Mat Show - fontanna czekoladowa id:21108

Oferta

Wszystkie nasze atrakcje wspaniale prezentują się nie tylko na weselach ale również - studniówkach, komuniach, sylwestrach,imprezach okolicznościowych, 18stkach, kinder balach, otwarciach nowych sklepów/ placówek ale również koncerty czy festyny nie sprawiają nam trudności. Firma dysponuje dużym zapleczem sprzętowym i doświadczeniem w sprawach organizacyjnych.

Czekoladowe fontanny od dawna obecne są w Stanach Zjednoczonych, a od kilku lat są absolutną nowością w Europie. Teraz dostępne są także w Polsce i zyskują coraz szersze grono zwolenników i miłośników czekolady.

Czekoladowa atrakcja wszędzie jest mile widziana. Polecamy ją szczególnie na wesela, studniówki, imprezy firmowe, bankiety, konferencje, szkolenia, komunie czy sylwester i wiele innych. Jesteśmy w stanie obsłużyć każdą imprezę.

Fontanna podczas pracy wygląda jak piętrowy tort czekoladowy. Czekolada spływa kolejno po kaskadach, a goście zanurzają w niej kawałki owoców i przekąsek. Jest nie tylko najbardziej widocznym miejscem podczas imprez, ale również najlepszym sposobem na integrację gości. Będą mogli osobiście przekonać się o czekoladowych walorach i jednocześnie poczuć się wyjątkowo. Niemalże od razu po uruchomieniu fontanny, możemy poczuć wspaniały zapach Belgijskiej czekolady, potwierdzający jej wyjątkowość oraz zachęcający nas do zanurzenia się w głębi jej smaku.

Dodatkowe informacje

Oferta

  • sprzedaż
  • wynajem
  • dojazd do klienta

Sprawdź naszą ofertę w innych kategoriach:

Opinie Dodaj opinię

Skontaktuj się

Dane kontaktowe

Mat Show - fontanna czekoladowa
Województwo:małopolskie
Miejscowość:Gorlice
Data dodania: 24-05-2016
Liczba odwiedzin: 152

Nowe ogłoszenia