swój repertuar do aktualnych preferencji. Dołożymy wszelkich starań, aby Wasza Rodzina i pozostali Goście Weselni zapamiętali ten czas na długo. Naszym zadaniem jest również zapewnienie fachowego oświetlenia Pomieszczenia Weselnego, a także najwyższej klasy nagłośnienia. Dzięki temu Uroczystość zyska naprawdę wyjątkową i zapierającą dech w piersiach scenografię.

Pomagamy również w ustalaniu analitycznego harmonogramu Uroczystości Weselnej. Naszym zadaniem jest pomoc Nowożeńcom w spełnieniu wszystkich życzeń min, : wyborze Pierwszego Tańca, doborze odpowiedniego repertuaru na przyjęcie, ustaleniu Listy Zabaw oraz Konkursów, przeprowadzeniu Oczepin, przygotowaniu wzruszającego Podziękowania dla Rodziców.

Cennik

Orientacyjna cena: 2300 PLN / wesele

- oprawa muzyczna, dj, konferansjer, wodzirej, prowadzenie zabaw, konkursów i oczepin.

- profesjonalne nagłośnienie

- oświetlenie parkietu, sali
oświetlenie sali weselnej nada imprezie szczególny, niezapomniany klimat i wpłynie na wrażenia jej uczestników, Bajecznie kolory wyczarowane za pomocą technologii led uczynią pomieszczenie wyjątkowe.

Opinie Dodaj opinię

Ocena dla: Magdonna & Greg - Dj, Konferansjer id:21761
Ilość głosów: 1 Średnia wszystkich ocen: 5,00 / 5
Autor: Adam i Sylwia Dodano: 23-07-2016
Data imprezy: 09-07-2016
(5)
DZIĘKUJEMY za cudowne wesele! Wszyscy goście ciągle wspominają jaką super oprawę muzyczną mieliśmy no i oczywiście reakcje gości podczas różnych zabaw! cudownie było nasze cudowne wymarzone wesele :-) Pozdrawiamy Adam i Sylwia

Skontaktuj się

Dane kontaktowe

Magdonna & Greg - Dj, Konferansjer
Województwo:warmińsko-mazurskie
Miejscowość:Olsztyn
Kod:10-900
Data dodania: 27-06-2016
Liczba odwiedzin: 186

Nowe ogłoszenia