Naturalna fotografia ślubna - Czarny Biały Bez id:15451

Oferta

Doświadczenie nauczyło nas, że ponadczasowa fotografia to fotografia naturalna, na której nie ma filtrów, efektów i dodatkowych ulepszeń. Jesteśmy świadomi tego, że zdjęcia ze ślubu to pamiątka na całe życie, dlatego nasz sposób na tworzenie i edycję zdjęć sprowadza się do podkreślenia istniejących, realnych emocji rejestrowanych przez nas w danej chwili.

Podczas pracy staramy się wkomponować w kontekst uroczystości. Obserwujemy Was przez pryzmaty naszych aparatów cicho i dyskretnie. Nie lubimy stresować nikogo naszą obecnością. Zwykle mamy świetny kontakt ze wszystkimi uczestnikami ślubu, co owocuje swobodą i naturalną atmosferą.

Tak naprawdę fotografia to ciężka praca, która wymaga odpowiedzialności, przygotowania i odpowiedniego zaplecza technicznego. Nasze zdjęcia wykonujemy i edytujemy w oparciu o profesjonalny sprzęt takich marek jak: Canon, Apple i Eizo.

OFERUJEMY:

REPORTAŻ ŚLUBNY
Najchętniej wykonujemy pełny reportaż - daje nam to świetny materiał do wykonania albumu. Oczywiście tu jesteśmy elastyczni i godziny naszej pracy możecie swobodnie dostosować. Do każdej Młodej Pary podchodzimy indywidualnie, nie mamy więc określonych „pakietów”. Zachęcamy do zapoznania się z najczęściej zadanymi pytaniami, które zebraliśmy i są dostępne na tej stronie.

Z pełnego reportażu oddamy min. 500 starannie obrobionych fotografii na nośnikach cyfrowych: pendrive i DVD. Dodatkowo otrzymacie je w postaci galerii online, by ułatwić wam dystrybucję zdjęć dla gości.

Cena za pełny reportaż zaczyna się od 3000zł.

SESJA ŚLUBNA

Sesja jest ważnym elementem w kwestii projektowania reportażu ślubnego. Z doświadczenia polecamy sesję w dniu uroczystości, przede wszystkim ze względu na emocje i atmosferę, z którymi wiąże się dzień ślubu. Zwykle, między ceremonią zaślubin a poczęstunkiem jest chwila na wykonanie półgodzinnej sesji. Taki czas wystarczy do wykonania wielu różnych ujęć.
Sesja plenerowa w dniu ślubu mieści się w cenie reportażu.

Bardzo lubimy sesje plenerowe w miejscach innych niż wszystkie. Chętnie wdrapiemy się na szczyty gór czy zmoczymy buty nad wodą. Tu ograniczeniem jest jedynie nasza i Wasza kreatywność.

Dodatkowe informacje

Specjalizacja:

  • album tradycyjny
  • fotoksiążka
  • plener

Ilość fotografów:

  • 2 fotografów

Cennik

Orientacyjna cena: 3000 PLN

od 3000 zł.

Opinie Dodaj opinię

Skontaktuj się

Dane kontaktowe

Naturalna fotografia ślubna - Czarny Biały Bez
Województwo:dolnośląskie
Miejscowość:Wrocław
Data dodania: 20-07-2015
Liczba odwiedzin: 274

Nowe ogłoszenia