prezenter muzyczny - DJ - wodzirej id:251

Oferta

Każdemu z nas "coś w duszy gra", czasem mniej lub wiecej, ale gra...

Każdy, planujacy jakąkolwiek imprezę rozrywkwą, tym bardziej wesele powinien zdawać sobie sprawę,
że nie obejdzie się ona bez
odpowiedniej oprawy muzycznej i prowadzenia...

Datę, godzinę i miejsce wyznaczają Państwo...

Doświadczenie ukształtowało i wciąż kształtuje mój repertuar. Jest bardzo różnorodny i ciekawy, ponieważ interesuję się wieloma gatunkami muzyki. Podczas imprezy prezentuję przeboje począwszy od lat 30tych po najnowsze hity z list przebojów. Często prowadzę konkursy i zabawy z odpowiednią dozą konferansjerki wprowadzając tym samym integrację i humor. Stawiam na interaktywność, która owocuje sympatią i uznaniem ze strony gości. Zabawy w kółeczku dla wszystkich
i np. pociąg, kaczuchy itp., szeroki repertuar zabaw, wszystko do ustalenia wczesniej. Współpracuję z wieloma innymi ludźmi z tej branży (DJ, prezenterzy, zespoły), co pozwala nam na lepsze działanie, uczymy się od siebie nawzajem, a wszystko to dla klienta - bo to On ma być zadowolony. Do każdej imprezy przygotowuję się indywidualnie(repertuar, prowadzenie, zabawy), odpowiednio wcześniej.

Zapewniam oczywiście profesjonalne nagłosnienie, oświetlenie i jestem w pełni mobilny. Zajmuje sie kompleksową oprawą muzyczną i prowadzeniem wesela - od powitania chlebem i solą, do pożegnania ostatniego gościa.

Skontaktuj się

Dane kontaktowe

prezenter muzyczny - DJ - wodzirej
Województwo:dolnośląskie
Miejscowość:Wrocław
Data dodania: 09-02-2009
Liczba odwiedzin: 798

Nowe ogłoszenia