Samochód do ślubu wyjątkowy Pininfarina Spider id:12199

Oferta
Dodaj do plannera
Usuń z plannera

Samochód, w tak szczególnym, niezwykłym i nadzwyczajnym dniu jak ślub musi być wyjątkowy, elegancki i widoczny. Jesteśmy w stanie to Państwu zagwarantować.

Pragniemy zaoferować Państwu wynajem pięknego, zabytkowego samochodu Pininfarina 124 Spider.
Charakterystyczna, sportowa linia nadwozia, karoseria w kolorze czerwonym z chromowanymi zderzakami czy piękne felgi zdecydowanie wyróżniają ten samochód z pośród innych. Wnętrze, do wykończenia którego wykorzystano szlachetne materiały jak skóra w kremowym kolorze i naturalne drewno sprawiają, że samochód prezentuje się nietuzinkowo, elegancko i efektownie. Samochód został wpisany przez Wojewódzkiego Konserwatora Zabytków w Krakowie do Centralnego Rejestru Dóbr Kultury.

Pininfarina Spider 124 to samochód dwuosobowy, który bardzo dobrze się prowadzi. Posiada składany dach, więc nadaje się także na niepogodę.

Oferujemy wynajem samochodu w województwie małopolskim i śląskim. Istniej możliwość obsługi uroczystości poza granicami tych dwóch województw.

Cena usługi to 800 pln za 3h. Każda kolejna godzina wynajmu to koszt 250 pln.

W celu ustalenia rezerwacji terminu prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy.

Dodatkowe informacje

Rodzaj:

  • Marka: Fiat
  • Kolor: czerwony
  • cabrio
  • sam prowadzisz
  • zabytkowy

Cennik

Orientacyjna cena: 800 PLN / 3 godz.

Cena usługi to 800 pln za 3h. Każda kolejna godzina wynajmu to koszt 250 pln.

Opinie Dodaj opinię

Ocena dla: Samochód do ślubu wyjątkowy Pininfarina Spider id:12199
Ilość głosów: 5 Średnia wszystkich ocen: 5,00 / 5
Autor: Małgorzata i Kamil Dodano: 08-09-2015
Data imprezy: 08-08-2015
(5)
Uroczystość tak ważna dla nas została doskonale dopełniona przez zachwycająco czerwonego Spidera. Kontakt z Panem Piotrem przed uroczystością, jak i obsługa podczas samej uroczystości stały na najwyższym poziomie. Sam samochód jest po prostu piękny, a jazda nim pozwala nieco oderwać myśli od "ślubnych" stresów. Polecamy każdemu Pininfarinę Spider.
Autor: Paulina i Grzegorz Dodano: 24-06-2015
Data imprezy: 20-06-2015
(5)
Z czystym sumieniem polecamy każdemu! Obsługa profesjonalna, nie musieliśmy się o nic martwić podczas ślubu.
Auto robi wrażenie. Wygląda cudownie!

Polecamy!
Autor: Magdalena i Piotr Dodano: 09-06-2015
Data imprezy: 07-06-2015
(5)
Chcemy gorąco podziękować za fantastyczną obsługę i profesjonalizm. Przejażdżka takim klasykiem sprawiła że ten wyjątkowy dzień stal się jeszcze piękniejszy...to własnie z nielicznych momentów podczas uroczystości gdzie na spokojnie mogliśmy ze sobą porozmawiać sam na sam. Samochód sprawił duże wrażenie na Nas jak i na gościach. Polecamy !
Autor: Jakub i Patrycja Dodano: 05-05-2014
(5)
Jeżeli mielibyśmy komuś polecić wyjątkowy samochód w tym najważniejszym dla nas dniu to polecilibyśmy skorzystanie z usług tej firmy. Samochód wywarł na nas i naszych gościach ogromne wrażenie, prezentował się pięknie. Ponadto pełen profesjonalizm, sympatyczny i rzeczowy kontakt od samego początku.Serdecznie dziękujemy i polecamy.
Autor: Irenka i Piotrek Dodano: 07-04-2014
(5)
Chcieliśmy bardzo serdecznie podziękować za profesjonalnie wykonaną usługę. Samochód przepiękny, a ten kolor :)... Na żywo prezentował się naprawdę okazale, wzbudził ogromne zainteresowanie zaproszonych gości. Polecamy!

Skontaktuj się

Dane kontaktowe

Samochód do ślubu wyjątkowy Pininfarina Spider
Województwo:małopolskie
Miejscowość:Kraków
Data dodania: 07-04-2014
Liczba odwiedzin: 2693

Polecamy

Nowe ogłoszenia