Zdjęcia
od 3300 do 4100 zł / całość
Zobacz zdjęcia (18)
All My Loving. Pracownia Fotograficzna ⭐⭐⭐, Łódź - zdjęcie 1
All My Loving. Pracownia Fotograficzna ⭐⭐⭐, Łódź - zdjęcie 2 All My Loving. Pracownia Fotograficzna ⭐⭐⭐, Łódź - zdjęcie 3 All My Loving. Pracownia Fotograficzna ⭐⭐⭐, Łódź - zdjęcie 4 All My Loving. Pracownia Fotograficzna ⭐⭐⭐, Łódź - zdjęcie 5
All My Loving. Pracownia Fotograficzna ⭐⭐⭐, Łódź - zdjęcie 6
1 / 18

All My Loving. Pracownia Fotograficzna ⭐⭐⭐ id:38951

od 3300 do 4100 zł / całość
Łódź, łódzkie
(0)
Dodaj opinię
500-867...
Powołaj się na stronę Wesele z klasą
i zapytaj o wolny termin.

O nas

Oferujemy:

  • album tradycyjny
  • dron
  • fotoksiążka
  • reportaż ślubny
  • sesja narzeczeńska
  • sesja plenerowa
  • sesja zagraniczna

Do wyboru:

  • 2 fotografów

Cześć, jestem Dorota i chce Ci powiedzieć kim jestem 📷

Przede wszystkim jestem fotografem ślubnym, którego największą inspiracją jest poznawanie nowych osób. Uwielbiam tworzyć z tego fotograficzne historie !

Jak wygląda moje życie ?
Zdjęcia, rodzina, podróże, kawa, muzyka, filmy, podróże, kawa, zdjęcia, joga, kawa, pieczenie chleba, rodzina, podróże i zdjęcia i wiele, wiele innych rzeczy dookoła.
🍞📷🍕✈🧘‍♀🏔👨‍ ‍👦🌄🥐☕
Te wszystkie rzeczy codziennie mi towarzyszą i mieszają się ze sobą w różnych konfiguracjach niczym meble w moim domu. Nie potrafię ustać w miejscu, a oprócz tego ciągle mówię i mówię.
I wiecie co ? Uwielbiam to !

Chciałabym powłóczyć się po Manhatannie w Nowym Jorku i poczuć się jak w filmach Woody’ego Allena. Z drugiej strony chciałabym odwiedzić dżungle i dzikie wioski Ameryki Południowej czy Papui Nowej Gwinei. Mieszkam w Łodzi ale fotografię ślubną wykonuję na terenie całej Polski jak i również poza jej granicami.

Tworzę szalone, pełne emocji i radości historie, które dopiero wtedy przekładam na zdjęcia. Kolejność jest nieprzypadkowa. Szukasz fotografa, który pokaże Ci jak pozować, zrobi kilka ujęć i puści Cię wolno do domu ? Szukaj dalej. Tutaj go nie znajdziesz 😊 Staram się namówić Was na małą przygodę.
Sesja narzeczeńska czy ślubna to wg mnie bardziej wspólny spacer z aparatem, podczas którego wyłapuję Wasze emocje, uśmiechy, gesty. Oczywiście w dniu ślubu jestem uczestnikiem tego wielkiego wydarzania, staram się być niewidoczna, ale jeśli trzeba przyszyć guzik czy zawiązać gorset to wiedz, że możesz na mnie liczyć !

Jeśli podobają Ci się moje zdjęcia i chcesz, żebym to ja towarzyszyła Ci w tym dniu będzie mi bardzo miło. Napisz do mnie i umówmy się na spotkanie 😊

Oferta

Cennik
od 3300 do 4100 / całość

Opinie (0)

Dodaj opinię

Wolne terminy

Terminy
Last minute
18.04 2020

Kontakt

Nazwa firmy:All My Loving. Pracownia Fotograficzna
Imię i nazwisko:Dorota Bukowska - Kmin
Adres:Łódź
woj. łódzkie
500-867...
Powołaj się na stronę Wesele z klasą
i zapytaj o wolny termin.
Odwiedź nas:
dodano: 06-11-2018, liczba odwiedzin: 386
Telefon
500-867...
Powołaj się na stronę Wesele z klasą
i zapytaj o wolny termin.
Wiadomość
Zobacz wszystkie kategorie