Zobacz zdjęcia (35)
Profesjonalna i artystyczna fotografia ślubna, Stargard - zdjęcie 1
Profesjonalna i artystyczna fotografia ślubna, Stargard - zdjęcie 1 Profesjonalna i artystyczna fotografia ślubna, Stargard - zdjęcie 2 Profesjonalna i artystyczna fotografia ślubna, Stargard - zdjęcie 3 Profesjonalna i artystyczna fotografia ślubna, Stargard - zdjęcie 4 Profesjonalna i artystyczna fotografia ślubna, Stargard - zdjęcie 5 Profesjonalna i artystyczna fotografia ślubna, Stargard - zdjęcie 6 Profesjonalna i artystyczna fotografia ślubna, Stargard - zdjęcie 7
Profesjonalna i artystyczna fotografia ślubna, Stargard - zdjęcie 8
1 / 35

Profesjonalna i artystyczna fotografia ślubna id:49408

od 3999 do 4000 zł / całość
Stargard, zachodniopomorskie
(0)
Dodaj opinię
E-firma videospotkanie / umowa na odległość
791-167...
O co warto zapytać? Pobierz listę pytań

O nas

Oferujemy:

  • fotoksiążka
  • reportaż ślubny
  • sesja narzeczeńska
  • sesja plenerowa
  • sesja zagraniczna

Do wyboru:

  • 1 fotograf

Jeśli szukacie fotografa, który wykona reportaż ślubny ukazujący niesamowite momenty, emocje i uczucia ludzi to świetnie trafiliście. Jako artysta staram się aby moje fotografie ślubne nie były OCZYWISTE. Dążę do tego, aby każda z nich miała w sobie małą nutkę mojego artystycznego spojrzenia na Wasz ślub.

Niezależnie od tego czy Wasz ślub jest w klimacie boho, rustykalnym, industrialnym czy glamour, trzymam pieczę nad tym aby Wasze zdjęcia ślubne były niezmiennie klimatyczne i eleganckie. Jednocześnie niesztampowe, nietuzinkowe, nieprzeciętne.

Profesjonalna i artystyczna fotografia ślubna - film 1 Profesjonalna i artystyczna fotografia ślubna - film 1
Pokaż kolejny film

Oferta Albert Czyżowicz fotograf ślubny

Reportaż ślubny

od 3999 do 4000zł/ całość

Reportaż ślubny obejmujący przygotowania, ceremonię oraz zabawę weselną do oczepin. W cenie pakietu otrzymujecie co najmniej 450 zdjęć w wersji elektronicznej + 50 odbitek w pięknym drewnianym pudełeczku z pendrivem.

Sesja plenerowa

od 1000 do 3000zł/ całość

Sesja plenerowa to zorganizowany "plan zdjęciowy" specjalnie dla Was. Wspólnie wybieramy interesującą Was scenerię, ustalamy termin oraz porę dnia aby zdjęcia z waszej sesji ślubnej wypadły jak najpiękniej!

Sesja narzeczeńska

od 600 do 1200zł/ całość

Sesja narzeczeńska to idealna okazja aby poznać się lepiej z fotografem i oswoić z obiektywem. Ponadto idealna okazja aby stworzyć piękną pamiątkę, którą możecie później wykorzystać do stworzenia zaproszeń, prezentu dla rodziców itd itp.

Poznajmy się

Tak wygląda nasza praca

Czym wyróżnia się nasza oferta?

Moje prace to nie tylko "ładne zdjęcia ślubne". Jeżeli szukasz oryginalności i nietuzinkowości to znajdziesz je właśnie u mnie. Zdjęcia ślubne to dla mnie przede wszystkim świetne kadry i piękne światło. Do tego Wy, wkomponowani idealnie pomiędzy te dwa czynniki. Efekty możecie obejrzeć w moim portfolio : )

Nasze osiągnięcia i wyróżnienia artystyczne.

Posiadając wieloletnie doświadczenie w fotografii ślubnej wiem jak stworzyć prace zasługujące na uznanie wśród najlepszych na świecie artystów. Stąd mój dorobek wyróżnionych fotografii w takich portalach jak WPJA czy FEARLESS PHOTOGRAPHERS czy nawet w portalu Wesele z Klasą. Wszystko zobaczycie na mojej stronie. Zapraszam : )

Jaki zakres godzin obejmuje nasza usługa?

W dni ślubu jestem z Wami około 12 godzin zegarowych, ale wszystko dokładnie ustalamy wspólnie z moimi parami także nie biegam na reportażu z zegarkiem w ręku ; )

Jakie elementy zawiera nasza podstawowa oferta?

Podstawowa oferta zawiera towarzystwo 1 fotografa w dniu ślubu przez około 12 godzin, co najmniej 450 zdjęć w wersji elektronicznej udostępnionej Wam i Waszym gościom w prywatnej galerii online oraz drewnianą szufladkę pachnącą lasem zawierającą pendrive oraz 50 odbitek w formacie 15x23

Jak długo pracujemy w branży ślubnej?

W branży ślubnej pracuję od około 10 lat. W tym czasie zdobyłem doświadczenie, dzięki któremu nic nie jest w stanie mnie zaskoczyć i swobodnie mogę pracować nad kreatywnością na ślubie zamiast obawiać się "czy uda mi się zrobić zdjęcie w odpowiednim momencie".

Co najbardziej lubimy w swojej pracy?

Fotografia nie jest dla mnie pracą lecz środkiem przekazu. Jest dla mnie najlepszą formą przekazu artystycznego, dzięki której mogę przedstawić ślub w formie takiej, jakiej ja go widzę.

Na jakim sprzęcie pracujemy?

Aparaty bezlusterkowe firmy Sony oraz Fujifilm z obiektywami różnej ogniskowej.

Dlaczego odpowiednie zaplecze techniczne jest tak ważne?

Jeżeli chodzi o kreatywność i pomysłowość to sprzęt nie ma tu większego znaczenia. Profesjonalny fotograf nie może sobie jednak pozwolić na to, aby utracić zdjęcia z Waszego ślubu lub aby były one złej jakości. W takich przypadkach odpowiednie zaplecze techniczne jest niezmiernie ważne.

Jak ubieramy się na wesele?

Fotografując na weselu nie wyobrażam sobie aby odwracać uwagę gości od Pary Młodej bądź samej ceremonii. Dlatego w dniu ślubu staram się ubiorem dorównać wyglądem gościom weselnym aby w sposób elegancki wmieszać się w tłum jednocześnie nie psuć krajobrazu pstrokatym ubiorem ; )

W jaki sposób udostępniamy gotowe zdjęcia?

Gotowe zdjęcia otrzymujecie w prywatnej galerii online gdzie co najmniej 450 zdjęć jest do Waszej całkowitej dyspozycji. Dodatkowo otrzymujecie 50 odbitek w formacie 15x23 w pięknej drewnianej szufladce.

Jaki jest czas oczekiwania na materiały?

Moje Pary otrzymują swoje zdjęcia często będąc jeszcze w podróży poślubnej. Dokładnie tydzień lub maksymalnie 2 tygodnie po ślubie. Czy to za szybko? Wszystkie moje zdjęcia, które zobaczycie w portfolio były wykonane w 7 dni. Czy czegoś im brakuje? Skąd ten termin? Abyście Wy oraz Wasi goście mogli obejrzeć zdjęcia z tego wspaniałego wydarzenia czując jeszcze atmosferę ubiegłego weekendu! To jedyny powód!

Tego nie dowiecie się nigdzie indziej

Co naszym zdaniem oznacza "idealne zdjęcie"?

Idealne zdjęcie dla każdego znaczyć będzie coś innego. W moim odczuciu jest to idealne zgranie chwili, światła oraz precyzyjnie ustawionego kadru.

Który etap ślubu i wesela najbardziej lubimy uwieczniać?

Każdy etap reportażu ma swoje smaczki, które lubię fotografować. Przygotowania za możliwość wykazania się kreatywnie. Ceremonię za okazję do uchwycenia nie tylko chwil wzruszeń nowożeńców, ale także ciekawych momentów wśród uczestników siedzących za plecami Pary Młodej. Zabawę weselną za momenty wariacji i świetnej zabawy, które zatrzymane w ułamku sekundy na zdjęciu potrafią ubawić do łez.

Opinie Albert Czyżowicz fotograf ślubny (0)

Dodaj opinię
Dodaj pierwszą opinię

Kontakt Albert Czyżowicz fotograf ślubny

Nazwa firmy: Albert Czyżowicz fotograf ślubny
Imię i nazwisko: Albert Czyżowicz
Adres: Stargard, ul. Aleja Żołnierza Boczna 17, 73-110, woj. zachodniopomorskie
Kontakt w godzinach:
Pn: 00:00 - 24:00 Wt: 00:00 - 24:00 Śr: 00:00 - 24:00 Cz: 00:00 - 24:00 Pt: 00:00 - 24:00 Sb: 00:00 - 24:00 Nd: 00:00 - 24:00
791-167...
Odwiedź nas:
liczba odwiedzin: 1105
Zadzwoń
791-167...
Napisz

Popularne miasta w okolicy