Zespół GitBit - film 1 Zespół GitBit - film 1
Pokaż kolejny film

Zespół GitBit id:13258

Lublin, lubelskie
(24)
Dodaj opinię
607-372...
O co warto zapytać? Pobierz listę pytań

O nas

Instrumenty:

 • akordeon
 • gitara basowa
 • gitara elektryczna
 • keyboard/organy
 • perkusja
 • pianino

Oferta:

 • gramy na żywo
 • obsługa konferansjerska
 • prowadzimy zabawy
 • mówimy po angielsku
 • efekty świetlne
 • granie na błogosławieństwie
 • płyta DEMO audio
 • płyta DEMO video

W składzie:

 • wokalistka
 • wokalista
 • Liczba osób: 5

Pięcioro doświadczonych muzyków, szeroki repertuar hitów granych na ŻYWO! Perkusja akustyczna, gitara, bas, klawisze i akordeon, trzy wokale w tym wokalistka! To my Zespół GitBit!

Poprowadzimy wasze wesele, zorganizujemy zabawy z gośćmi, zaśpiewamy razem piosenki biesiadne, zagramy toasty dla Młodej Pary oraz poprowadzimy oczepiny.
Nasz bogaty, odpowiednio dobrany repertuar to gwarancja udanej zabawy :)
Nasze wieloletnie doświadczenie sceniczne pozwala na prowadzenie przyjęć weselnych na najwyższym poziomie.

Każdy zespół ma sprzęt nagłośnieniowy i oświetleniowy, najczęściej słabej jakości, my jednak zadbaliśmy o to aby nasz sprzęt był wysokiej klasy, o wysokiej niezawodności oraz o niebagatelnym wyglądzie.

Nasz aktualny repertuar, realne opinie o nas znajdziecie na naszym profilu Facebook. Zapraszamy.

Oprócz tego możemy Państwu zaproponować usługi dodatkowe:
- możliwość zagrania przy błogosławieństwie/wyprowadzeniu u Panny Młodej,
- oprawa muzyczna podczas ślubu kościelnego lub cywilnego,
- tzw. "Taniec w chmurach" do pierwszego tańca, posiadamy maszynę tworzącą chmury unoszące się do wysokości kolan.
Tworzy to niepowtarzalny klimat pierwszego tańca Młodej Pary.

Jeśli po przeczytaniu tego opisu zainteresowała Cię nasza oferta i chcesz dowiedzieć się więcej to zapraszamy po szczegóły :)

Zobacz zdjęcia (10)
Zespół GitBit, Lublin - zdjęcie 1
Zespół GitBit, Lublin - zdjęcie 2 Zespół GitBit, Lublin - zdjęcie 3 Zespół GitBit, Lublin - zdjęcie 4 Zespół GitBit, Lublin - zdjęcie 5
Zespół GitBit, Lublin - zdjęcie 6
1 / 10

Poznajmy się

Tak wygląda nasza praca

Jakie elementy zawiera nasza podstawowa oferta?

Jesteśmy zespołem z klasycznym składem grającym na żywo, nasz zespół to "cover band" z naszymi interpretacjami muzycznymi światowych hitów zapewniających dobrą zabawę na przyjęciu weselnym. Nie zabraknie także klasycznych biesiadnych piosenek zagranych na akordeonie.

Dlaczego warto skorzystać z naszej oferty?

Wbrew wszystkim trendom puszczania muzyki na weselach czy śpiewania do gotowych podkładów i tylko dośpiewywania do nich jesteśmy zespołem grającym, uczyliśmy się wiele lat grać i chcemy nasze umiejętności użyć jak najlepiej umiemy. Chcemy się odróżniać od innych zespołów, dzięki temu że jesteśmy zespołem grającym mamy swój własny styl który odróżnia nas od większości zespołów na rynku.

Czym wyróżnia się nasza oferta?

Wbrew wszystkim trendom puszczania muzyki na weselach czy śpiewania do gotowych podkładów i tylko dośpiewywania do nich jesteśmy zespołem grającym, uczyliśmy się wiele lat grać i chcemy nasze umiejętności użyć jak najlepiej umiemy. Chcemy się odróżniać od innych zespołów, dzięki temu że jesteśmy zespołem grającym mamy swój własny styl który odróżnia nas od większości zespołów na rynku.

Jak długo pracujemy w branży ślubnej?

Zespół to 5 osób z różnym doświadczeniem i różnym stażem, są w zespole osoby grające nie tylko na przyjęciach weselnych ale także na dużych scenach. Mamy osoby które są na rynku muzycznym a są osoby które grają kilka lat. W tym składzie jaki instrumentaliści gramy około 8 lat. Połączenie w zespole osób z dużym doświadczeniem muzycznym oraz osób młodych daje nam możliwość grania różnych styli muzycznych.

Jaki zakres godzin obejmuje nasza usługa?

Gramy od momentu pojawienia się Pary Młodej na sali przyjęć do godziny 4 rano dnia następnego. Na sali przyjęć jesteśmy jednak zdecydowanie wcześniej żeby przygotować sprzęt do zagrania, wykonać próby dźwiękowe, ustalić z obsługą wesela plan dań i atrakcji przyjęcia.

Skład, w którym występujemy.

5 osób - Wokalistka, basista/wokalista, gitarzysta, klawiszowiec/akordeonista/wokalista, perkusista/akordeonista

Czy skład zespołu jest niezmienny?

Tak, gramy w stałym składzie, z wyjątkiem sytuacji na które nie mamy wpływu np. choroba członka zespołu. W takim przypadku posiłkujemy się muzykami współpracującymi z nami.

Jaki repertuar proponujemy?

Przeważający nurt muzyczny to szeroko pojęta muzyka rozrywkowa więc nie zabraknie w naszym repertuarze muzyki popowej, disco-polo, disco czy rockowych szlagierów.

Czy nasza usługa obejmuje również oprawę konferansjerską?

Tak, nie wyobrażamy sobie aby przyjęcie weselne było oparte tylko na samej muzyce granej przez nasz zespół, dlatego mamy także przygotowany program konferansjerski obejmujący także biesiadowanie z gośćmi wesela przy udziale akordeonu, gitary akustycznej, oczepiny oraz zabawy integracyjne.

Kto jest wokalistą w naszym składzie?

Mamy troje wokalistów w tym dwa wokale męskie i jeden damski.

Na jakich instrumentach gramy?

Perkusja, gitara akustyczna, gitara elektryczna, gitara basowa, instrumenty klawiszowe, akordeon

Na jakim sprzęcie pracujemy?

Mamy na wyposażeniu sprzęt marek znanych z rozwiązań estradowych a więc przeznaczony na rynek profesjonalny, oprócz walorów dźwiękowych czy wizualnych istotna dla nas jest niezawodność sprzętu. Nie chcemy sytuacji gdzie z powodu niskiej jakości sprzętu trzeba przerwać granie na przyjęciu weselnym stąd inwestycja w kosztowny sprzęt estradowy o dobrym brzmieniu i dużej niezawodności.

W jakich językach możemy dla Was zaśpiewać?

Większa część piosenek to nasze polskojęzyczne, jednakże w naszym repertuarze nie brakuje piosenek w języku angielskim, włoskim czy hiszpańskim.

Międzynarodowe wesele - w jakich językach możemy poprowadzić imprezę?

W zespole mamy osobę posługująca się komunikatywnym językiem angielskim.

Jak często obsługujemy imprezy międzynarodowe?

Nie zdarzyło nam się zagrać takich imprez ponieważ nasi klienci nie zgłaszali takiego zapotrzebowania ale jeśli będzie taka potrzeba to bez problemu podejmiemy się ponieważ mamy w zespole osobę z komunikatywnym językiem angielskim a style muzyczne gramy szerokie także dla osób z poza Polski.

Dodatkowe atrakcje, które możemy Wam zaproponować.

W naszej ofercie znajdziecie Państwo także usługę tzw. "pierwszego tańca w chmurach" oraz "Iskry". Posiadamy wytwornicę ciężkiego dymu.

Czy oferujemy efekty świetlne w trakcie prowadzenia imprezy?

Tak, posiadamy własne oświetlenie które dobieramy odpowiednio do nastroju sali oraz granej muzyki.

Czy możecie zaproponować własną listę utworów?

Jeśli jest taka potrzeba i Para Młoda ma własne życzenia co do utworów które mamy zagrać z naszego repertuaru to jesteśmy otwarci na propozycje.

Czy goście weselni mogą zamawiać piosenki i dedykacje?

Jak najbardziej, jesteśmy zespołem grającym na żywo więc zagramy każdą piosenkę pod warunkiem, że jest w naszym dość szerokim repertuarze. Jeśli piosenki są z poza repertuaru to mamy również możliwość odtworzenia oryginału. Każdy gość będzie więc mógł posłuchać swojej ulubionej piosenki w naszym wykonaniu bądź piosenki odtworzonej.

Czy mamy własną licencję na ZAiKS?

Licencja ZAIKS dla imprez jest wyliczana od ilości użytkowników imprezy oraz ilości dni trwania imprezy, wiedzę taką ma organizator imprezy, my jako zespół takiej wiedzy nie mamy więc z zasady nasza licencja nie będzie możliwa do wykorzystania w przypadku imprez zlecanych do zagrania.

Tego nie dowiecie się nigdzie indziej

Nasze osiągnięcia i wyróżnienia muzyczne.

Mimo, że nasz główny nurt działalności to granie na przyjęciach weselnych to zdarzyło nam się grać na dużej scenie obok takich zespołów nurtu disco-polo jak Defis, TopOne, Solaris. Nasz perkusista jest muzykiem sesyjnym i estradowym więc ma za sobą występy na naprawdę dużych scenach z dużą publiką jak np. na stadionie narodowym.

Jakie jest nasze wykształcenie muzyczne?

Jesteśmy zespołem 5 osobowym więc mamy osoby z różnym wykształceniem muzycznym, od profesjonalnych muzyków z wykształceniem wyższym, muzyków po szkołach muzycznych oraz osoby które kształciły się prywatnie.

Kiedy rozpoczęła się nasza przygoda z muzyką?

Różnie, bo muzycy zespołu są w różnym wieku. Są tacy którzy grają 20 lat a są tacy którzy grają kilka lat.

Co najbardziej lubimy w swojej pracy?

Naszą pasją jest muzykowanie więc możliwość zagrania dla gości przyjęć weselnych i imprez to największa przyjemność w tej pracy.

Czyja twórczość nas inspiruje?

Jest nas pięcioro w zespole więc każdy ma swoich ulubione gatunki muzyczne lub artystów.

Dlaczego odpowiednie zaplecze techniczne jest tak ważne?

W naszym zawodzie nie tylko trzeba umieć zagrać ale też trzeba radzić sobie z całą masą sprzętu nagłośnieniowego oraz oświetleniowego. Mamy w swoim składzie osoby profesjonalnie wykonujące zawody związane ze sprzętem estradowym.

Jakie jest nasze podejście do zabaw integracyjnych na weselu?

Jest to świetne uzupełnienie przyjęcia weselnego, staramy się zabawy konsultować wcześniej z Parą Młodą aby mogli wybrać to co im najbardziej odpowiada.

Najbardziej oryginalne oczepiny jakie poprowadziliśmy.

Większość oczepin jest ustalona wedle uzgodnionego z Parą Młodą planu ale jeśli na oczepiny przychodzi także obsługa przyjęcia oraz właściciel to zrobiło się dość oryginalnie.

Czy jest gatunek muzyczny, którego nie zagralibyśmy na weselu?

Rzadko gramy muzykę heavy metalową i pochodnych. Po prostu przez lata grania na różnych imprezach zauważyliśmy, że ten gatunek muzyczny nie sprawdza się w repertuarze weselnym. Można zagrać 1-2 piosenki tego gatunku i w większości przypadków zadowala to wielbicieli tego gatunku muzycznego.

Jaki są hity muzyczne tego sezonu?

Każdy utwór przy którym goście się świetnie bawią jest hitem sezonu.

TOP 10 utworów, których nie może zabraknąć na weselu.

To się zmienia z czasem, rynek muzyczny nie stoi w miejscu więc nie ma sensu wymieniać 10 utworów. Co sezon będą to inne utwory i my staramy się dopasować nasz repertuar z godnie z oczekiwaniami klientów.

Co sądzimy o wykonywaniu utworów disco-polo?

Jest to nurt muzyczny który jest uwielbiany przez większość gości weselnych i nie mamy problemu żeby grać disco-polo. A że jesteśmy zespołem grającym nasze wykonania są ciekawsze niż utwór puszczony oryginalnie. Możemy dowolnie kształtować utwory a nawet wtrącać do utworów disco-polo np. fragmenty zagrane na rockowo czy popowo.

Nasze sposoby na "rozkręcenie" wolno rozwijającej się imprezy.

Po prostu wychodzimy do gości weselnych z instrumentami i zachęcamy ich do wspólnego śpiewania piosenek np. biesiadnych.

Gatunki muzyczne, w których najlepiej się odnajdujemy.

W zasadzie nie ma dla nas gatunku w którym nie poradzilibyśmy sobie ale na weselu gra się weselny repertuar i w tych nurtach odnajdujemy się najlepiej.

Najbardziej nietypowe miejsce, w którym zagraliśmy.

Z sufitu padał deszcz! musze przyznać, że stanie pod parasolem w budynku było dość nietypowe :)

Jakie wesele szczególnie zapadło nam w pamięć?

Każde wesele jest inne i nietypowe na swój sposób bo na każdym przyjęciu weselnym jest inna Para Młoda, inni goście i każde wesele jest warte zapamiętania.

Co naszym zdaniem oznacza „udane wesele”?

Udane wesele jest wówczas jeśli zadowoleni są nasi klienci, to dla nich gramy.

Nasz przepis na znakomitą zabawę na weselu.

Przyjęcie weselne to spotkanie rodzin, przyjaciół i znajomych, staramy się zachęcić ich do wspólnej zabawy zarówno dobrym graniem jak i zabawami.

Co zabralibyśmy na bezludną wyspę?

Na pewno każdy z naszej piątki ze składu coś innego, ale mając towarzyszy z własnego zespołu na bezludnej wyspie nie byłaby on już bezludną.

Nasza ulubiona książka/film/serial.

Jesteśmy 5 osobowym zespołem, każdy z nas ma inne preferencje odnośnie ulubionych książek filmów czy seriali, ciężko byłoby to wszystko tu wymienić.

Nasze pasje.

Jesteśmy 5 osobowym zespołem, każdy z nas ma inne pasje.

Ciekawostki na nasz temat.

Dla tych którzy oprócz muzyki zagranej lubią też oryginalne wykonania mamy również propozycję, za zgodą Młodej Pary możemy także w trakcie wesela wpleść sety DJ-skie gdzie wówczas odtwarzamy oryginalne utwory a także odtwarzamy piosenki na życzenie gości.

Certyfikaty Firma z klasą

Certyfikat 2019 Certyfikat 2018 Certyfikat 2017 Certyfikat 2016

Opinie Zespół GitBit (24)

Zespół GitBit id:13258
Średnia ocen: 5,00 / 5 z 24 opinii
5,00
jakość obsługi
zgodność z ustaleniami
komunikatywność
muzyka/repertuar
prezencja
N
Natalia
5.00
 / 5
Data ślubu: 29-07-2023
Wybrane firmy: 1 firma
Nasza historia: brak
0
Ślubne Q&A: 0 odpowiedzi
0
Super strona: 0 głosów
Zobacz profil
Lublin
Data dodania: 08-08-2023

Polecam z całego serca, przede wszystkim za wspaniałą osobowość zespołu. Nie mam absolutnie żadnych zastrzeżeń. Mimo małej liczby gości, wszyscy się dobrze bawili do rana. Dziękujemy, że byliście z nami 💙

Sławomir
08-08-2023

My również Dziękujemy Pani Natalio, dla nas to też było wyjątkowe przyjęcie weselne na tle innych które graliśmy już sporo, to dzięki Pani niesamowitemu optymizmowi i radości ducha. Pozdrawiamy serdecznie Pana Młodego, Świadkową i Świadka oraz gościa z zagranicy Marka z Chicago i Wszystkich, wszystkich pozostałych Gości. Życzymy jeszcze raz Wszystkiego Dobrego w Małżeństwie i w dalszym Życiu.

I
Iwona
5.00
 / 5
Data ślubu: 07-08-2021
Radom
Data dodania: 11-08-2021

W sobotę bawiliśmy się przy muzyce zespołu Gitbit i szczerze możemy polecić tę grupę. Szeroki repertuar, a przede wszystkim dobrze zagrane i zaśpiewane piosenki sprawiły, że goście nie schodzili z parkietu. Wisienką na torcie było nauczenie się i wykonanie na specjalne życzenie (i to w formie niespodzianki) piosenki "Thunder Road" Bruce'a Springsteen'a, która do łatwych nie należy! Serdecznie polecamy😊

Sławomir
11-08-2021

A my Dziękujemy za wybór naszego zespołu i możliwość zagrania. Większość klientów chce piosenki z nurtu disco więc tym bardziej prośba Pana Młodego o piosenkę takiego artysty jak Bruce Springsteen dla Pani Młodej nas zaskoczyła ale postanowiliśmy się nie poddać. Jeszcze raz Życzymy Wam Wszystkiego Dobrego w małżeństwie, Zespół GitBit.

M
Magdalena
5.00
 / 5
Data ślubu: 09-06-2018
Pruszków
Data dodania: 21-03-2019

Super zespół, zarówno goście jak i My młodzi byliśmy bardzo zadowoleni ☺ Zdecydowanie polecam ☺

E
Edyta
5.00
 / 5
Data ślubu: 26-05-2018
Janów Lubelski
Data dodania: 17-01-2019

Zespół wzięty "z internetu", czego na początku się trochę obawialiśmy, ale okazało się, że to był strzał w 10! Super ludzie, fantastycznie poprowadzone zabawy weselne oraz idelanie dobrany repertuar, dla każdego. Wszyscy goście zgodnie stwierdzili, że zespół był świetnym wyborem ;) Polecamy każdemu :)

K
Karol
5.00
 / 5
Data ślubu: 26-08-2017
Włodawa
Data dodania: 26-09-2017

Zespol , ktory rozrusza niejedno wesele, przy ich muzyce na pewno beda sie bawic dobrze i starzy i młodzi. Fajnie grają, przyjemnie dla ucha i nóżka sama podskakuje ;). Dobrze prowadzą oczepiny i biesiade, z humorem ale i z klasą. Polecam

T
Tomek
5.00
 / 5
Data ślubu: 12-08-2017
Kraśnik
Data dodania: 30-08-2017

Świetny zespół, ludzie bawili się do białego rana. Polecam

A
Andrzej
5.00
 / 5
Data ślubu: 06-05-2017
Lublin
Data dodania: 24-07-2017

Można zdecydowanie polecić ten zespół,grają wspaniale dzięki temu też wszyscy się wspaniale bawili i nikt nie narzekał.

B
Beata
5.00
 / 5
Data ślubu: 23-09-2016
Lublin
Data dodania: 18-03-2017

Świetne poprowadzenie imprezy weselnej, z ikrą i energią. Cała sala rozbawiona i tańcząca. Super zespół. Polecam.

Pokaż więcej opinii

Kontakt Zespół GitBit

Nazwa firmy: Zespół GitBit
Imię i nazwisko: Sławomir GitBit
Adres: Lublin, woj. lubelskie
607-372...
Odwiedź nas:
liczba odwiedzin: 15674
Zadzwoń
607-372...
Napisz

Popularne miasta w okolicy