Super DJ na wesele id:9630

Oferta

Jeśli jesteście Państwo na tej stronie, to znaczy, że zbliża się dla Was jakaś bardzo ważna uroczystość, dla której potrzebujecie profesjonalnej usługi muzycznej, aby uświetnić ten wyjątkowy czas w Waszym życiu i poprzez oprawę muzyczną jeszcze bardziej zapamiętać to wydarzenie. Postaram się być taką osobą, która może wam pomóc w zorganizowaniu takiej profesjonalnej imprezy.
Oferuję Państwu z mojej strony poprowadzenie różnego rodzaju imprez muzycznych: wesel, bankietów, dyskotek, bali i imprez plenerowych.
Jestem Djem z bogatym doświadczeniem muzycznym. Należę do ekskluzywnego klubu Djów ” DEE JAY mix club”. Występowałem na jednej scenie muzycznej m.in. Brooklyn Bounce, Steve Murano, Kasa, Akcent i Mega Dance. Obecnie gram w Lubelskich dyskotekach.
Posiadam szeroki repertuar muzyczny, profesjonalne nagłośnienie i oświetlenie pomogą mi w stworzeniu niezapomnianej atmosfery i szampańskiej zabawy, uświetnią każdą imprezę. Muzykę zawsze dostosowuję do potrzeb organizatorów imprezy po wcześniejszym ustaleniu repertuaru. Więc jeśli Państwo chcecie abym to ja poprowadził Waszą imprezę proszę o kontakt telefoniczny lub mailowy podany niżej. Indywidualne negocjacje cen.
Możliwość wystawienia faktury.

Cennik

Orientacyjna cena: 1500 PLN / wesele

Opinie Dodaj opinię

Skontaktuj się

Dane kontaktowe

Super DJ na wesele
Województwo:lubelskie
Miejscowość:Lublin
Kod:20-861
Data dodania: 11-02-2013
Liczba odwiedzin: 443

Polecamy

Nowe ogłoszenia