Transport weselny, Rozwożenie gości Peugeot 407 id:16031

Oferta

Witam,

Czy zastanawiasz się jak rozwieźć Swoich gości po Weselu (Chrzcie, komunii, Panieńskim, Kawalerskim lub też z kościoła na sale itd.)? Nie musisz prosić znajomych, często jest to niezręczne płacić im za taką prośbę. taksówki oczywiście są za drogie.

Oferuję Wam rozwożenie gości po imprezie np. weselnej w cenie 100zł + zwrot za paliwo.

Przejeździłem kilkaset tysięcy kilometrów bez żadnego mandatu ani wypadku. Nienaganna prezencja, znajomość języka angielskiego oraz wysoka kultura osobista pozwoli Wam nie martwić się o komfort swoich gości.

Samochód jakim dysponuję to Peugeot 407 sedan wersja Komfort. Duże, przestronne auto o bardzo dobrej prezencji. Samochód jest w świetnym stanie technicznym, Klimatyzacja oczywiście działa. Auto spala 7l paliwa na 100km czyli zwrot za paliwo to zaledwie 30zł/100km.

Nie martw się o swoich gości, ja dowiozę ich pod dom. Znam doskonale aglomeracje śląska. Co do wszystkich długodystansowych czy krótkotrwałych zleceń - Zadzwoń! na pewno się dogadamy. Zdecydowanie preferuje kontakt telefoniczy.

Pozdrawiam

Dodatkowe informacje

Rodzaj:

  • Marka: Peugeot
  • Kolor: beżowy

Cennik

Orientacyjna cena: 100 PLN

100zł za noc rozwożenia, standardowo jest to 4 godziny ale nie jeżdżę z stoperem w ręce :) + zwrot za paliwo ( ok 30zł/100km )
Oczywiście szczegóły są do dogadania, Zadzwoń!

Opinie Dodaj opinię

Skontaktuj się

Dane kontaktowe

Transport weselny, Rozwożenie gości Peugeot 407
Województwo:śląskie
Miejscowość:Katowice
Data dodania: 03-09-2015
Liczba odwiedzin: 145

Godziny pracy

Pn:nieczynne
Wt:nieczynne
Śr:nieczynne
Cz:nieczynne
Pt:nieczynne
Sb:10:00 - 24:00
Nd:00:00 - 24:00

Nowe ogłoszenia