Art and Show - DJ, Wodzirej, Live Acty z Gwiazdami, Dekoracje światłem id:15635

Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie
(6)
Dodaj opinię
666-572...
Powołaj się na stronę Wesele z klasą
i zapytaj o wolny termin.

O nas

Oferta:

 • prowadzenie zabaw
 • mówię po angielsku
 • mówię po niemiecku

Instrumenty:

 • Akordeon
 • Saksofon
 • Skrzypce
Art and Show to firma, która została założona przez jednego z najlepszych dj'ów i wodzirejów w regionie, Michała Urbaniaka. Firma łączy w sobie kilka styli tworząc dzięki temu niepowtarzalny klimat i niewątpliwie najwyższą jakość usług w regionie:
- Prowadzenie imprezy przez dj'a/wodzireja:
- Oświetlenie efektowe sali (Ruchome głowy, skanery, projektory laserowe, doświetlacze, reflektory, to tylko niektóre z najwyższej klasy rozwiązań, która sprawią, że parkiet zaszaleje);
- Dekoracje światłem (Oświetlenie ścian, sufitów oraz elementów architektury przy wykorzystaniu oświetlenia LED, oświetlenia konwencjonalnego, teatralnego oraz inteligentnego pomoże w stworzeniu wyjątkowej atmosfery. Dekoracje światłem to niewątpliwie najnowocześniejsza forma oświetlenia sali, pozwalająca nadać każdemu miejscu bajkową atmosferę. Dzięki niezliczonej ilości możliwości oświetlenie może być dostosowane indywidualnie do Państwa potrzeb.);
- Pirotechnikę (Wybuchy zimnych ogni, dymy, dym ciężki dający efekt tańca w chmurach, to tylko część tego, z czym możesz się spotkać na prowadzonych przez nas imprezach);
- Nagłośnienie (Do obsługi imprez używamy nowoczesnych, aktywnych systemów nagłośnieniowych renomowanych firm, wszystko po to by muzykę czuć całym ciałem.),

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w prowadzeniu i organizacji imprez, takich jak: wesela, studniówki, imprezy firmowe i okolicznościowe, wiemy jak zadbać o każdy detal i sprawić aby prowadzona przez nas impreza była oryginalna, wyjątkowa i na długo pozostała w Państwa pamięci. Już podczas pierwszego spotkania staramy się uzyskać od Państwa wiele informacji i zaprojektować najkorzystniejsze rozwiązania, takie jak prawidłowe rozmieszczenie nagłośnienia, aranżacja oświetlenia, wizualizacji czy pirotechniki. Wszystko po to, aby miejsce w którym odbywa się impreza było idealnie dostosowane do potrzeb bawiących się gości i stylu prowadzonej imprezy.
Wiemy, że istotą dobrej imprezy jest jej styl, więc już podczas przygotowań staramy się znaleźć odpowiedź na pytanie „Jaka ma być Twoja impreza?”. Czy ma być zabawna, poważna, wzruszająca, przepełniona tańcem, przebojowa czy na przykład zaskakująca. Jeśli uda nam się sprecyzować odpowiedź, wiemy, że spełnimy wszystkie Państwa oczekiwania, a cała impreza na długo pozostanie w pamięci bawiących się na niej gości.
Decydując się na współpracę z Art and Show, bądź przekonany, że bez względu na to, czy będzie to wesele, studniówka, bal, impreza firmowa czy inny event, jego przygotowaniem zajmą się ludzie posiadający bogate doświadczenie w marketingu, przygotowaniu i obsłudze muzycznej imprez. Niezawodność, doskonałe poczucie humoru, spontaniczność, kreatywność, łatwość nawiązywania kontaktów oraz repertuar oparty o największe muzyczne hity to tylko niektóre korzyści, które czekają właśnie na Ciebie.
Sprawdź naszą ofertę w innych kategoriach:

Kategoria:

Dj na wesele Bydgoszcz

Opinie (6)

Dodaj opinię
jakość obsługi
zgodność z ustaleniami
komunikatywność
muzyka/repertuar
prezencja
Numer potrzebujemy tylko do wysłania kodu weryfikacyjnego SMS
 1. Administratorem zebranych danych osobowych jest Master4U Maciej Stypka z siedzibą w Katowicach (40-123), przy ul. Czerwińskiego 6 lok. 316. Administrator powołał Inspektora Ochrony Danych Osobowych, którym jest Pani Krystyna Wal, kontakt: iod@weselezklasa.pl
 2. Wyrażona zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie, bez żadnych negatywnych skutków oraz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania danych, którego dokonano przed jej cofnięciem.
 3. Cofnięcia zgody dokonać można dokonać przez wysłanie maila na adres bok@weselezklasa.pl
 4. Odbiorcami (procesorami powierzenia) Pani/Pana danych osobowych będą: podmioty zapewniające obsługę i utrzymanie Serwisu, tj. obsługę prawną, a w przypadku rozliczeń finansowych podmiot wykonujący usługę obsługi kadrowo – księgowej na rzecz Administratora Danych Osobowych oraz podmioty zapewniające obsługę informatyczną i podmioty będące właścicielami oprogramowania do profilowania, w tym podmioty spoza Europejskiego Obszaru Gospodarczego. Wymiana danych osobowych z ww. podmiotami jest regulowana przez umowy powierzenia danych osobowych bądź zgodnie ze stosownymi regulaminami świadczeniem usług.
 5. Moje dane osobowe będą przechowywane do chwili cofnięcia zgody.
 6. Przysługują mi prawa do:
  • żądania od Administratora danych dostępu do moich danych osobowych;
  • żądania od Administratora danych uzupełnienia, sprostowania moich danych osobowych;
  • żądania od Administratora danych usunięcia lub ograniczenia przetwarzania moich danych osobowych;
  • wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania moich danych osobowych;
  • żądania przeniesienia moich danych osobowych;
 7. Ponadto zostałam/łem poinformowany/a, że przysługuje mi prawo do wniesienia skargi do organu nadzoru to jest do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych (dawniej: GIODO).
Art and Show - DJ, Wodzirej, Live Acty z Gwiazdami, Dekoracje światłem id:15635
Średnia ocen: 5,00 / 5 z 6 opinii
K
Kamila I Marek
5.00
 / 5
Data ślubu: 29-09-2018
Bydgoszcz
Data dodania: 10-10-2018
Polecam każdej Parze Art and Show. Jestem dość wymagającym klientem i szczerze nie mogłam trafić lepiej. W imieniu własnym i zadowolonych gości mówię DZIĘKUJĘ! Pełen profesjonalizm, wysoka kultura osobista i niepowtarzalna muzyczna atmosfera zapewniona przez Radka porwały naszych gości. Muzyczna elastyczność – światowe standardy jak i wysoce taneczna utwory porwały tłumy i zapełniły parkiet przez długie godziny. Prowadzone przez Radka zabawy, ich dobry ton i ciekawe pomysł zdecydowanie upiększyły przyjęcie. Dodatkowo przepiękne oświetlenie :) Jestem bardzo zadowolona ze współpracy :). Wszystko poszło tak jak sobie życzyłam :)
K
Karolina
5.00
 / 5
Data ślubu: 25-05-2017
Bydgoszcz
Data dodania: 24-05-2018
Michał to wspaniały i profesjonalny DJ, wszyscy goście bawili się świetnie , muzyka była zróżnicowana i podkręcała atmosferę. Światła dają dużo lepsze wrażenie niż widać to na filmie. Do tego humor i prezencja, polecam!
A
Agata
5.00
 / 5
Data ślubu: 02-06-2017
Bydgoszcz
Data dodania: 22-04-2018
Ogromnie polecam! Efekt świetlny przerósł nasze oczekiwania. Światła zaproponowane przez Pana Michała wspaniale wkomponowały się w naszą sale i podkreśliły jej wnętrze. Dziękujęmy za wspaniałą zabawę i nie zwalnianiu tempa do samego końca. Ogromne poczucie humoru i świetna muzyka! polecam bo to pzrepis na udane wesele! Dziękujemy raz jeszcze
A
Agata
5.00
 / 5
Data ślubu: 21-01-2017
Bydgoszcz
Data dodania: 21-04-2017
Gorąco polecam art&show wszystkim którzy pragna mieć dobrą oprawę muzyczną na swoim przyjęciu :-) ja jestem bardzo zadowolona :-) DJ potrafi rozkręcić imprezę od poczatku.
M
Małgorzata
5.00
 / 5
Data ślubu: 16-07-2016
Unisław
Data dodania: 02-04-2017
Elegancko i z klasą :) minął prawie rok, a nadal miło i z uśmiechem wspominam tamten wieczór. Do tego niesamowity efekt jaki dawało podświetlenie sali! Polecam! Art and Show, Najlepsi :)
Ł
Łukasz
5.00
 / 5
Data ślubu: 15-08-2015
Data dodania: 31-08-2015
Chcieliśmy bardzo, ale to bardzo podziękować Michałowi za oprawę naszego wesela. Troszkę czasu już minęło i wiemy, że wszyscy nasi goście stwierdzili, że impreza była epicka. Michale, i my i nasi goście, nigdzie i nigdy się tak dobrze nie bawili jak na naszym weselu. To wszystko dzięki Tobie. Dziękujemy za super zabawę i bajeczne oświetlenie sali. Polecamy Ciebie z pełną odpowiedzialnością!
Michał

Wiadomość

Obowiązek informacyjny

×
Administratorem Twoich danych osobowych jest firma Master4u z siedzibą w Katowicach (40-123), przy ul. Czerwińskiego 6/316, REGON 241080707, NIP 6342327026. W związku z zebraniem dzisiaj za pomocą tego formularza Pani/Pana danych osobowych niezbędnych do wykonania umowy dotyczącej korzystania z usług oferowanych przez Serwis Wesele z klasą, w szczególności korzystania z usługi „Planner Ślubny”, Firma Master4U - zgodnie z art. 13 Ogólnego Rozporządzenia o ochronie danych osobowych (dalej RODO), gwarantuje spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych (więcej na temat przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz w klauzuli).

Kontakt

Nazwa firmy:Art and Show
Imię i nazwisko:Michał Urbaniak
Adres:Bydgoszczul. Modrakowa
85-864woj. kujawsko-pomorskie
Kontakt w godzinach:
Pn:09:00 - 20:00
Wt:09:00 - 20:00
Śr:09:00 - 20:00
Cz:09:00 - 20:00
Pt:10:00 - 16:00
Sb:10:00 - 16:00
Nd:10:00 - 16:00
666-572...
Powołaj się na stronę Wesele z klasą
i zapytaj o wolny termin.
Odwiedź nas:
dodano: 04-08-2015, liczba odwiedzin: 3966
Telefon
666-572...
Powołaj się na stronę Wesele z klasą
i zapytaj o wolny termin.
Wiadomość

Zobacz pozostałe firmy

Zobacz wszystkie kategorie