Dj na wesele Nowy Sącz - www.JedyneWese
Dj na wesele Nowy Sącz - www.JedyneWese Twoje Wymarzone wesele - Dj Wac Nowy Sącz małopolskie

Twoje Wymarzone wesele - Dj Wac

Oferta

Jedyne Wesele - zostań gościem na swoim weselu!

Witam serdecznie.
Każde przyjęcie weselne jest wyjątkowe i niepowtarzalne. TEN dzień ma być dla Państwa szczególny, a moje wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu wesel, studniówek, imprez okolicznościowych oraz plenerów w tym Państwu na pewno pomoże.

Zapewniam profesjonalną obsługę muzyczno-rozrywkową w której nie ma ograniczeń, wszystko po to by spełniły się Wasze marzenia.

Oferuje bogaty repertuar nagrań począwszy od lat 60-tych, 70-tych, 80-tych po szalone lata 90-te oraz najnowsze hity z list przebojów. Ogrom stylów muzycznych oraz tytułów utworów sprawia, że każdy z gości znajdzie sporo czasu by zaistnieć w tańcu na parkiecie do białego rana. Repertuar oraz ilość konkursów weselnych ustalane są z młodą parą i dobierane tak, aby bawiły gości, a nie nudziły. Dodatkowo przy konkursach i zabawach rozdaje pamiątkowe nagrody i gadżety które po kilku latach z uśmiechem przywrócą wspomnienia.

To co nas wyróżnia od konkurencji to: PROFESJONALIZM, DOŚWIADCZENIE I ZADOWOLENIE KLIENTÓW.

Sprawdź opinie Młodych Par z prowadzonych wesel (księga gości):


Jeżeli są Państwo zainteresowani proszę o kontakt telefoniczny, mailowy oraz niezobowiązujące spotkanie, na którym przedstawię prezentację z odbytych wesel oraz wyczerpująco odpowiem na każde Państwa pytania.

Andrzej Chlipała – Dj Wac

Cennik

Orientacyjna cena: 2500 PLN / wesele

Opinie Dodaj opinię

Serwis Wesele z klasą zastrzega sobie prawo edycji bądź usunięcia opinii bez podania przyczyny i bez powiadomienia autora recenzji. Cenimy sobie, jakość opinii, dlatego każdy wpis wymaga podania numeru telefonu i potwierdzenia poprzez wpisanie kodu SMS. Numer telefonu nie będzie publikowany na łamach serwisu.
Ilość głosów: 75 Średnia wszystkich ocen: 5.00
Autor: Data dodania: 16-06-2015 Termin Imprezy: 13-06-2015
5 5
Pełen profesjonalizm! Wszyscy świetnie się bawili a my zbieramy pochwały za Andrzeja. Dzisiejsze zdanie właściciela lokalu "To drugi DJ w historii który zrobił świetne show. Żadna orkiestra nie da rady tego dokonać" Dziękujemy ślicznie i zapraszamy na weselną :) Jak wesele to tylko z profesjonalistą jakim jest ...::: DJ WAC :::... Z całego serca POLECAMY! :)
Autor: Data dodania: 11-06-2015 Termin Imprezy: 06-06-2015
5 5
Andrzeju spisałeś się na medal, goście nie schodzili z parkietu, zarówno starsi, jak i młodsi chwalili repertuar i bawili się świetnie. Pełen profesjonalizm, opanowanie, głowa pełna pomysłów, cenne rady i super zabawa-dziękujemy i pozdrawiamy ! Zdecydowanie polecamy !
Autor: Data dodania: 20-05-2015 Termin Imprezy: 09-05-2015
5 5
Andrzeju jesteś Mistrzem " dziękujemy za wspaniałą zabawę wszystkim bardzo się podobało , Andrzej zadbał o wszystko, pełna profeska jak zabawa to tylko z DJ WAC . Ogromnie Polecamy ;)
Pokaż więcej opinii

Skontaktuj się

602-376...
Powołaj się na stronę Wesele z klasą

Dane kontaktowe

Nazwa firmy:DjWac
Imię:Andrzej
Nazwisko:Chlipała
Województwo:małopolskie
Miejscowość:Nowy Sącz
Kod:33-300
Adres:Zdrojowa
Data dodania: 03-09-2010
Liczba odwiedzin: 6499

Nowe ogłoszenia