Wynajem auta do ślubu zabytkowa klasyczna Wołga id:16155

Oferta
Dodaj do plannera
Usuń z plannera

Oferuję wynajem pięknego i klasycznego samochodu Wołga Gaz 24, wraz z elegancko ubranym kierowcą na terenie miasta Gorzowa Wlkp. i okolic.

Auto pieczołowicie odrestaurowane i odnowione.

Wołga była flagową limuzyną w ZSRR, która była dostępna tylko dla „wybranych ludzi okresu słusznie minionego”. W czasach PRL było to auto marzenie, duże , komfortowe, mocny, nowoczesny silnik. Dziś znalezienie dobrze utrzymanej Wołga graniczy z cudem, jest wręcz niemożliwe. Jednak jedna piękna Wołga wciąż jeździ i przypomina o czasach słusznie minionych.

W czasach komunistycznych o Wołdze często krążyły mroczne opowieści i mity, ale także bardzo często występowała w najważniejszych momentach życia, jak śluby, chrzciny, czy w kultowych produkcjach filmowych.

Jeśli chcą Państwo przekonać się jak to naprawdę „było” z tą Wołgą polecam się z całego serca i mogę udostępnić te piękne auto. Wołga jest także świetną alternatywą dla już trochę nudnych, wręcz „przejedzonych” amerykańskich aut, oraz jeszcze nie robiących takiego wrażenia Polskich klasyków z czasów PRL. Mogę zagwarantować, że nikt z gości nie spodziewa się czarnej Wołgi na uroczystości ślubnej czy innej ważnej okazji. Zaskoczenie i zdumienie gwarantowane!!

Pragnąłbym jeszcze zaznaczyć że, kompozycja pięknej czerni lakieru wraz z jasnym, pięknie odnowionym wnętrzem robi oszałamiające wrażenie, oraz jest polem do pięknych zdjęć pamiątkowych.

Moja propozycja jest ofertą, uzależniona od uroczystości oraz życzeń pary młodej lub jubilatów, ale generalnie obejmuje w przypadku ślubu:

-Przyjazd po Pana Młodego,
- Przejazd od Pana Młodego po Panią Młodą,
- Przejazd Pary do kościoła,
- Przejazd po Uroczystości Zaślubin na salę weselną,
- Przejazd na zdjęcia (w plenerze).

Oczywiście istnieje możliwość wynajęcia auta na inne imprezy takie jak np.: chrzciny, komunia, studniówka, wieczór kawalerskie lub panieńskie.


Cena wyjściowa wynajmu to 500zł i jest uzależniona od czasu wynajmu oraz odległości między uroczystościami.

Dodatkowe informacje

Rodzaj:

  • Marka: Wołga
  • Kolor: czarny
  • sam prowadzisz

Cennik

Orientacyjna cena: 500 PLN / wynajem

Cena wyjściowa wynajmu to 500zł.

Opinie Dodaj opinię

Skontaktuj się

Dane kontaktowe

Wynajem auta do ślubu zabytkowa klasyczna Wołga
Województwo:lubuskie
Miejscowość:Gorzów Wielkopolski
Kod:66-400
Data dodania: 09-09-2015
Liczba odwiedzin: 308

Nowe ogłoszenia