Zdjęcia
od 700 do 1200 zł / Wypożyczenie

Fotolustro , fotobudka lustro, green screen, promocyjne ceny!!! id:34894

od 700 do 1200 zł / Wypożyczenie
Częstochowa, śląskie
(4)
Dodaj opinię
602-572...
Powołaj się na stronę Wesele z klasą
i zapytaj o wolny termin.

O nas

Szukacie atrakcji na wesele lub imprezę i szampańskiej j zabawy dla Waszych gości? Nasza magiczna fotobudka lustro może ją zagwarantować .

Zapraszamy na bezpłatną sesję przy fotolustrze.
Darmowa demonstracja działania fotolustra i możliwość zrobienia sobie zdjęć.
Co to jest fotolustro?
To najnowocześniejsza i najbardziej ekskluzywna fotobudka lustro, która posiada eleganckie zwierciadło z 60 calowym ekranem, które daje możliwość sfotografowania całej postaci, a nie jedynie twarzy jak w przypadku standardowych fotobudek.
Lustro jest równocześnie ekranem z zabawnymi animacjami, które krok po kroku poprowadzą Was przez cały proces od pozowania, poprzez podpisanie zdjęcia do wydruku.

Nasz magiczna fotobudka lustro posiada funkcję Green – screen, która pozwala na robienie zdjęć na dowolnie wybranym tle dostosowanym do oczekiwań klientów. Uczestnicy stają na tle w kolorze zielonym, a fotolustro automatycznie podkłada na zdjęciach wybrane grafiki zdjęć wstawione zamiast zielonego koloru. Może być to Rzym, Nowy York, Paryż lub Rajska Plaża. Ilość grafik a także tematyka jest nieskończona
Nasze fotolustro przeniesie Waszych gości w wybrane miejsce na świecie :)

Wyjątkowe i oryginalne gadżety zagwarantują doskonałą zabawę . Goście mogą poczuć się jak piraci z Karaibów, królowie, kowboje z Dzikiego Zachodu lub gladiatorzy z filmów.
Pakiet
1H
2H
3H
4H

Zapraszamy na naszą stronę internetową ameliafotobudka

Wolne terminy w 2019 roku. Można dzwonić w każdy dzień.

W pakiecie:
-Nieograniczona ilość zdjęć
-Wyjątkowe gadżety
-Dojazd gratis do 50 km od Częstochowy ( w obie strony)
-Pendrive ze zdjęciami po zakończeniu imprezy
-Opieka 2 asystentów w trakcie trwania imprezy
-Opcja Green screen i tła do wyboru ( możliwość zmiany tematyki w trakcie imprezy)
-Czerwony dywan
-Możliwość podpisywania zdjęć
-Personalizacja wydruków
-Możliwość wysyłki zdjęć na facebooka
-Galeria internetowa zabezpieczona hasłem
Dodatkowo możliwość zamówienia fotoalbumu ze wszystkimi zdjęciami dla Pary Młodej

Nasze wyjątkowe rysunkowe animacje rozbawią Twoich gości i zachęcą do pozowania. Animacja prowadzi krok po kroku i dokładnie wskazuje moment zrobienia zdjęcia, a świecący ring LED wskazuje dokładnie umiejscowienie obiektywu za lustrem co znacznie ułatwia robienie zdjęcia.
Dotykowy monitor pozwala na szybką i sprawną obsługę urządzenia podczas sesji zdjęciowej oraz podpisywanie zdjęcia na tafli lustra według własnej weny twórczej.
Nasze magiczne lustro posiada złotą ramę z świecącymi w różnych kolorach ledami. Dobór koloru oświetlenia można dostosować do wystroju sali. Daje to wrażenie ekskluzywności, bogactwa, przepychu. Istnieje możliwość zamówienia również czerwonego dywanu i złotych barierek.

Wydruk zdjęć od razu po ich zrobieniu. Wydruki 15x10cm lub paski 5x15cm cięte automatycznie. Drukowanie zdjęć bez limitu.
Proponujemy również piękne fotoalbumy ze zdjęciami które na pewno będą doskonałą pamiątką dla Pary Młodej ( drukujemy dodatkowe zdjęcia, które wklejamy my lub goście, którzy mogą wpisać do albumu życzenia białym markerem - do wyboru dwie opcje w zależności od upodobania klienta).
Istnieje możliwość zaprojektowania indywidualnego wydruku zdjęć dopasowanego do imprezy klienta np. zdjęcia z imionami Pary Młodej lub Logiem firmy. Do wyboru bogata oferta ramek. Liczba zdjęć, ich układ, wielkość jest dowolna.

Nasze urządzenie poza wydrukiem standardowych zdjęć umożliwia również udostępnianie zdjęć podczas imprezy na Facebooku.
Po zakończeniu imprezy klient otrzymuje pendrive ze zdjęciami.

Kategoria:

Fotobudka na wesele Częstochowa

Oferta

oferta
od 700 do 1200 / Wypożyczenie

Opinie (4)

Dodaj opinię
jakość obsługi
zgodność z ustaleniami
komunikatywność
atrakcyjność usługi
prezencja
Numer potrzebujemy tylko do wysłania kodu weryfikacyjnego SMS
 1. Administratorem zebranych danych osobowych jest Master4U Maciej Stypka z siedzibą w Katowicach (40-123), przy ul. Czerwińskiego 6 lok. 316. Administrator powołał Inspektora Ochrony Danych Osobowych, którym jest Pani Krystyna Wal, kontakt: iod@weselezklasa.pl
 2. Wyrażona zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie, bez żadnych negatywnych skutków oraz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania danych, którego dokonano przed jej cofnięciem.
 3. Cofnięcia zgody dokonać można dokonać przez wysłanie maila na adres bok@weselezklasa.pl
 4. Odbiorcami (procesorami powierzenia) Pani/Pana danych osobowych będą: podmioty zapewniające obsługę i utrzymanie Serwisu, tj. obsługę prawną, a w przypadku rozliczeń finansowych podmiot wykonujący usługę obsługi kadrowo – księgowej na rzecz Administratora Danych Osobowych oraz podmioty zapewniające obsługę informatyczną i podmioty będące właścicielami oprogramowania do profilowania, w tym podmioty spoza Europejskiego Obszaru Gospodarczego. Wymiana danych osobowych z ww. podmiotami jest regulowana przez umowy powierzenia danych osobowych bądź zgodnie ze stosownymi regulaminami świadczeniem usług.
 5. Moje dane osobowe będą przechowywane do chwili cofnięcia zgody.
 6. Przysługują mi prawa do:
  • żądania od Administratora danych dostępu do moich danych osobowych;
  • żądania od Administratora danych uzupełnienia, sprostowania moich danych osobowych;
  • żądania od Administratora danych usunięcia lub ograniczenia przetwarzania moich danych osobowych;
  • wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania moich danych osobowych;
  • żądania przeniesienia moich danych osobowych;
 7. Ponadto zostałam/łem poinformowany/a, że przysługuje mi prawo do wniesienia skargi do organu nadzoru to jest do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych (dawniej: GIODO).
Fotolustro , fotobudka lustro, green screen, promocyjne ceny!!! id:34894
Średnia ocen: 5,00 / 5 z 4 opinii
5,00
jakość obsługi
zgodność z ustaleniami
komunikatywność
atrakcyjność usługi
prezencja
J
Jasmina
5.00
 / 5
Data ślubu: 06-10-2018
Dobrodzień
Data dodania: 10-02-2019
jakość obsługi
zgodność z ustaleniami
komunikatywność
atrakcyjność usługi
prezencja
U nas na weselu mieliśmy fotolustro Amelia. Goście byli zachwyceni atrakcją! Mnóstwo gadżetów, sympatyczni operatorzy i profesjonalne podejście do klienta to wszystko składa się na to, że z czystym sumieniem mogę polecić fotolustro Amelia. I koniecznie muszę podkreślić wspaniały kontakt z Panią Marta - zawsze sympatycznie i rzeczowo odpowiadała na nurtujące nas pytania.
Marta
20-02-2019
Dziękujemy bardzo. Nam również było bardzo miło :)
O
Ola
5.00
 / 5
Data ślubu: 16-06-2018
Częstochowa
Data dodania: 26-11-2018
Szczerze polecam fotolustro Amelia. Było ono prezentem dla nas i ogromnym zaskoczeniem. Pierwszy raz spotkaliśmy się z takim rodzajem fotobudki. Naprawdę niesamowity efekt wizualny, fajne zdjęcia i dużo zabawy. Obsługa bardzo sympatyczna i cierpliwa. Dokładnie wyjaśniała działanie i doradzała przebrania. Bardzo dziękujemy !!!
Marta
26-11-2018
Dziękujemy :)
M
Mateusz
5.00
 / 5
Data ślubu: 18-08-2018
Częstochowa
Data dodania: 10-11-2018
Fotolustro AMELIA było na naszym weselu. Bardzo dziękujemy Pani Marcie za zorganizowanie naszym gościom doskonałej zabawy i piękny album ze zdjęciami. Goście bawili się świetnie. Polecam
Marta
13-11-2018
Dziękujemy bardzo. Jest nam bardzo miło.
J
Jowita
5.00
 / 5
Data ślubu: 29-09-2018
Częstochowa
Data dodania: 18-10-2018
Szczerze polecam! Niezwykle profesjonalni i pomocni. Przede wszystkim wspaniały kontakt przed jak również po wykonaniu usługi, co było dla mnie niezwykle pomocne. Zdjęcia powychodziły przepiękne a goście mieli mnóstwo zabawy i radości. Z całego serca polecam usługi Fotobudki Amelii ponieważ prezentują najwyższa serię usług ! Dziękuje Wam przepięknie za bycie częścią tej wspaniałej uroczystości!
Marta
18-10-2018
Dziękujemy za opinię jest nam bardzo miło :)
Marta

Wiadomość

Obowiązek informacyjny

×
Administratorem Twoich danych osobowych jest firma Master4u z siedzibą w Katowicach (40-123), przy ul. Czerwińskiego 6/316, REGON 241080707, NIP 6342327026. W związku z zebraniem dzisiaj za pomocą tego formularza Pani/Pana danych osobowych niezbędnych do wykonania umowy dotyczącej korzystania z usług oferowanych przez Serwis Wesele z klasą, w szczególności korzystania z usługi „Planner Ślubny”, Firma Master4U - zgodnie z art. 13 Ogólnego Rozporządzenia o ochronie danych osobowych (dalej RODO), gwarantuje spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych (więcej na temat przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz w klauzuli).

Kontakt

Nazwa firmy:AMELIA FOTO - FOTOGRAFIA MARTA MUC
Imię i nazwisko:Marta Muc
Adres:Częstochowaul. Jesienna 208 B
42-200woj. śląskie
602-572...
Powołaj się na stronę Wesele z klasą
i zapytaj o wolny termin.
Odwiedź nas:
dodano: 31-03-2018, liczba odwiedzin: 1095
Telefon
602-572...
Powołaj się na stronę Wesele z klasą
i zapytaj o wolny termin.
Wiadomość

Zobacz pozostałe firmy

Zobacz wszystkie kategorie