Strona główna Moda ślubna Biżuteria ślubna Zaprojektujcie obrączki ślubne z YES

Zaprojektujcie obrączki ślubne z YES

Zaprojektujcie obrączki z yesWzory obrączek YES są dostępne w każdym z przeszło 70 Sklepów Jubilerskich YES oraz na stronie firmy www.yes.pl.

To jednak nie wszystko! Oprócz szerokiego wyboru obrączek wśród gotowych wzorów, każda para ma możliwość stworzenia swoich wymarzonych obrączek, jakich nie ma żadna inna. W każdym sklepie YES personel wskaże wszystkie możliwości, które możemy wykorzystać przy tworzeniu własnych obrączek oraz przyjmie na nie zamówienie.

Indywidualny projekt obrączek ślubnych

Przy projektowaniu, w pierwszej kolejności wybieramy materiał z jakiego chcemy obrączki (białe lub żółte złoto). Następnie do wyboru mamy kilka kształtów przekroju obrączek, czy różne ich szerokości. Obrączki mogą mieć różne typy wykończenia, które decydują o ostatecznym wyglądzie obrączek, na przykład rodzaj połysku: mogą być one satynowanie, polerowane lub piaskowanie. Obrączki ślubne można ozdobić także blaskiem brylantów o różnej masie.

Projekt obrączek ślubnych w domu

Przyszła młoda para może zaprojektować obrączki w zaciszu własnego domu, dzięki nowatorskiemu rozwiązaniu, jakim jest internetowy kreator obrączek: www.yes.pl/kreator_obraczek. Projektując przy pomocy tego niezwykłego kreatora, możemy nawet zaprojektować różniące się między sobą obrączkę damską i męską. Na przykład panna młoda może stworzyć dla siebie obrączkę zgodną z najnowszymi trendami, zaś jej partner bardziej klasyczną. Każda para ma do wyboru blisko 200 kombinacji! Gdy decydujemy się na obrączki z brylantami wystarczy „złapać” je i przeciągnąć kursorem myszki w miejsce na obrączce, na którym mają być osadzone. W prezencie od firmy YES, obrączki mogą zostać ozdobione grawerem – w kreatorze wystarczy wpisać tekst, który ma być wygrawerowany.

Rozmiar obrączek ślubnych

Specjaliści firmy YES, którzy mają pod opieką kolekcję obrączek ślubnych, pomyśleli o każdym detalu. Ponieważ doskonale wiedzą, ile ważnych spraw ma do załatwienia każda para młoda, robią wszystko, aby przynajmniej, jeśli chodzi o obrączki ślubne, utrudnień nie miała żadnych. Jeśli na przykład Internetowi goście strony firmowej YES nie są pewni, jakie rozmiary obrączek powinni zamówić, mają do dyspozycji specjalny poradnik. Dzięki niemu, para może sprawdzić, jakie rozmiary obrączek będą odpowiednie – bez konieczności wychodzenia z domu. Zaprojektowane w ten sposób obrączki można od razu zamówić. Można także skonsultować własny projekt z innymi osobami, poprzez wydrukowanie go albo wysłanie mailem.

źródło: YES Biżuteria

BRAK KOMENTARZY

Dodaj komentarz