Fotograf ślubny Angelina Krawczyk id:24999

Ścinawka Średnia, dolnośląskie
(2)
Dodaj opinię
516-967...
Powołaj się na stronę Wesele z klasą
i zapytaj o wolny termin.

O nas

Oferujemy:

 • album tradycyjny
 • fotoksiążka
 • reportaż ślubny
 • sesja narzeczeńska
 • sesja plenerowa
 • sesja zagraniczna

Do wyboru:

 • 1 fotograf
Nazywam się Angelina Krawczyk i jeśli tak jak ja nie lubisz pozować do zdjęć, a emocje i naturalność jest Twoim najważniejszym kryterium, to zdaję się że nadajemy na tych samych falach.
Od dziecka wzruszały mnie niezwykłe miejsca i ulotne chwile. Dlatego kocham reportaże i nie bez powodu mówią na mnie „mistrz reportażu”
Uwielbiam poznawać ludzi i ich historie, które później pragnę wszystkim pokazywać. Czuję się wtedy jak ryba w wodzie.
Jako fotograf z powołania specjalizuję się w reportażach ślubnych, sesjach rodzinnych oraz okolicznościowych – kocham tworzyć kadry, które poruszają za serce.
Moja oferta ślubna posiada szeroki zakres dla Młodych Par, wysoką jakoś zdjęć oraz kreatywne kadry i indywidualne podejście do klienta. Podany pakiet może być przez Państwa dowolnie zmodyfikowany. Każdą ofertę ustalam indywidualnie z Parą Młodą według jej oczekiwań i wymagań więc wszystko jest bardzo elastyczne.

Kategoria:

Fotograf ślubny Ścinawka Średnia

Oferta

FOTOGRAF ŚLUBNY

Opinie (2)

Dodaj opinię
jakość obsługi
zgodność z ustaleniami
komunikatywność
terminowość
prezencja
Numer potrzebujemy tylko do wysłania kodu weryfikacyjnego SMS
 1. Administratorem zebranych danych osobowych jest Master4U Maciej Stypka z siedzibą w Katowicach (40-123), przy ul. Czerwińskiego 6 lok. 316. Administrator powołał Inspektora Ochrony Danych Osobowych, którym jest Pani Krystyna Wal, kontakt: iod@weselezklasa.pl
 2. Wyrażona zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie, bez żadnych negatywnych skutków oraz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania danych, którego dokonano przed jej cofnięciem.
 3. Cofnięcia zgody dokonać można dokonać przez wysłanie maila na adres bok@weselezklasa.pl
 4. Odbiorcami (procesorami powierzenia) Pani/Pana danych osobowych będą: podmioty zapewniające obsługę i utrzymanie Serwisu, tj. obsługę prawną, a w przypadku rozliczeń finansowych podmiot wykonujący usługę obsługi kadrowo – księgowej na rzecz Administratora Danych Osobowych oraz podmioty zapewniające obsługę informatyczną i podmioty będące właścicielami oprogramowania do profilowania, w tym podmioty spoza Europejskiego Obszaru Gospodarczego. Wymiana danych osobowych z ww. podmiotami jest regulowana przez umowy powierzenia danych osobowych bądź zgodnie ze stosownymi regulaminami świadczeniem usług.
 5. Moje dane osobowe będą przechowywane do chwili cofnięcia zgody.
 6. Przysługują mi prawa do:
  • żądania od Administratora danych dostępu do moich danych osobowych;
  • żądania od Administratora danych uzupełnienia, sprostowania moich danych osobowych;
  • żądania od Administratora danych usunięcia lub ograniczenia przetwarzania moich danych osobowych;
  • wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania moich danych osobowych;
  • żądania przeniesienia moich danych osobowych;
 7. Ponadto zostałam/łem poinformowany/a, że przysługuje mi prawo do wniesienia skargi do organu nadzoru to jest do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych (dawniej: GIODO).
Fotograf ślubny Angelina Krawczyk id:24999
Średnia ocen: 5,00 / 5 z 2 opinii
M
Mariusz
5.00
 / 5
Data ślubu: 08-09-2018
Polanica Zdrój
Data dodania: 11-09-2018
Wszystkim polecam Paniá Angeline nie tylko jako Piékná Kobieté ale tez jako profesjonalistke w fachu fotografa Pani Angelina tooo Kobieta bardzo dobrze przygotowana doo tego cooo wykonuje dlatego kiedy sie zastanawiasz nad wyborem tooo nie trac czasu dzwon do Angeliny
b
barbara
5.00
 / 5
Data ślubu: 28-04-2018
Polanica Zdroj
Data dodania: 17-05-2018
SERDECZNIE CHCIELISMY PODZIEKOWAC PANI ANGELINIE KRAWCZYK ZA PAMIATKE W POSTACI ZDJEC UWIECZNIAJACYCH TEN SZCZEGOLNY DLA NAS DZIEN.JESTESMY ZACHWYCENI ZDJECIA SA PIEKNE. MOZEMY POLECIC Z CZYSTYM SUMIENIEM PANIA ANGELINE KAZDEJ MLODEJ PARZE.PELEN PROFESJONALIZM DZIEKUJEMY.
Angelina

Wiadomość

Obowiązek informacyjny

×
Administratorem Twoich danych osobowych jest firma Master4u z siedzibą w Katowicach (40-123), przy ul. Czerwińskiego 6/316, REGON 241080707, NIP 6342327026. W związku z zebraniem dzisiaj za pomocą tego formularza Pani/Pana danych osobowych niezbędnych do wykonania umowy dotyczącej korzystania z usług oferowanych przez Serwis Wesele z klasą, w szczególności korzystania z usługi „Planner Ślubny”, Firma Master4U - zgodnie z art. 13 Ogólnego Rozporządzenia o ochronie danych osobowych (dalej RODO), gwarantuje spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych (więcej na temat przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz w klauzuli).

Kontakt

Nazwa firmy:Angelina Krawczyk Fotografia
Imię i nazwisko:Angelina Krawczyk
Adres:Ścinawka Średniaul. Parkowa
57-410woj. dolnośląskie
516-967...
Powołaj się na stronę Wesele z klasą
i zapytaj o wolny termin.
Odwiedź nas:
dodano: 03-02-2017, liczba odwiedzin: 824
Telefon
516-967...
Powołaj się na stronę Wesele z klasą
i zapytaj o wolny termin.
Wiadomość

Zobacz pozostałe firmy

Zobacz wszystkie kategorie