Architekt Wspomnień - Usługi Zatrzymywania Czasu! id:13918

Oferta
Dodaj do plannera

Fotografie ślubne, od zawsze stanowią dla mnie swojego rodzaju fenomen. Zatrzymanie czasu, uczuć, wspomnień do których można w dowolnej chwili powrócić i odkryć na nowo ma w sobie coś magicznego. Jest rzeczą wyjątkową zostać czyimś fotografem, uwieczniać jego wspomnienia, czy to podczas ślubu, wesela, sesji plenerowej, czy chwil z dziećmi. Dlatego pracuję solidnie aby ciągle poprawiać swój warsztat, tak aby Państwa zdjęcia ślubne były zawsze niepowtarzalne. Jako profesjonalny fotograf pracowałem z wieloma parami, z Polski, jak i zza granicy i zawsze najważniejsze dla mnie było uchwycenie tych wyjątkowych chwil podczas wesela, których często się nie pamięta w natłoku wydarzeń. Wybór fotografa ślubnego powinien być staranny i przemyślany. Obecnie nie jest istotne czy pochodzi on z Krakowa, Katowic, Warszawy, Wrocławia, z bliska, czy z daleka. Ważne aby od razu pojawiła się nić porozumienia. Zapraszam do poznania mnie :)

Dodatkowe informacje

Specjalizacja:

  • album tradycyjny
  • fotoksiążka
  • plener
  • sesja narzeczeńska

Ilość fotografów:

  • 1 fotograf
  • 2 fotografów

Cennik

Orientacyjna cena: 2500 PLN / całość

Cena obejmuje kompletną usługę fotografii ślubnej od przygotować do 1.00 w nocy oraz sesję plenerową wykonaną w innym terminie do uzgodnienia, a także olbrzymi (30x30) ekskluzywny album w ekoskórze, oraz wszystkie fotografie na pendrivie w eleganckim etui.

Opinie Dodaj opinię

Ocena dla: Architekt Wspomnień - Usługi Zatrzymywania Czasu! id:13918
Ilość głosów: 2 Średnia wszystkich ocen: 5,00 / 5
Autor: Magdalena Dodano: 14-01-2017
Data imprezy: 15-10-2016 Miejscowość: Czeladź
(5)
Jesteśmy bardzo zadowoleni z pięknych fotografii ślubnych:) Dziękujemy za profesjonalizm, rzetelność oraz niezwykle miłą współpracę. Zdecydowanie polecamy.Magdalena i Sylwester:)
Autor: Klaudia Dodano: 02-01-2017
Data imprezy: 05-09-2016 Miejscowość: Bytom
(5)
Pan Rafał to prawdziwy cudotwórca. Cierpliwie wysłucha pomysłów młodej pary na sesję, ale też zaproponuje ciekawe rozwiązania. Wybiera magiczne miejsca na zdjęcia. A kiedy przychodzi do domu album ze zdjęciami to ciężko nie uronić łzy wzruszenia - wszystko wygląda smacznie i stylowo ! Nie wyobrażam sobie innego fotografa na moim ślubie ! Serdecznie z mężem polecamy !

Skontaktuj się

792-082...
Powołaj się na stronę Wesele z klasą

Dane kontaktowe

Nazwa firmy:Architekt Wspomnień
Imię:Rafał
Nazwisko:Warchulski
Województwo:śląskie
Miejscowość:Będzin
Kod:42-500
Data dodania: 21-01-2015
Liczba odwiedzin: 1007

Nowe ogłoszenia