MLdecor Dekoracje sal weselnych id:11790

Oferta

Macie dosyć nudnych, monotonnych i pospolitych rozwiązań? Szukacie czegoś, co chwyci za serce, zapadnie w pamięć oraz będzie oryginalne? Cenicie kreatywność, pasję oraz chcecie, aby ten najważniejszy w Waszym życiu dzień był wyjątkowy i niepowtarzalny? Trafiliście w 10-tkę!

MLdecor to firma specjalizująca się nadawaniem szczególnego charakteru, magii oraz wyjątkowego stylu każdemu przyjęciu! Zajmujemy się dekoracją sal weselnych, kościołów oraz innych imprez okolicznościowych. Ponadto oferujemy niezwykłą oprawę graficzną – tworzymy zaproszenia oraz wszelkie dodatki współgrające z całością dekoracji. Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie, a napięcia związane z gorączką przygotowań szybko niwelujemy poczuciem humoru, przyjaznym nastawieniem oraz uśmiechem.

MLdecor gwarantuje wam „ochy i achy” w ustach gości! Niezapomniane wrażenia wizualne to jedna z wielu zalet usług naszej firmy. Korzystając z naszej oferty możecie być pewni, że wasz ślub na długo pozostanie ‘na językach’! Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą oraz do współpracy!!!

Dodatkowe informacje

Dekorowanie:

  • Kościoły
  • sale
  • samochody
  • stoły
  • dojazd do klienta

Sprawdź naszą ofertę w innych kategoriach:

Cennik

Wszelkie pytania dotyczące oferty dekoracji/zaproszeń/dodatków oraz cennika kierujcie na nasz adres mailowy. Opiszcie swoje pomysły, marzenia, wizje, nie krępujcie się! My wielką chęcią służymy pomocą i doradzamy w kwestii dekoracji i innych:) Jesteśmy tutaj po to aby spełnić wasze marzenia!:) Przecież dzień Waszego wesela musi być wyjątkowy!;)
Zapraszamy!

Opinie Dodaj opinię

Ocena dla: MLdecor Dekoracje sal weselnych id:11790
Ilość głosów: 1 Średnia wszystkich ocen: 5,00 / 5
Autor: Justyna i Piotr Dodano: 23-02-2014
(5)
Przepiękne dekoracje, idealne zaproszenia oraz dodatki ślubne! Polecamy serdecznie i jesteśmy w 100% zadowoleni! Współpraca z Panią Mają to czysta przyjemność! Wszystko szczegółowo dopracowane i dopieszczone:)) Nasze wesele na długo zapadnie w pamięci wszystkich gości! POLECAMY!!!:)

Skontaktuj się

Dane kontaktowe

MLdecor Dekoracje sal weselnych
Województwo:dolnośląskie
Miejscowość:Jawor
Kod:59-400
Data dodania: 05-02-2014
Liczba odwiedzin: 650

Polecamy

Nowe ogłoszenia