Zdjęcia | Filmy | Oferta | Cennik | Opinie 3

Architekt Wspomnień - Usługi Zatrzymywania Czasu! id:13918

Kontakt

5
Tylu odwiedzających przegląda teraz tę ofertę.
Architekt Wspomnień - Usługi Zatrzymywania Czasu!

Ostatnio widziany 14-05-2018
792-082...
Powołaj się na stronę Wesele z klasą
i wygraj podróż poślubną
Napisz wiadomość Opinie (3)
Będzin, śląskieZobacz na mapie
Data dodania: 21-01-2015
Liczba odwiedzin: 1693

Oferta

Fotografie ślubne, od zawsze stanowią dla mnie swojego rodzaju fenomen. Zatrzymanie czasu, uczuć, wspomnień do których można w dowolnej chwili powrócić i odkryć na nowo ma w sobie coś magicznego. Jest rzeczą wyjątkową zostać czyimś fotografem, uwieczniać jego wspomnienia, czy to podczas ślubu, wesela, sesji plenerowej, czy chwil z dziećmi. Dlatego pracuję solidnie aby ciągle poprawiać swój warsztat, tak aby Państwa zdjęcia ślubne były zawsze niepowtarzalne. Jako profesjonalny fotograf pracowałem z wieloma parami, z Polski, jak i zza granicy i zawsze najważniejsze dla mnie było uchwycenie tych wyjątkowych chwil podczas wesela, których często się nie pamięta w natłoku wydarzeń. Wybór fotografa ślubnego powinien być staranny i przemyślany. Obecnie nie jest istotne czy pochodzi on z Krakowa, Katowic, Warszawy, Wrocławia, z bliska, czy z daleka. Ważne aby od razu pojawiła się nić porozumienia. Zapraszam do poznania mnie :)

Specjalizacja:

 • album tradycyjny
 • fotoksiążka
 • sesja narzeczeńska
 • sesja plenerowa

Ilość fotografów:

 • 1 fotograf
 • 2 fotografów

Cennik

Oferta nr 1
2500 / całość
Cena obejmuje kompletną usługę fotografii ślubnej od przygotować do 1.00 w nocy oraz sesję plenerową wykonaną w innym terminie do uzgodnienia, a także olbrzymi (30x30) ekskluzywny album w ekoskórze, oraz wszystkie fotografie na pendrivie w eleganckim etui.

Opinie Dodaj opinię

Numer telefonu nie będzie opublikowany.
 1. Administratorem zebranych danych osobowych jest Master4U Maciej Stypka z siedzibą w Katowicach (40-123), przy ul. Czerwińskiego 6 lok. 316, kontakt: rodo@weselezklasa.pl
 2. Wyrażona zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie, bez żadnych negatywnych skutków oraz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania danych, którego dokonano przed jej cofnięciem.
 3. Cofnięcia zgody dokonać można dokonać przez wysłanie maila na adres bok@weselezklasa.pl
 4. Odbiorcami (procesorami powierzenia) Pani/Pana danych osobowych będą: podmioty zapewniające obsługę i utrzymanie Serwisu, tj. obsługę prawną, a w przypadku rozliczeń finansowych podmiot wykonujący usługę obsługi kadrowo – księgowej na rzecz Administratora Danych Osobowych oraz podmioty zapewniające obsługę informatyczną i podmioty będące właścicielami oprogramowania do profilowania, w tym podmioty spoza Europejskiego Obszaru Gospodarczego. Wymiana danych osobowych z ww. podmiotami jest regulowana przez umowy powierzenia danych osobowych bądź zgodnie ze stosownymi regulaminami świadczeniem usług.
 5. Moje dane osobowe będą przechowywane do chwili cofnięcia zgody.
 6. Przysługują mi prawa do:
  • żądania od Administratora danych dostępu do moich danych osobowych;
  • żądania od Administratora danych uzupełnienia, sprostowania moich danych osobowych;
  • żądania od Administratora danych usunięcia lub ograniczenia przetwarzania moich danych osobowych;
  • wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania moich danych osobowych;
  • żądania przeniesienia moich danych osobowych;
 7. Ponadto zostałam/łem poinformowany/a, że przysługuje mi prawo do wniesienia skargi do organu nadzoru to jest do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych (dawniej: GIODO).
Ocena dla: Architekt Wspomnień - Usługi Zatrzymywania Czasu! id:13918
Ilość głosów: 3
Średnia wszystkich ocen: 5,00 / 5
Magdalena
Magdalena
(5)
Dodano: 22-08-2017
Data imprezy: 12-08-2017
Miejscowość: Siemianice
Rafał ma niesamowite wyczucie w fotografii. Momentami jest jak cień, nie sposób zauważyć, że stoi tuż za rogiem....może dlatego Jego zdjęcia oddają prawdziwy, naturalny klimat, bez zbędnej sztuczności. Jesteśmy bardzo zadowoleni i polecamy innym!
Magdalena
Magdalena
(5)
Dodano: 14-01-2017
Data imprezy: 15-10-2016
Miejscowość: Czeladź
Jesteśmy bardzo zadowoleni z pięknych fotografii ślubnych:) Dziękujemy za profesjonalizm, rzetelność oraz niezwykle miłą współpracę. Zdecydowanie polecamy.Magdalena i Sylwester:)
Klaudia
Klaudia
(5)
Dodano: 02-01-2017
Data imprezy: 05-09-2016
Miejscowość: Bytom
Pan Rafał to prawdziwy cudotwórca. Cierpliwie wysłucha pomysłów młodej pary na sesję, ale też zaproponuje ciekawe rozwiązania. Wybiera magiczne miejsca na zdjęcia. A kiedy przychodzi do domu album ze zdjęciami to ciężko nie uronić łzy wzruszenia - wszystko wygląda smacznie i stylowo ! Nie wyobrażam sobie innego fotografa na moim ślubie ! Serdecznie z mężem polecamy !

Dane kontaktowe

Nazwa firmy:Architekt Wspomnień
Imię:Rafał
Nazwisko:Warchulski
Województwo:śląskie
Miejscowość:Będzin
Kod:42-500

Nowe ogłoszenia

Szukasz idealnej sukni ślubnej?

To proste! Wyślij nam swoje oczekiwania, a salony sukien ślubnych bezpłatnie zaproponują suknie dla Ciebie.