Zdjęcia | Filmy | Oferta | Cennik | Opinie 7

Morikai -100% muzyki z prawdziwego zdarzenia id:15044

Kontakt

5
Tylu odwiedzających przegląda teraz tę ofertę.
Morikai -100% muzyki z prawdziwego zdarzenia

Anna Ostatnio widziany wczoraj
692-851...
Powołaj się na stronę Wesele z klasą
i wygraj podróż poślubną
Napisz wiadomość Opinie (7)
Sosnowiec, śląskieZobacz na mapie
Data dodania: 30-05-2015
Liczba odwiedzin: 3732

Oferta

Zawodowy i nietuzinkowy zespół pięciorga muzyków, którzy tworzą Cover Band na miarę Państwa oczekiwań.

Spore doświadczenie w branży muzycznej, a także artystyczno – edukacyjnej gwarantuje trafny dobór repertuaru oraz stylu prowadzenia imprezy w zależności od jej uczestników i charakteru.

Uroczystości weselne, na których gramy warunkują dość selektywny repertuar. Od szalonych rock n' rolli lat '60, poprzez disco i największe hity '70 i '80 i kilka perełek, które udało się wyprodukować w latach '90, aż po współczesne przeboje, które jeszcze stoją przed swoją próbą stania się evergreenami wszech czasów. Wszystko wykonujemy w wiernych aranżacjach i z należytą dbałością o szczegóły.

MORIKAI to zespół spełniający oczekiwania nieco bardziej wymagających Klientów i do takich też głównie skierowana jest nasza oferta.
Serdecznie zapraszamy do współpracy.

Stacjonarnie jesteśmy dla Was od poniedziałku do piątku od 9:00 do 16:30, (wejście przez biuro rachunkowe), telefonicznie o 8:00 do 21:00, w internetach - cały czas ! W weekend zdarzyć się może nieodebranie połączenie - gramy, odsypiamy lub też realizujemy inną imprezę.

PS. Choć siedziba zespołu mieści się w woj. śląskim, swoje usługi świadczymy na terenie całej Polski. Szczególnie lubimy i cenimy sobie imprezy na terenie Małopolski.
(i nieco bardziej prywatny) PS2. - Sprawdź nas także i poza tutejszym serwisem. Opinie i internet to chyba najlepsze świadectwo na to, że warto, abyście się zatrzymali i pochylili nad naszą propozycją ;-).

Instrumenty:

 • gitara basowa
 • gitara elektryczna
 • keyboard/organy
 • perkusja
 • pianino

Pozostałe:

 • obsługa konferansjerska
 • efekty świetlne
 • płyta DEMO audio
 • płyta DEMO video

W składzie:

 • wokalistka
 • wokalista
 • Ilość osób: 5

Cennik

Oferta
od 5500 do 8000 / wesele i poprawiny
Koszt uzależniony jest także od tego, w jakiej odległości od naszej siedziby znajduje się miejscowość, w której odbędzie się impreza. Do kwoty 5,5 tys należy doliczyć koszty transportu. 50 km jest w gratisie, wszystko co powyżej 2zł / 1 km. Gdy miejscowość, w której odbędzie się wesele jest oddalona o min. 200 km od siedziby zespołu ( Sosnowiec) wówczas może potrzebny być nocleg.

Szczegółowy cennik oprawy muzycznej znajdziesz w załączniku jak i na naszej stronie (wraz z innymi, towarzyszącymi usługami, fotografia, biżuteria, pozycjonowanie)

Opinie Dodaj opinię

Numer telefonu nie będzie opublikowany.
 1. Administratorem zebranych danych osobowych jest Master4U Maciej Stypka z siedzibą w Katowicach (40-123), przy ul. Czerwińskiego 6 lok. 316, kontakt: rodo@weselezklasa.pl
 2. Wyrażona zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie, bez żadnych negatywnych skutków oraz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania danych, którego dokonano przed jej cofnięciem.
 3. Cofnięcia zgody dokonać można dokonać przez wysłanie maila na adres bok@weselezklasa.pl
 4. Odbiorcami (procesorami powierzenia) Pani/Pana danych osobowych będą: podmioty zapewniające obsługę i utrzymanie Serwisu, tj. obsługę prawną, a w przypadku rozliczeń finansowych podmiot wykonujący usługę obsługi kadrowo – księgowej na rzecz Administratora Danych Osobowych oraz podmioty zapewniające obsługę informatyczną i podmioty będące właścicielami oprogramowania do profilowania, w tym podmioty spoza Europejskiego Obszaru Gospodarczego. Wymiana danych osobowych z ww. podmiotami jest regulowana przez umowy powierzenia danych osobowych bądź zgodnie ze stosownymi regulaminami świadczeniem usług.
 5. Moje dane osobowe będą przechowywane do chwili cofnięcia zgody.
 6. Przysługują mi prawa do:
  • żądania od Administratora danych dostępu do moich danych osobowych;
  • żądania od Administratora danych uzupełnienia, sprostowania moich danych osobowych;
  • żądania od Administratora danych usunięcia lub ograniczenia przetwarzania moich danych osobowych;
  • wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania moich danych osobowych;
  • żądania przeniesienia moich danych osobowych;
 7. Ponadto zostałam/łem poinformowany/a, że przysługuje mi prawo do wniesienia skargi do organu nadzoru to jest do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych (dawniej: GIODO).
Ocena dla: Morikai -100% muzyki z prawdziwego zdarzenia id:15044
Ilość głosów: 7
Średnia wszystkich ocen: 5,00 / 5
Marta
Marta
(5)
Dodano: 20-12-2017
Data imprezy: 31-12-2016
Miejscowość: Sylwester, Wadowice
Było na rockowo i było dobre stare (70’ i 80’) disco. To pozytywne, że istnieją jeszcze takie zespoły, które nie ulegają wszechobecnej panującej modzie na disca z pola Odwalili kawał dobrej roboty i mam namiary, z których nie omieszkam skorzystać, jak córa będzie wychodziła za mąż.
Ania i Jasiek
Ania i Jasiek
(5)
Dodano: 28-10-2016
Data imprezy: 22-10-2016
Miejscowość: Ostrzeszów
REWELACJA!! Zespół roztańczył całe wesele, zarówno młodych jak i tych starszych!! Wszyscy żałują że wesele było tak krótkie (do 4:00 rano :)). Zespół gra bardzo energetycznie. Podpisujemy się pod opinią z dołu że zespół robi jeszcze większe wrażenie na żywo niż na nagraniach!! Długo zastanawialiśmy się nad DJ, ale Anka Band potwierdził ze zespół to był znakomity wybór. Świetnie nawiązał kontakt z gośćmi. Zdecydowanie wybralibyśmy ich po raz kolejny!
Agnieszka
Agnieszka
(5)
Dodano: 19-10-2016
Data imprezy: 23-07-2016
Miejscowość: Olsztyn kolo Czestochowy
Polecamy!! Bardzo dobry poziom muzyczny! Rowniez w fazie przygotowan kontakt z zespolem byl zawsze bezproblemowy. Podsumowujac: bardzo profesjonalna ekipa. Dziekujemy i pozdrawiamy!! Agnieszka i Kim
Piotrek z Anią
Piotrek z Anią
(5)
Dodano: 01-06-2016
Data imprezy: 30-01-2016
Było świetnie:-) W gąszczu spraw codziennych i tak jesteśmy zaskoczeni, że znowu tutaj trafiliśmy :). Ale myślimy, że warto! Mamy dużo wspólnego na co dzień z muzyką i nie zawiedliście nas ani trochę, dlatego ten wpis i serdeczne polecenie dla wszystkich. Znakomicie zgrany zespół. Pozdrawimy! Piotr i Anna:)
Grzegorz żoną
Grzegorz żoną
(5)
Dodano: 24-05-2016
Data imprezy: 23-04-2016
P o l e c a m y !!! Na żywo zespół jest jeszcze lepszy niż na nagraniach. Dziękujemy za koncertowe szaleństwo podczas naszego wesela. Trochę żałujemy, że wesele jest tylko raz;)...
Robert i Martyna
Robert i Martyna
(5)
Dodano: 27-11-2015
Data imprezy: 26-09-2015
Jesteśmy bardzo zadowoleni i dziękujemy, teraz mamy piękne wspomnienia. Serdecznie pozdrawiamy cały Band :)
Żaneta
Żaneta
(5)
Dodano: 30-05-2015
Data imprezy: 25-04-2015
Łosz Wy Pioruny jedne, słyszałach Was ze trzy lata temu na weselu w Wadowicach, a pół roku temu jak sama wychodzilam za mąż nie wiedziałam, że gracie też na Rudzie... wzięłambym Was bez zastanowienia.

Dane kontaktowe

Nazwa firmy:MORIKAI SP. Z O.O.
Imię:Anna
Nazwisko:Szostak
Województwo:śląskie
Miejscowość:Sosnowiec
Kod:41-200
Adres:Małachowskiego 28

Nowe ogłoszenia

Szukasz idealnej sukni ślubnej?

To proste! Wyślij nam swoje oczekiwania, a salony sukien ślubnych bezpłatnie zaproponują suknie dla Ciebie.