Pałac Prymasowski id:16187

Oferta
Dodaj do plannera
Usuń z plannera

Zapraszamy Państwa do skorzystania z usług Pałacu Prymasowskiego w Warszawie, położonego w historycznej części Traktu Królewskiego. XVI-wieczny Pałac Prymasowski to budynek o pięknej architekturze z wyjątkowo reprezentacyjnymi wnętrzami. Pałac służy jako miejsce spotkań biznesowych, konferencji, uroczystości organizowanych na potrzeby innych firm a także przyjęć weselnych.

Część reprezentacyjna Pałacu znajduje się na parterze. Budynek mieści sześć sal o łącznej powierzchni ok. 1000 m2. Przylega do niego strzeżony parking na 80 miejsc. Sale pałacowe są połączone; można wynająć je wszystkie, dowolną ich liczbę lub każdą z osobna.

Sala Kolumnowa, zwana również Balową, to największa i najbardziej reprezentacyjna sala Pałacu. Jej powierzchnia wraz z podcieniami arkadowymi przekracza 225 m2. Przy kolacji zasiadanej mieści do 120 osób.

Sala Marmurowa sąsiaduje z Salą Kolumnową i zajmuje powierzchnię 81 m2. Dla zwiększenia komfortu i wygody Gości zwykle wykorzystywana jest jako sala, w której serwowane są posiłki. Przy kolacji zasiadanej mieści do 50 osób.

Sala Żółta zajmuje powierzchnię 75 m2. Jest to najmniejsza z sal Pałacu. Przy kolacji zasiadanej mieści do 50 osób. Najczęściej organizowane są tu konferencje, szkolenia, seminaria.

Sala Niebieska - centralna sala kompleksu, z wyjściem do ogrodu znajdującego się na tyłach Pałacu, zajmuje powierzchnię 87 m2. Przy kolacji zasiadanej mieści do 60 osób.

Sala Malinowa zajmuje powierzchnię 75 m2. Ta pełna uroku sala jest idealnym miejscem na szkolenia czy niewielkie konferencje. Przy kolacji zasiadanej mieści do 60 osób.

Dodatkowe informacje

Standard:

  • klimatyzacja
  • parking strzeżony
  • ogród
  • taras
  • pokoje gościnne

Opinie Dodaj opinię

Skontaktuj się

Dane kontaktowe

Pałac Prymasowski
Województwo:mazowieckie
Miejscowość:Warszawa
Kod:00-075
Data dodania: 11-09-2015
Liczba odwiedzin: 994

Nowe ogłoszenia