Zdjęcia | Filmy | Oferta | Cennik | Opinie 14

Kreatywny kamerzysta na wesele - AKFilm id:22808

Kontakt

3
Tylu odwiedzających przegląda teraz tę ofertę.
Kreatywny kamerzysta na wesele - AKFilm

Ostatnio widziany dzisiaj
667-718...
Powołaj się na stronę Wesele z klasą
i wygraj podróż poślubną
Napisz wiadomość Opinie (14)
Jastrzębie Zdrój, śląskieZobacz na mapie
Data dodania: 11-09-2016
Liczba odwiedzin: 9516

Oferta

Kreatywność & Nowoczesność” - to główna zasada którą się kierujemy. Naszym celem jest tak ubrać w obraz Wasze emocje podczas wyjątkowych chwil, aby przykuć Was do telewizora od pierwszej do ostatniej sekundy. Stawiamy na dynamizm i naturalność. Żadnego ustawiania gości, powtarzania elementów.

Każdy film weselny to:
– minimum dwóch operatorów korzystających z zaawansowanych elektronicznych urządzeń stabilizujących (gimbal, slider, statyw, monopod), trzy aparaty DSLM nagrywające obraz w FullHD lub 4K (wg. indywidualnych ustaleń). Kilka niezależnych rejestratorów dźwięku (tak, dźwięk też jest ważny), nietypowe ujęcia z kamer GoPro,
– czas trwania filmu: 45-60 minut + trailer (teledysk),
– przygotowania,
– ceremonia ślubu,
– życzenia gości,
– przyjazd na salę,
– pierwszy taniec,
– zabawa weselna,
– oczepiny,
– ujęcia plenerowe,

Możliwe opcje dodatkowe:
– licencjonowany operator drona,
– film „Zaproszenie na wesele”: NOWOŚĆ,
– film „Podziękowanie dla rodziców”: wyświetlany w dzień wesela,
– oddanie „surowego” materiału,
– wydłużenie filmu ślubnego,
– oddanie filmu w większej ilości kopii.

Wasz film oddajemy w formie eleganckiego, spersonalizowanego pendrive dającego pewność najwyższej jakości obrazu i dźwięku oraz udostępniamy go w chmurze.

Rodzaj:

 • 4K
 • dodatkowy rejestrator dźwięku
 • dron
 • full HD
 • teledysk z wesela
 • wysięgnik

Ilość kamer:

 • 1 kamera
 • 2 kamery
 • 3 kamery
 • 4 kamery

Sprawdź naszą ofertę w innych kategoriach:

Cennik

Oferta nr 1
2499 / wesele
Każde zlecenie wyceniane jest indywidualnie, zależnie od Waszych oczekiwań.
Spotkajmy się i omówmy szczegóły.
Nasze usługi rozpoczynają się od wartości 2499 pln.

Opinie Dodaj opinię

Numer telefonu nie będzie opublikowany.
 1. Administratorem zebranych danych osobowych jest Master4U Maciej Stypka z siedzibą w Katowicach (40-123), przy ul. Czerwińskiego 6 lok. 316, kontakt: rodo@weselezklasa.pl
 2. Wyrażona zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie, bez żadnych negatywnych skutków oraz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania danych, którego dokonano przed jej cofnięciem.
 3. Cofnięcia zgody dokonać można dokonać przez wysłanie maila na adres bok@weselezklasa.pl
 4. Odbiorcami (procesorami powierzenia) Pani/Pana danych osobowych będą: podmioty zapewniające obsługę i utrzymanie Serwisu, tj. obsługę prawną, a w przypadku rozliczeń finansowych podmiot wykonujący usługę obsługi kadrowo – księgowej na rzecz Administratora Danych Osobowych oraz podmioty zapewniające obsługę informatyczną i podmioty będące właścicielami oprogramowania do profilowania, w tym podmioty spoza Europejskiego Obszaru Gospodarczego. Wymiana danych osobowych z ww. podmiotami jest regulowana przez umowy powierzenia danych osobowych bądź zgodnie ze stosownymi regulaminami świadczeniem usług.
 5. Moje dane osobowe będą przechowywane do chwili cofnięcia zgody.
 6. Przysługują mi prawa do:
  • żądania od Administratora danych dostępu do moich danych osobowych;
  • żądania od Administratora danych uzupełnienia, sprostowania moich danych osobowych;
  • żądania od Administratora danych usunięcia lub ograniczenia przetwarzania moich danych osobowych;
  • wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania moich danych osobowych;
  • żądania przeniesienia moich danych osobowych;
 7. Ponadto zostałam/łem poinformowany/a, że przysługuje mi prawo do wniesienia skargi do organu nadzoru to jest do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych (dawniej: GIODO).
Ocena dla: Kreatywny kamerzysta na wesele - AKFilm id:22808
Ilość głosów: 14
Średnia wszystkich ocen: 5,00 / 5
Monika
Monika
(5)
Dodano: 26-05-2018
Data imprezy: 10-02-2018
Miejscowość: Jastrzębie-Zdrój
Współpraca z Tobą Arku to była czysta przyjemność i najlepszy wybór jaki mogliśmy podjąć. Nie ma lepszego od kamerzysty śpiewającego ;) Arku Dziękujemy Ci z całego serca, że w jednym z najważniejszych dni w naszym życiu to właśnie Ty współpracowałeś z nami. Dziękujemy Ci, że opowiedziałeś naszą historie wręcz idealnie. Nikt nie zrobiłby tego lepiej, jesteśmy pewni. Będziemy Ci tak dziękować jeszcze bardzo długo :):):):) JESTEŚ MEGA !!!!!!!
4xM
4xM
(5)
Dodano: 25-04-2018
Data imprezy: 28-10-2017
Miejscowość: Wodzisław Śląski
Współpraca z Arkiem (AKFilm) od samego początku była dla nas czystą przyjemnością - szybko, konkretnie i na temat.
Komunikacja przebiegała bardzo sprawnie, wszelkie uwagi były nanoszone od razu, a uzyskany materiał końcowy zrobił na nas ogromne wrażenie - wspaniała pamiątka na życie.

Serdecznie polecamy AKFilm wszystkim przyszłym Młodym Parom :)
Daniel & Kasia
Daniel & Kasia
(5)
Dodano: 21-03-2018
Data imprezy: 19-10-2017
Miejscowość: Rybnik
Wybór kamerzysty na nasze wesele był istną drogą przez mękę, do momentu kiedy zobaczyliśmy materiał przyjaciół stworzony przez Arka - w tym momencie wybór stał się oczywisty. Arek jest osobą tak otwartą, kreatywną, szczerą i pomysłową, że przebywanie w jego towarzystwie podczas przygotowań czy samej uroczystości to czysta przyjemność. Nie wyobrażam sobie żeby materiał który od niego otrzymaliśmy mógłby zostać stworzony lepiej. Dodam że osobiście byłem bardzo sceptycznie nastawiony do angażowania kamerzysty, ostatecznie dziękuję małżonce że przekonała mnie do takiej pamiątki i Arkowi za włożenie w nasz film ogromnej dawki pracy, ambicji i serca.
Ola i Leszek
Ola i Leszek
(5)
Dodano: 14-02-2018
Data imprezy: 30-09-2017
Miejscowość: Dąbrowa Górnicza
Na Arka trafiliśmy można powiedzieć przypadkiem, został nam polecony fotograf, który znał Arka i chwalił jego pracę. Na oprawę filmową i tak mieliśmy przygotowane fundusze, wiec stwierdziliśmy, że jeżeli fotograf będzie się znał i dogadywał z operatorem kamery to zarówno film jak i zdjęcia będą dobrze zrobione. Nie pomyliliśmy się :)
Taka prawdziwa współpraca z Arkiem zaczęła się w dniu kręcenia przygotowań, a że jestem dość wymagającą klientką to nie mógł być zwykły "film z karteczkami". Zaproponowałam coś zupełnie innego, ale Arkowi nie sprawiło to żadnego problemu, w kilka dni zorganizował sprzęt, potrzebne tła, ekrany, a nasz salon w krótkim czasie zmienił się w studio nagrań. Ważne było dla mnie również, że Arek nie przytakiwał na wszystko, potrafił podać konkretne argumenty, dlaczego tak nie powinniśmy tego nakręcić. To bardzo ważne, żeby operatorzy znali się na swoim fachu.
Dzień wesela był tylko potwierdzeniem jego profesjonalizmu, nie przeszkadzał, nie ustawiał ani gości, ani młodych, elegancko ubrany, z uśmiechem na twarzy.
Film zmontowany fantastycznie, wszystkie nasze uwagi (chodz było ich niewiele) zastosowane w filmie. My jesteśmy zachwyceni Arkiem jako osobą i jako profesjonalną firmą i serdecznie polecamy:)
Aleksandra Jurczyńska
Aleksandra Jurczyńska
(5)
Dodano: 01-02-2018
Data imprezy: 23-09-2017
Miejscowość: Gliwice
Decyzje o podjęciu współpracy z Arkiem podjęliśmy od razu na pierwszym spotkaniu, po pierwsze Arek to konkretny facet.
Wybierając kamerzystę zwracaliśmy uwagę na to, że osoba ta będzie blisko nas w tak ważnym dla nas dniu, dla mnie najważniejsze było to żeby czuć się swobodnie, i tak było!, a nawet momentami miły uśmiech i rozluźniający żart ekipy kamerującej rozluźniał atmosferę.
Punktualni, konkretni, wtapiający się w bawiących się gości.
Cudownie uwiecznione chwile.
Wysoki profesjonalizm rozpoczynający się w momencie wysłania pierwszej wiadomości, kończący się na terminowym oddaniu obrobionego materiału.

Jedna z lepszych decyzji tego wyjątkowego dnia zaraz na drugim miejscu po sakramentalnym TAK :D, pozdrawiamy Aleksandra i Grzegorz i bardzo Dziękujemy.

Szczerze polecamy współpracę z AKfilm.
Anna i Kamil
Anna i Kamil
(5)
Dodano: 11-01-2018
Data imprezy: 09-09-2017
Miejscowość: Piekary Śląskie
Kiedy szukaliśmy kamerzysty, który uwieczni dla nas ten ważny moment naszego życia, filmiki Arka od razu przemówiły do naszego gustu. A kiedy zaczęliśmy współpracę, to sam Arek przemówił do nas jeszcze bardziej :)

W założeniu pobiera się tylko raz, więc wizja tego, jak ma to wyglądać jest dość mglista. Arek na pewno Wam doradzi w kwestii Waszego filmu ślubnego. Nam podpowiedział, żeby zainwestować w dwóch kamerzystów zamiast filmiku-podziękowanie dla Rodziców, że dzięki temu film będzie ciekawszy. Teraz kiedy już mamy swój film ślubny wiem, że to był strzał w dziesiątkę.

Współpraca z Arkiem to przyjemność. Najpierw wysyła kwestionariusz, w którym dopytuje co chcielibyście ująć w Waszym filmie ślubnym. Jest bardzo elastyczny i otwarty na potrzeby Pary Młodej. W samym dniu ślubu będzie gdzieś koło Was krążył, może doda trochę otuchy, ale na pewno nie będzie Wam przeszkadzał w Waszym dniu. Arek stawia na naturalność, bez wymuszonych ujęć, bez specjalnego pozowania. Potem naprawdę dobrze się to ogląda. Dodatkowo potrafi dorzucić niespodzianki od siebie w filmie. Mini-wywiady ze znajomymi całkowicie nas urzekły. To Arek montuje film, ale jest otwarty na wszystkie Wasze sugestie, dobieracie do filmu muzykę, mówicie co tam musi się koniecznie znaleźć, a co można pominąć.

Arek kocha swoją pracę, jest dostępny dosłownie 24/7. Poza tym jest mega sympatycznym człowiekiem i razem z mężem szczerze polecamy go wszystkim nowożeńcom.
Gabi&Erwin
Gabi&Erwin
(5)
Dodano: 29-09-2017
Data imprezy: 07-07-2017
Miejscowość: Kraków
Połaczylo nas wspone miasto z ktorego pochodzimy, tak tez zaryzykowalam i postawilismy na Arka. Jakos w glebi duszy wiedzialam ze bedzie smiechowo, ale tez solidnie.
Jestesmy meeeeega zadowoleni z uslug AKFilm!!!! Pelen profesjonalizm, duzo dobrych rad, ale przede wszystkim dobra zabawa! Szczegolnie przy kreceniu filmiku z podziekowaniem dla rodzicow, ale i podczas tego najwazniejszego dnia.
Co najwazniejsze kontakt z Arkiem jest niczym 24/7, i jak sie przekonalam o kazde porze dnia i nocy (jako ze Arek to pracoholik - wybacz Arku :P hahaha).
Mysle ze to dopiero poczatek naszej przygoty z AKFilm :) Zapewne bede was goraco polecac, i to nie tylko w Polsce!
Dziekujemy za wszystko, za cudowne filmy, za wszystkie momenty uchwycone na filmie i za chwile wzruszen ktore uchwyciles ;)
Thanks!!!!!!! :)
Beata Walczak
Beata Walczak
(5)
Dodano: 20-07-2017
Data imprezy: 10-06-2017
Miejscowość: chrząszczyce
Długo się zastanawiałam co napisać , Nie ma chyba słow które mogą wyrazić naszą wdzięczność dla Arka . Zacznę od tego że jest absolutnym profesjonalistą z ogromem wiedzy i doświadczenia. Najszersze podziękowania również za cierpliwość dla naszych pomysłów :D Efekty jego pracy zachwyciły absolutnie wszystkich film jak i teledysk jest interesujący , zabawny są uchwycone wszystkie ważne dla nas momenty . Arek służył nam radą ale nie narzucał swoich pomysłów i kreował dokładnie to czego oczekiwaliśmy, Film nie udawany , taki który miło się ogląda i otwarza jeszcze raz i jeszcze raz ;-) . Jakość nagrań jest zachwycająca .
:) A podziękowania dla rodziców ,Ilm i teledysk dostaliśmy w ekspresowym tempie. Jeszcze emocje nie opadły po weselu a już przeżywaliśmy je od nowa oglądając film. Dodatkowo materiał dostaliśmy w przepięknym spersonalizowanym opakowaniu .Muszę również dodać że kontakt z Arkiem był możliwy o każdej porze dnia , telefonicznie ,smsowo czy na facebooku . Oraz co się chyba nie zdaża nigdy nawet po rozliczeniu i oddaniu materiału Arek posłużył nam wiedzą i pomocą w zakresie technicznym . Polecam w całego serca każdej przyszłej Parze Młodej i będę polecać wszystkim którzy szukają kamerzysty profesjonalisty. Lepiej nie mogliśmy trafić. Dziękujemy z całego serca :)
Pokaż więcej opinii

Dane kontaktowe

Nazwa firmy:AKFilm
Imię:Arkadiusz
Nazwisko:Kalinowski
Województwo:śląskie
Miejscowość:Jastrzębie Zdrój
Kod:44-338
Adres:Skrzyszowska 9c

Nowe ogłoszenia

Szukasz idealnej sukni ślubnej?

To proste! Wyślij nam swoje oczekiwania, a salony sukien ślubnych bezpłatnie zaproponują suknie dla Ciebie.