Piotr Koper Fotografia id:21501

Oferta
Dodaj do plannera
Usuń z plannera

Odkąd wynaleziony został sposób na zapisanie zastanego obrazu w sposób realistyczny i niepowtarzalny każdy z nas stara się wykorzystać tę metodę do rejestracji i zatrzymania w kadrze każdej mniej lub bardziej ważnej dla nas chwili.
Jednak w tych najważniejszych dla każdego z nas momentach, których sami jesteśmy uczestnikami potrzebujemy kogoś, kto w odpowiedzialny i profesjonalny sposób zadba o oprawę Waszej uroczystości lub wydarzenia. Ślub, chrzest, komunia święta, czy przyjęcie firmowe – fotografia reporterska pozwala mi być postronnym obserwatorem. Staram się nie ingerować w przebieg wydarzenia. Pojawiam się w centrum wydarzeń, a jednocześnie staram się wtopić w otocznie. Fotografowanie pozwala ćwiczyć zmysł obserwacji. Właściwy kadr, ekspozycja, minimalne użycie lampy błyskowej gwarantują doskonały efekt końcowy.

Fotografiką pasjonuję się od kilkunastu już lat. Kiedyś mechaniczna lustrzanka, czarno biała klisza, czasami orwoski materiał barwny. Ciemnia, powiększalnik… Magia fotografii, rejestracji tego co ulotne pozostała we mnie do dziś. I mimo ogromnych zmian w technologii – jedno pozostaje niezmienne – oddać na papierze to co nieuchwytne, przekazać innym obraz tego jedynego niepowtarzalnego momentu.

Zapraszam.

Dodatkowe informacje

Specjalizacja:

  • album tradycyjny
  • fotoksiążka
  • lustrzanka DSLR
  • plener
  • sesja narzeczeńska

Ilość fotografów:

  • 1 fotograf

Cennik

Orientacyjna cena: 1900 PLN / wesele

Opinie Dodaj opinię

Skontaktuj się

608-025...
Powołaj się na stronę Wesele z klasą

Dane kontaktowe

Piotr Koper Fotografia
Imię:Piotr
Nazwisko:Koper
Województwo:mazowieckie
Miejscowość:Płońsk
Kod:09-100
Data dodania: 15-06-2016
Liczba odwiedzin: 65

Polecamy

Nowe ogłoszenia