PEISERT-FOTO fotografia id:21522

Oferta

Peisert-Foto, Kamil Peisert - to firma zajmująca się fotografią okolicznościową, reportażową i reklamową. Oferuję Państwu kompleksowe usługi fotograficzne związane z Waszym najważniejszym dniem w życiu.

Każdy klient jest inny, każda para szuka czegoś innego. Współpracując ze mną macie pewność, że w każdej sprawie możemy dojść do porozumienia. To ja jestem dla Was, nie Wy dla mnie. Nie narzucam, a proponuję sposób realizacji zlecenia.

Coś o fotografii - zdjęcia wykonuję tylko na profesjonalnym sprzęcie, mam przy sobie zawsze dwa aparaty, kilka obiektywów czy lamp. Zawsze dobrze mieć dodatkowy sprzęt, bo to tylko elektronika. Wysokiej klasy sprzęt gwarantuje najwyższą jakość zdjęć, a moje umiejętności jego obsługi + sposób patrzenia przez wizjer aparatu dają najlepsze zdjęcia, jakie możecie mieć z tego dnia.

Realizacja zlecenia - czas oczekiwania na gotowy materiał to do 30 dni, wszystkie zdjęcia otrzymujecie na płycie DVD z nadrukiem, w pudełku z oryginalną okładką zaprojektowaną z najlepszych zdjęć. Zdjęć jest między 300 a 400 szt. Albumy z jakich korzystam to nie byle jakie produkty z allegro za 80 zł, a szyte na zamówienie najwyższej jakości albumy firmy baranski, ich wartość to od 200zł w górę (wliczony w cenę usługi). Para młoda wybiera jaki chcą mieć rozmiar albumu, ile zdjęć i w jakim formacie.

Dodatkowe informacje

Specjalizacja:

  • album tradycyjny
  • fotoksiążka
  • plener
  • sesja narzeczeńska

Ilość fotografów:

  • 1 fotograf

Opinie Dodaj opinię

Skontaktuj się

Dane kontaktowe

PEISERT-FOTO fotografia
Województwo:wielkopolskie
Miejscowość:Poznań
Kod:61-616
Data dodania: 16-06-2016
Liczba odwiedzin: 55

Nowe ogłoszenia