Dj na wesele Nowy Sącz - www.JedyneWese
Dj na wesele Nowy Sącz - www.JedyneWese Twoje Wymarzone wesele - Dj Wac Nowy Sącz małopolskie

Twoje Wymarzone wesele - Dj Wac

Oferta

Twoje wymarzone wesele.... zostań gościem na własnym weselu.

Jedyne Wesele - to więcej niż wyjątkowy dzień.

Twoje wymarzone wesele....
zostań gościem na własnym weselu. Sprawdź ofertę profesjonalnego Dj, Wodzireja z wieloletnim stażem. Zapraszamy na niezobowiązujące spotkanie.
Zobacz co nas wyróżnia od konkurencji.

Repertuar to ponad 10 tysięcy utworów, oryginalnych, na legalnych nośnikach.
Należę od kilku lat do ogólnopolskiego klubu dj'ów, 15 lat doświadczenia !!

Sprawdź komentarze Młodych Par ! którym miałem przyjemność prowadzić przyjęcie weselne.

Chętnie odpowiem na każde Państwa pytanie.

Zapraszam do współpracy.
Agencja Muzyczno-Rozrywkowa
DJ WAC Andrzej Chlipała

Cennik

Orientacyjna cena: 3000 PLN / wesele

Opinie Dodaj opinię

Serwis Wesele z klasą zastrzega sobie prawo edycji bądź usunięcia opinii bez podania przyczyny i bez powiadomienia autora recenzji. Cenimy sobie, jakość opinii, dlatego każdy wpis wymaga podania numeru telefonu i potwierdzenia poprzez wpisanie kodu SMS. Numer telefonu nie będzie publikowany na łamach serwisu.
Ilość głosów: 73 Średnia wszystkich ocen: 4.90
Autor: Data dodania: 20-05-2015 Termin Imprezy: 09-05-2015
5 5
Andrzeju jesteś Mistrzem " dziękujemy za wspaniałą zabawę wszystkim bardzo się podobało , Andrzej zadbał o wszystko, pełna profeska jak zabawa to tylko z DJ WAC . Ogromnie Polecamy ;)
Autor: Data dodania: 22-11-2014
5 5
Wesele "Zajazd Kałużna" Zabrzez Spośród wszystkich wesel na których byliśmy - na naszym bawiliśmy się najlepiej!! Andrzej zrobił taką imprezę o jakiej marzyliśmy. Wszyscy bawili się doskonale bez względu na wiek! Ale praca Andrzeja to nie tylko moment wesela ale ogrom pracy i starań przed nim. Spotkania, omawianie szczegółów, planowanie - to wszystko daje efekt w postaci świetnej imprezy, bez stresu i niemiłych niespodzianek. Polecamy gorąco i jeszcze raz baaaardzo dziękujemy!
Autor: Data dodania: 05-10-2014
5 5
Wesele "Casablanka" Niskowa POLECAMY W 100%:)) Andrzej zapewnił nam, a przede wszystkim naszym gościom świetna zabawę...wiedział jak zachęcić tych bardziej leniwych, tych bardziej wstydliwych, tych młodszych i tych starszych do zabawy. ...ogółem pełen profesjonalizm i wyczucie:)) bardzo uprzejmy, wyrozumiały, pomocny, pomysłowy, znający się na swoim fachu, a przede wszystkim bardzo bardzooo SYMPATYCZNY człowiek:)) warto przy tym dodać ze naszych gości było ciężko do czegokolwiek zachęcić..tych zagranicznych....A jemu to się w pełni udało:)) tak wiec dla tych Wszystkich, którzy szukają zapewnionej dobrej zabawy w miłym i profesjonalnym towarzystwie i dla tych wszystkich którzy wciąż się wahają, zamieszczamy post..... DJ WAC jest THE BEST!! P.S. Pozdrawiamy Cie serdecznie Andrzej i DZIĘKUJEMY raz jeszcze!
Pokaż więcej opinii

Skontaktuj się

602-376...
Powołaj się na stronę Wesele z klasą

Dane kontaktowe

Nazwa firmy:DjWac
Imię:Andrzej
Nazwisko:Chlipała
Województwo:małopolskie
Miejscowość:Nowy Sącz
Kod:33-300
Adres:Zdrojowa
Data dodania: 03-09-2010
Liczba odwiedzin: 6350