Stylowa kareta bryczka dorożka id:2773

Oferta

Konie to nasza pasja, chcielibyśmy choć trochę podzielić się z Państwem urokiem tych pięknych zwierząt, dlatego też oferujemy Państwu przejazdy do ślubu ekskluzywnym powozem konnym.
Jest to oryginalny pomysł na podróż do ślubu oraz niezapomniane przeżycie w tym szczególnym dniu.
Specjalizujemy się w zaprzęgach konnych. Zapewniamy profesjonalną obsługę powożącego, który posiada wieloletnie doświadczenie i ma za sobą uczestnictwo w licznych zawodach zręcznościowych w powożeniu zaprzęgami parokonnymi.
Dysponujemy powozem typu vis a vis. Przejażdżka takim powozem to zupełnie inna przyjemność jazdy niż zwykłą bryczką. Powóz ten jest w 100 % bezpieczny, posiada hamulce hydrauliczne, dzięki którym może bez problemu uczestniczyć w ruchu drogowym. Konstrukcja tego powozu pozwala zachować komfort bez względu na warunki pogodowe. Powóz jest w kolorze białym, posiada czarny dach, który otwiera się na dwie strony oraz jednakowe, wygodne siedzenia naprzeciwko siebie w kolorze czerwonym. Całość ma elegancki wygląd i zgrabną sylwetkę.
Mamy do zaproponowania dwa kare konie rasy fryzyjskiej oraz dwa siwe konie rasy śląskiej. Proponujemy konie tych ras ponieważ są to konie zrównoważone. Konie mają na sobie czarną, wyjazdową uprząż szorową.
Posiadamy specjalistyczny transport, który pozwala świadczyć usługi na terenie całego kraju.
Cena uzależniona jest od ilości koni w zaprzęgu.
Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.

Cennik

Orientacyjna cena: 1500 PLN / wynajem

Wynajęcie pary koni to koszt 1500 zł plus koszty transportu 3 zł za kilometr. Wynajęcie czterech koni to koszt 2500 zł plus koszty transportu 4,50 zł za kilometr.
Jeśli odległość jest bardzo duża to istnieje możliwość negocjacji ceny transportu.

Opinie Dodaj opinię

Ocena dla: Stylowa kareta bryczka dorożka id:2773
Ilość głosów: 2 Średnia wszystkich ocen: 5,00 / 5
Autor: Jarosław Dodano: 10-08-2014
(5)
Punktualnie, profesjonalnie..Konie przepiękne zadbane, cierpliwe i dostojne, wyglądały jak po wizycie w spa.Powóz zadbany stylowy.Obsługa ciepła i sympatyczna pięknie ubrana.Ocena 6+++.
Autor: Radek i Wanda Dodano: 09-01-2011
(5)
Profesjonalna obsługa, śliczne, grzeczne konie oraz piękna, zadbana bryczka. Polecam!!!

Skontaktuj się

Dane kontaktowe

Stylowa kareta bryczka dorożka
Województwo:mazowieckie
Miejscowość:Karczew
Kod:05-480
Data dodania: 01-05-2010
Liczba odwiedzin: 10255

Polecamy

Nowe ogłoszenia