Twoje Wymarzone wesele - Dj Wac

Oferta

Jedyne Wesele - zostań gościem na swoim weselu!

Witam serdecznie.
Każde przyjęcie weselne jest wyjątkowe i niepowtarzalne. TEN dzień ma być dla Państwa szczególny, a moje wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu wesel, studniówek, imprez okolicznościowych oraz plenerów w tym Państwu na pewno pomoże.

Zapewniam profesjonalną obsługę muzyczno-rozrywkową w której nie ma ograniczeń, wszystko po to by spełniły się Wasze marzenia.

Oferuje bogaty repertuar nagrań począwszy od lat 60-tych, 70-tych, 80-tych po szalone lata 90-te oraz najnowsze hity z list przebojów. Ogrom stylów muzycznych oraz tytułów utworów sprawia, że każdy z gości znajdzie sporo czasu by zaistnieć w tańcu na parkiecie do białego rana. Repertuar oraz ilość konkursów weselnych ustalane są z młodą parą i dobierane tak, aby bawiły gości, a nie nudziły. Dodatkowo przy konkursach i zabawach rozdaje pamiątkowe nagrody i gadżety które po kilku latach z uśmiechem przywrócą wspomnienia.

To co nas wyróżnia od konkurencji to: PROFESJONALIZM, DOŚWIADCZENIE I ZADOWOLENIE KLIENTÓW.

Sprawdź opinie Młodych Par z prowadzonych wesel (księga gości):


Jeżeli są Państwo zainteresowani proszę o kontakt telefoniczny, mailowy oraz niezobowiązujące spotkanie, na którym przedstawię prezentację z odbytych wesel oraz wyczerpująco odpowiem na każde Państwa pytania.

Andrzej Chlipała – Dj Wac

Cennik

Orientacyjna cena: 3000 PLN / wesele

Opinie Dodaj opinię

Serwis Wesele z klasą zastrzega sobie prawo edycji bądź usunięcia opinii bez podania przyczyny i bez powiadomienia autora recenzji. Cenimy sobie, jakość opinii, dlatego każdy wpis wymaga podania numeru telefonu i potwierdzenia poprzez wpisanie kodu SMS. Numer telefonu nie będzie publikowany na łamach serwisu.
Ilość głosów: 91 Średnia wszystkich ocen: 5.00
Autor: Data dodania: 29-05-2016 Termin Imprezy: 21-05-2016
5 5
Wesele oraz poprawiny "Las Vegas" BARCICE Dziękujemy za super zabawę. Oświetlenie, muzykę, zabawianie gości, karaoke na poprawinach:) dzięki czemu wszyscy świetnie się bawili:))) POLECAMY!!!!
Autor: Data dodania: 29-04-2016 Termin Imprezy: 23-04-2016
5 5
wesele i poprawiny "Dwór w Brzeznej" Dziękujemy Andrzejku za miłą i szaloną zabawę na naszym weselu. Zarówno dla nas jak i naszych gości były to niezapomniane chwile, które będziemy wspominać!!! Współpraca z takim profesjonalistą jak Ty to tylko przyjemność!!! Takiego DJ-a polecamy-z nim wszystko się uda. Pozdrawiamy gorąco!!! Do zobaczenia!!!
Autor: Data dodania: 20-04-2016 Termin Imprezy: 09-01-2016
5 5
Wesele odbyło się "U Maćka" Małe Ciche Świetne zabawy, muzyka, sprzęt i prowadzący! To atuty udanego wesela. Mile wspominamy "nasz" dzień, m. in. dzięki oprawie muzycznej w wykonaniu Dj Wac'a ---> polecamy:)
Pokaż więcej opinii

Skontaktuj się

602-376...
Powołaj się na stronę Wesele z klasą

Dane kontaktowe

Twoje Wymarzone wesele - Dj Wac
Województwo:małopolskie
Miejscowość:Nowy Sącz
Kod:33-300
Data dodania: 03-09-2010
Liczba odwiedzin: 8162

Polecamy

Nowe ogłoszenia