Wesela od 130 zł/os Bosman zaprasza! id:11939

Oferta

Restauracja Bosman położona jest nad Zalewem Zemborzyckim w Lublinie, 5 km od centrum miasta. Atrakcyjna lokalizacja sprawia, że restauracja Bosman jest idealnym miejscem do organizacji różnego rodzaju imprez okolicznościowych takich jak: wesela, chrzciny, komunie, imprezy integracyjne itp.

Do dyspozycji gości lokalu są: przestronna, klimatyzowana sala bankietowa z eleganckim wystrojem, taras, piękny ogród oraz plac zabaw dla dzieci. Bezpośrednio przed lokalem znajduje się ogrodzony i oświetlony parking z około 40 miejscami postojowymi.

Atutami restauracji Bosman są wieloletnie doświadczenie w organizacji imprez, rewelacyjna kuchnia, miła i fachowa obsługa oraz konkurencyjne ceny. Koszt zorganizowania wesela waha się od 130 do 150 zł/os w zależności od terminu wesela, za dzieci w wieku 5-10 lat płacicie Państwo połowę ceny, natomiast za dzieci w wieku do 5 lat nie płacicie nic, choć dostają krzesełko i ciepłe danie. W cenę wliczono 5 dań gorących, deser oraz 12 przystawek na każdą osobę. Ponadto - soki, napoje gazowane i niegazowane bez ograniczeń oraz kawa i herbata również bez ograniczeń.
W cenę wliczono również chleb i kieliszki na powitanie Młodej Pary oraz dekorację sali (w tym pokrowce na krzesła). Za dostarczenie ciast i alkoholi nie pobieramy dodatkowej opłaty.

Dodatkowe informacje

Standard

  • ilość sal: 1
  • klimatyzacja
  • ogród
  • taras

Liczba gości

  • max. ilość osób: 150

Cennik

Orientacyjna cena: 130 PLN / dzień

Koszt zorganizowania wesela waha się od 130 do 150 zł/os dorosłą, dzieci 5-10 lat - połowa ceny, do 5 lat bezpłatnie.

Opinie Dodaj opinię

Skontaktuj się

Dane kontaktowe

Wesela od 130 zł/os Bosman zaprasza!
Województwo:lubelskie
Miejscowość:Lublin
Kod:20-518
Data dodania: 27-02-2014
Liczba odwiedzin: 476

Polecamy

Nowe ogłoszenia