MIXTURA - Dj Veejay Konferansjer Saksofon PL / ENG id:11363

Oferta

Mixtura to nowoczesna i doświadczona ekipa artystyczna, świadcząca usługi kompleksowej oprawy muzycznej przyjęć weselnych i innych imprzez zarówno prywatnych, jak i firmowych. Wyróżniamy się bogatym doświadczeniem, indywidualnym podejściem do klienta, świeżością umysłu i wysokiej klasy kwalifikacjami muzycznymi i konferansjerskimi. W odróżnieniu od większości DJ-ów z branży nie puszczamy muzyki z playbacku – jest w całości miksowana na żywo na winylu oraz cd! Mixtura – to również pełna kultura. Prowadzimy inteligentnie i na poziomie.

-------------- NASZ SKŁAD ------------------------

Pierwszym filarem Mixtury jest DJ ALES LUKASHEVICH, którego kwalifikacje są potwierdzone certyfikatem DMC oraz dyplomem profesjonalnej szkoły DJ-ów w Warszawie. Ales ukończył także pięcioletnią szkolę muzyczną, ma na swoim końcie pomyślną karierę klubową i jest gorącym wielbicielem grania z płyt winilowych. Remiksowania się uczył od założycia wytwórni Traquency Records Jakuba Rene Kosika. Przez wiele lat prowadził własne audycje deejayskie w międzynarodowych stacjach radiowych, m.in. Euroradiu i A+ radiu.

Drugim filarem zespołu są MC ALEK BARCEWICZ i MC KAROLINA ŁUKSZEWICZ. Alek to zawodowy dziennikarz i wieloletni mistrz ceremonii, udzielający się jako konferansjer zarówno podczas imprez prywatnych, firmowych, jak i na różnego rodzaju festiwalach, m.in. European Film Awards i Warszawskiego Festiwalu Filmowego. Karolina to doświadczony konferansjer, ekspert w obrzasze organizacji dużych imprez. Jest idealną osobą do kontaktu z publicznością. Na co dzień zajmuje się PR'em i promocją. Prowadzi imprezy zarówno po polsku, jak i angielsku.

Od 2014 roku Mixtura ściśle współpracuje z saksofonistą DARIUSZEM MAŁYM i robimy tzw. występy LIVE. Darek to człowiek, dla którego saksofon stał się największą życiową pasją. Umiejętność improwizacji szlifował "pod okiem" amerykańskich muzyków jazzowych. W połączeniu z deejayem potrafi zrobić prawdziwą furorę na parkiecie.

-------------- OBSŁUGUJEMY ---------------------

-- PRZYJĘCIA WESELNE -- : wesela nowoczesne, wesela tradycyjne, urban wedding, biesiada, poprawiny, wieczory panienskie i kawalerksie;
-- IMPREZY FIRMOWE -- : imprezy integracyjne, imprezy branżowe, imprezy oficjalne, gale rozdania nagród, bankiety, pikniki, dj support;
-- IMPREZY PROMOCYJNE -- : pokazy i prezentacje, premiery produktów i kolekcji mody, imprezy otwarcia, promocje w centrach handlowych;
-- IMPREZY OKOLICZNOŚCIOWE -- : dyskoteki, osiemnastki, imprezy jubileuszowe, urodziny, prywatki, imprezy plenerowe, after party;
-- BALE I KARNAWAŁY -- : Bale przedmaturalne, studniówki, karnawały, bale sylwestrowe, andrzejki, festyny.
-- EVENTY -- : Zawody taneczne, imprezy klubowe, happeningi, instalacje miejskie, wystawy, dni miast, koncerty, festiwale

Dodatkowe informacje

Szczegóły:

  • mówię po angielsku

Cennik

Orientacyjna cena: 2900 PLN / wesele

zależy od typu imprezy

Opinie Dodaj opinię

Ocena dla: MIXTURA - Dj Veejay Konferansjer Saksofon PL / ENG id:11363
Ilość głosów: 13 Średnia wszystkich ocen: 5,00 / 5
Autor: Ewa Angrocka Dodano: 05-10-2016
Data imprezy: 02-09-2016 Miejscowość: Warszawa
(5)
Ales i Alku,

dziękujemy Wam bardzo za Wasz wkład w nasze wesele w Villi Foksal. Z naszej strony wszystko było super. Goście również zadowoleni, chwalili zarówno muzykę jak i prowadzenie imprezy i zabawy.
Miło było pracować z Wami, mam nadzieję, że Wy macie podobne odczucia. Z naszej strony możemy Wam zapewnić reklamę i rekomendację, dobre słowo wśród znajomych, którzy będą się szykować do własnych wesel.

Trzymajcie się ciepło i być może do zobaczenia!
Autor: Karolina i Pawel Ruszczak, Dodano: 12-07-2016
Data imprezy: 21-05-2016
(5)
Mówiąc krótko zwięźle i na temat: Dj Ales i saksofonista Dariusz - to najlepszy duet muzyczny do zorganizowania przetańczonej imprezy. Nie będziemy powtarzać opinii innych zadowolonych klientów, choć ze wszystkim się zgadzamy, podamy po prostu fakty:
fakt nr 1: rodzina która zapowiadała, że pobawi się z nami góra do 1 w nocy, została do 4 i nie schodziła z parkietu,
fakt nr 2: cytat kelnerek: "to najlepsze wesele, jakie było u nas organizowane. Dziękujemy! To my się świetnie bawiłyśmy!"
fakt nr 3: w niedzielę po weselu telefony się urwały z podziękowaniami za najbardziej przetańczone wesele i z prośbą o namiary na DJ i saksofonistę
fakt nr 4: znaliśmy Alesa i Dariusza z wcześniejszego wesela u znajomych i od początku wiedzieliśmy, że chcemy by byli i u nas. Niestety pan Dariusz nie miał już wolnego terminu na nasze wesele, więc... przesunęliśmy datę ślubu :) - mówi to samo za siebie.

Dziękujemy Wam raz jeszcze! Będziemy polecać! Jesteście the Best!
Autor: Lena Marciniak-Cąkała Dodano: 17-05-2016
Data imprezy: 01-05-2016
(5)
Dzięki chłopakom z Mixtury mieliśmy wesele naszych marzeń - było dokładnie tak, jak zawsze chcieliśmy: z klasą, a jednocześnie bardzo rozrywkowo, radośnie i na ogromnym luzie. Zabawa trwała do białego rana, a parkiet ani przez chwilę nie był pusty. Wszystko dzięki fantastycznie zmiksowanej muzyce Alesa i zabawom Alka, który podrywał gości do tańca, gdy choćby na moment ogarniało ich znużenie. To było pierwsze w naszych rodzinach wesele bez zespołu i bez muzyki disco polo, za to z DJ-em, wodzirejem i największymi hitami. Przed zabawą wielu gości, w tym nasi rodzice, trochę się tego pomysłu obawiało, jednak wszystkie lęki rozwiały się już na samym początku imprezy. Niemal wszyscy nasi krewni i przyjaciele chwalili muzykę Alesa oraz komunikatywność i humor Alka, mówiąc, że to jedno z najlepszych, jeśli nie najlepsze wesele, na jakim byli (a z racji naszej liczebności mieliśmy ich w naszych rodzinach naprawdę sporo). Niech najlepszym dowodem na to, że zabawa była udana, będzie fakt, że o piątej nad ranem nasi rodzice (rocznik '63) tańczyli do... Nirvany.
Autor: Krzysztof Kamil Wojtanowski Dodano: 27-04-2016
Data imprezy: 23-04-2016
(5)
Mixtura to najlepszy bezalkoholowy mix, z którym mieliśmy do czynienia. Pełen profesjonalizm od początku do końca. Zaskakująca zdolność panowania nad rozbawionym tłumem przemieniła zwyczajne wesele w coś co będziemy wspominać latami. Polecamy każdemu kto szuka sposobu by przenieść swoje przyjęcie na wyższy, jakby bliższy KOSMOSU poziom!
Autor: Wioletta i Michał Szewczenko Dodano: 25-04-2016
Data imprezy: 09-04-2016
(5)
Jeszcze raz pragniemy z całego serca podziękować Mixturze za niesamowity wieczór, za zajęcie się naszymi gośćmi, za super muzykę oraz za to, że byli z nami do końca! Wszyscy goście byli Wami zachwyceni, my oczywiście też. Trochę baliśmy się, że coś może się nie udać, bo na pewno wiecie jak to jest, kiedy zamawia się coś przez internet. Jednak mieliśmy szczęście, że Was wybraliśmy na swoje wesele w Hamburgu. Lepiej być nie mogło. Wszystkim możemy Was polecić i wiemy, że każdy będzie z Was zadowolony!
Autor: Marlena i Marek Idziak Dodano: 10-12-2015
Data imprezy: 19-09-2015
(5)
Zespół Mixtury zaimponował nam organizacją i świetną komunikacją. Mieliśmy czas by przy pysznej kawie omówić nasze oczekiwania, obawy i marzenia co do aranżacji tego dnia. Byli otwarci na nasze pomysły i uzupełniali je. Najfajniejsze było wzajemne zrozumienie - po krótkiej rozmowie doskonale wiedzieli co jest w naszym guście. Zarówno nasze spostrzeżenia, jak i naszych gości są jednomyślne: nigdy nie spotkaliśmy zespołu, który tak płynnie łączy style, nadaje im unikalny charakter poprzez świetne remiksy oraz potrafi mieszać rytmy z klasą i wyczuciem. Na naszym przyjęciu było połączenie muzyki latynoskiej, nowoczesnej, awanagardowo klasycznej i młodzieżowej. Podczas przerw na posiłki, idealnie pasowała muzyka jezzowa, którą pozytywnie zaskoczyli nas chłopcy. Oraz kluczowe - nie było ani minuty ciszy!

Polecamy całym sercem duet Mixtury - Alek i Ales świetnie się rozumieją, a przy tym potrzeby gości oraz nowożeńców. Wszystkim życzymy takiej oprawy muzycznej, a Wam - raz jeszcze dziękujemy za ten dzień!
Autor: Wacław Kacmajor Dodano: 15-11-2015
Data imprezy: 12-09-2015
(5)
Podczas szukania oprawy muzycznej na wesele mieliśmy dylemat czy zdecydować się na samego dj'a czy parę dj+wodzirej. Ostatecznie zdecydowaliśmy się na drugą opcję i właśnie zespół Mixtura. Nie żałujemy tej decyzji - podczas wesela widzieliśmy współpracę dwóch osób i podwojony wysiłek w celu zapewnienia gościom dobrej zabawy.

Zespół podczas wcześniejszych spotkań dokładnie określił nasze potrzeby i już na tym etapie zbudował u nas zaufanie. Podczas wesela dj grał piosenki dokładnie wg wcześniejszych założeń przy bardzo dobrej jakości dźwięku. Wodzirej zadbał o świetne samopoczucie gości dzięki otwartości i pozytywnej energii. Zabawy prowadzone były z klasą i dobrze bawiły gości.

Zdecydowanie polecamy zespół osobom szukającym nowoczesnego i profesjonalnego podejścia do organizacji wesela.
Autor: Ela Bukład Dodano: 08-11-2015
Data imprezy: 05-09-2015
(5)
Ogromne podziękowania dla ekipy artystycznej Mixtura za profesjonalne i pełne humoru poprowadzenie naszej zabawy weselnej. Goście byli zachwyceni pomysłami i poszczególnymi elementami imprezy. Prowadzący DJ idealnie wyczuwał nastoje na sali i dobierał odpowiednie utwory zarówno dla młodszych jak i starszych uczestników. Co było dla nas istotne wykorzystał również kilka wybranych utworów, które przedstawiliśmy na spotkaniu, stanowiły one dla nas istotny element imprezy. W tak stresującym dniu stanowili dla nas istotne wsparcie swoim profesjonalizmem i doświadczeniem. Wybraliśmy również wspólne zabawy, przy których bawiła się cała sala: jedni uczestnicząc, inni obserwując i również świetnie się bawiąc. Zaproponowane zabawy były na poziomie, zawsze z humorem, nie były obsceniczne i wulgarne. Cały czas rękę na pulsie trzymał Wodzirej, który odpowiednio reagował na to, co działo się na sali i wśród gości. Bardzo zaskoczył nas wokal Wodzireja, który w jednym z utworów dał popis swoich umiejętności.
Polecamy Wszystkim Nowożeńcom, którzy szukają idealnej oprawy dla tego najważniejszego dnia w życiu. Impreza poprowadzona z gustem, z wyczuciem i pełnym profesjonalizmem.
Pokaż więcej opinii

Skontaktuj się

694-425...
Powołaj się na stronę Wesele z klasą
698-227...
Powołaj się na stronę Wesele z klasą

Dane kontaktowe

Nazwa firmy:Mixtura
Imię:Alex
Nazwisko:Lukashevich
Województwo:mazowieckie
Miejscowość:Warszawa
Kod:02-793
Adres:Małej Łaki 5
Data dodania: 26-11-2013
Liczba odwiedzin: 9419

Nowe ogłoszenia