OLDTAXI id:11557

Oferta

Auta, jakimi dysponujemy mogą Państwo wynająć na śluby, rocznice, randki, studniówkę. Obsługujemy sesje fotograficzne, reklamy, filmy.

Obecnie proponujemy Państwu możliwość wynajmu prawdziwej limuzyny, samochodu Citroën Traction Avant 11B z 1955roku . Został on poddany kompletnej renowacji i w tej chwili jego stan nie odbiega od stanu fabrycznego, możemy pokusić się o stwierdzenie, iż obecnie jest to najlepiej odrestaurowany, w każdym detalu, model tej marki w Polsce.

Drugą naszą chlubą jest Citroën 2 CV. Jest to czteroosobowe auto, znacznie mniejsze, niż Traction Avant 11B, natomiast utrzymane w równie dobrej kondycji. Jeśli chcą Państwo zaskoczyć innych, wywołać podziw oglądających i sami udać się na fantastyczną przejażdżkę rodem z francuskiego filmu, serdecznie zapraszamy.

Jeśli chcą Państwo wynająć auto na ślub wraz z udekorowaniem go, to przykładowe dekoracje ślubne jakimi dysponujemy dla naszych aut znajdą Państwo w galerii naszej strony. Możliwe jest także udekorowanie auta przez Państwa, w tym celu dokonujemy osobnych ustaleń.

Dodatkowe informacje

Rodzaj:

  • Marka: Citroen
  • Kolor: czarny
  • zabytkowy

Cennik

Orientacyjna cena: 1200 PLN / dzień

Za przejazd naszym klasykiem - Citroёnem Traction Avant B11 stawka wynosi 1200 zł/dzień, natomiast podróż Citroёnem 2cv -500 zł/dzień na terenie Poznania.
Poza granice miasta Poznania stawka za każde 10km to:
Citroen Traction Avant +100zł
Citroen 2CV +50zł

Skontaktuj się

Dane kontaktowe

OLDTAXI
Województwo:wielkopolskie
Miejscowość:Poznań
Data dodania: 05-01-2014
Liczba odwiedzin: 638

Nowe ogłoszenia