Zobacz zdjęcia (39)
Art Music Media- DJ Kuba/ Wodzirej/ Atrakcje - Klasa i doświadczenie, Rzeszów - zdjęcie 1
Art Music Media- DJ Kuba/ Wodzirej/ Atrakcje - Klasa i doświadczenie, Rzeszów - zdjęcie 1 Art Music Media- DJ Kuba/ Wodzirej/ Atrakcje - Klasa i doświadczenie, Rzeszów - zdjęcie 2 Art Music Media- DJ Kuba/ Wodzirej/ Atrakcje - Klasa i doświadczenie, Rzeszów - zdjęcie 3 Art Music Media- DJ Kuba/ Wodzirej/ Atrakcje - Klasa i doświadczenie, Rzeszów - zdjęcie 4 Art Music Media- DJ Kuba/ Wodzirej/ Atrakcje - Klasa i doświadczenie, Rzeszów - zdjęcie 5 Art Music Media- DJ Kuba/ Wodzirej/ Atrakcje - Klasa i doświadczenie, Rzeszów - zdjęcie 6 Art Music Media- DJ Kuba/ Wodzirej/ Atrakcje - Klasa i doświadczenie, Rzeszów - zdjęcie 7
Art Music Media- DJ Kuba/ Wodzirej/ Atrakcje - Klasa i doświadczenie, Rzeszów - zdjęcie 8
1 / 39

Art Music Media- DJ Kuba/ Wodzirej/ Atrakcje - Klasa i doświadczenie id:16415

Rzeszów, podkarpackie
(111)
Dodaj opinię
E-firma videospotkanie / umowa na odległość / podpis elektroniczny
883-124...
783-819...
O co warto zapytać? Pobierz listę pytań

O nas

Oferta:

 • prowadzenie zabaw
 • mówię po angielsku

Instrumenty:

 • akordeon

Impreza pełna najlepszej muzyki.

Wesele to jeden z najważniejszych dni w Waszym życiu. Organizując uroczystość dbacie by wszystko było zaplanowane idealnie. My wychodzimy Wam naprzeciw- gwarantujemy świetną zabawę, pełen profesjonalizm i ciekawe atrakcje. Nasze doświadczenie pozwala zrealizować Wasze marzenia, a indywidualne podejście do każdego zlecenia, sprawi że ten dzień będzie naprawdę wyjątkowy. Zapewniamy muzykę na najwyższym poziomie odpowiednio dobraną do gustów gości, pełną obsługę konferansjerską oraz autorskie, niespotykane nigdzie indziej animacje.

Art Music Media- DJ Kuba/ Wodzirej/ Atrakcje - Klasa i doświadczenie - film 1 Art Music Media- DJ Kuba/ Wodzirej/ Atrakcje - Klasa i doświadczenie - film 1
Pokaż kolejny film

Oferta Art Music Media

Pakiet DJ/Wodzirej

Na wesela przygotowaliśmy dla Was pakiet DJ/Wodzirej. Łącząc to co najlepsze we wcześniejszych pakietach stworzyliśmy autorski program animacji zawierający pełną oprawę konferansjerską, niebanalnie dobraną muzykę oraz ciekawe atrakcje.

Wesela obsługujemy zawsze we dwie osoby. Wspólnie prowadzimy animacje, tak by każdy z gości świetnie się bawił. Muzyka i słowo to jedność, dlatego dbamy o każdy detal. Muzykę dobieramy w taki sposób by każdy znalazł coś dla siebie i uczestnicy imprezy spędzali jak najwięcej czasu na parkiecie. Nie mamy gotowych schematów wyboru utworów, każde wesele jest inne, wyjątkowe. Uważamy, że zadaniem DJ jest grać w taki sposób by jak najlepiej wyczuć gusta muzyczne Waszych gości. Świetnie czujemy się w każdym gatunku muzycznym, serwując największe przeboje od lat 60, 70 po najnowsze hity. Z chęcią gramy również utwory na specjalne zamówienie oraz ustalamy z Państwem Młodym preferencje muzyczne.

Zapewniamy pełną obsługę konferansjerską. Prowadzimy Was przez wszystkie najważniejsze punkty wesela, od przywitania, poprzez toasty, wjazd tortu, podziękowania, animacje po oczepiny. Wiemy że czas przygotowań jest dla Was bardzo stresujący, dlatego chętnie dzielimy się naszym doświadczeniem w prowadzeniu imprez, a podczas wesela przejmujemy odpowiedzialność za udaną zabawę Was i Waszych gości. Już po pierwszym tańcu prowadzimy animacje sprawiając że parkiet jest pełen. Wszystkie animacje prowadzone są w taki sposób by były pełne energii, pełne humoru, ale z wyczuciem i z klasą. Nikogo nie wyciągamy na siłę, dbamy o to by każdy z uczestników czuł się swobodnie i jak najbardziej komfortowo. Dlatego też nasze animacje są pozbawione podtekstów, staramy się odchodzić od „oklepanych” zabaw weselnych dając w ich miejsce ciekawe atrakcje, angażujące jak najwięcej osób. Do czasu oczepin muzyka jest urozmaicana animacjami podczas których wykorzystujemy wiele ciekawych gadżetów (skrzynie ze śmiesznymi przebraniami dla gości, alkogoogle, limbo, zestawy animacyjne, akcesoria interaktywne i wiele innych).

By dodać jakości, w cenie usługi znajduje się również dekoracja sali światłem LED. Zawsze zapewniamy profesjonalne, najwyższej klasy nagłośnienie i oświetlenie odpowiednio dobrane do obiektu w którym odbywa się przyjęcie. Dużą uwagę przykładamy do estetyki, dlatego też przyjeżdżamy zawsze z własnym stanowiskiem oferując Wam możliwość wyboru jego koloru (białe lub czarne) oraz rodzaj oświetlenia: nowoczesne głowice estradowe lub lampy w stylu retro. Zapewniamy również wytwornicę baniek mydlanych na czas powitania przed wejściem do lokalu oraz zimne ognie dla wszystkich gości i organizację wspólnego zdjęcia. Po wcześniejszym ustaleniu jest możliwość prowadzenia wesela również w języku angielskim.

Dodatkowo w cenie usługi znajduje się do wyboru: wynajem aparatów polaroid/instax, krótki klip z wesela, karaoke, prezentacja multimedialna, lampiony szczęścia.

Zapraszamy również do skorzystania z pozostałych usług: ciężki dym, animatorki dla dzieci, wynajem stylizowanych lamp w stylu loft, wynajem napisu LOVE, girland żarówkowych, dmuchanej zjeżdżalni lub biesiady przy stołach na akordeonie.

Usługi dodatkowe

Pobierz ofertę

Zapraszamy do skorzystania z usług dodatkowych:

-animatorki dla dzieci
-ciężki dym
-wyrzutnie iskier
-biesiada przy stołach na akordeonie
-ciężki dym podczas pierwszego tańca
-girlandy LED (wraz z montażem)
-oprawa muzyczna pod domem i w kościele
-wynajem napisu LOVE
-nagłośnienie ceremonii w plenerze
-wynajem dmuchanej zjeżdżalni (7x8x7m) wraz z transportem

Promocje

01.05.2023 (poniedziałek)
promocja
13.05.2023 (sobota)
promocja
20.05.2023 (sobota)
promocja

Poznajmy się

Tak wygląda nasza praca

Dlaczego warto skorzystać z naszej oferty?

Profesjonalizm, doświadczenie, niebanalne pomysły, estetyka pracy, zadowolenie klientów, zaangażowanie i pasja.

Czym wyróżnia się nasza oferta?

Wiemy że wesele to jeden z najważniejszych dni w Waszym życiu, dlatego do każdego zlecenia podchodzimy bardzo indywidualnie. Dbamy o najwyższy standard oprawy muzycznej. Zaufało nam już wiele par. Jeżeli planujecie wesele pełne energii i humoru ale również z klasą, zapraszam do kontaktu

Jak długo pracujemy w branży ślubnej?

Obsługą muzyczną wesel i imprez okolicznościowych zajmuje się już ponad 14 lat. Nie jestem osobą dla której oprawa muzyczna imprez to dodatkowe zajęcie. Od wielu lat prowadzę również specjalizującą się w obsłudze muzycznej imprez, oraz technice estradowej. Ten czas pozwolił mi i moim współpracownikom zdobyć ogromne doświadczenie oraz zrozumieć potrzeby klientów. Niezliczona ilość zagranych imprez, zaufanie i pozytywne opinie klientów przekładają się na najwyższy poziom świadczonych usług i ciągłe poznawanie najnowszych trendów w branży ślubnej.

Skład, w którym występujemy.

Wesela obsługujemy w niezmiennym składzie. Przez lata wypracowaliśmy wspólny sposób prowadzenia imprez, każdy z nas jest zarówno DJ jak i Wodzirejem. Nie dublujemy terminów, więc spisując z nami umowę macie gwarancje, że osobiście dołożymy wszelkich starań, by dopracowany został każdy szczegół imprezy.

Czy skład zespołu jest niezmienny?

Zawsze przyjeżdżamy w niezmiennym składzie- Jakub oraz Wiesław. W przypadku skorzystania z niektórych usług dodatkowych, dołączają do nas kolejne osoby.

Jaki repertuar proponujemy?

Uważam że zadaniem DJ jest grać w taki sposób, aby jak najwięcej gości było na parkiecie, tak by każdy odnajdywał coś dla siebie. Nie mam gotowych playlist, za to bardzo bogatą płytotekę. Każde wesele jest wyjątkowe, dlatego muzyka jest zawsze dobierana do gustów Młodych i ich gości. Możemy przygotować oprawę muzyczną dla wesel w każdym klimacie.

Czy nasza usługa obejmuje również oprawę konferansjerską?

Tak, obecnie proponujemy tylko pakiety z oprawą konferansjerską. Proponujemy autorskie animacje, tak by jak najbardziej zintegrować gości weselnych. Już od pierwszych chwil wesela zapewniamy pełną obsługę konferansjerską. Animacje prowadzimy w taki sposób aby każdy czuł się swobodnie, komfortowo i doskonale się bawił. Nie wywołujemy na nikim presji, zabawy są pełne energii, humoru, poprowadzone w dobrym guście i pozbawione podtekstów. Dodatkowo animacje prowadzimy przy wykorzystaniu całej gamy ciekawych gadżetów oraz przebrań.

Na jakich instrumentach gramy?

W zależności od wybranej usługi dodatkowej może być to akordeon, gitara, saksofon.

Na jakim sprzęcie pracujemy?

Zajmujemy się również nagłośnieniem i oświetleniem estradowym, co wiąże się z pracą na najwyższej klasy urządzeniach. Doświadczenie zdobyte w tej branży i zasoby sprzętowe pozwalają nam zapewnić najwyższą jakość brzmienia oraz zawsze odpowiednio dobrane urządzenia do danych warunków równocześnie niesamowicie dbając o estetykę.

Międzynarodowe wesele - w jakich językach możemy poprowadzić imprezę?

Nasi konferansjerzy oraz animatorzy świetnie prowadzą imprezy w języku angielskim, włoskim, hiszpańskim, niemieckim oraz rosyjskim. Standardem jest angielski, pozostałe języki zależne od dostępności konferansjerów w danym terminie.

Dodatkowe atrakcje, które możemy Wam zaproponować.

W cenie usługi znajduje się zawsze dekoracja światłem LED, wytwornice baniek podczas wejście Młodych do sali, zimne ognie dla wszystkich gości oraz usługa do wyboru: prezentacja multimedialna, wynajem aparatów instax, krótki klip z wesela w jakości 4k

Zapraszamy również do skorzystania z usług dodatkowo płatnych:

-animatorki dla dzieci
-ciężki dym
-wyrzutnie iskier
-biesiada przy stołach na akordeonie
-ciężki dym podczas pierwszego tańca
-girlandy LED (wraz z montażem)
-oprawa muzyczna pod domem i w kościele
-wynajem napisu LOVE
-wynajem dmuchanej zjeżdżalni (7x8x7m) wraz z transportem

Czy oferujemy efekty świetlne w trakcie prowadzenia imprezy?

Tak, zawsze w cenie usługi znajduje się dekoracja światłem LED+ oświetlenie ruchome na części tanecznej.

Czy możecie zaproponować własną listę utworów?

Tak, zawsze przed weselem proszę Państwa Młodych o wypełnienie ankiety która prowadzi Was przez całe wesele. Jest tam wiele pytań dotyczących przebiegu uroczystości oraz podpowiedzi i propozycje animacji. Jest również miejsce aby zaznaczyć swoje preferencje muzyczne, dzięki czemu w dniu wesela będę mógł odpowiednio dobrać muzykę. Z chęcią gram również piosenki na specjalne zamówienia i dedykacje pod warunkiem że nie są one wulgarne lub nie wykluczyli ich Państwo Młodzi.

Tego nie dowiecie się nigdzie indziej

Jakie jest nasze wykształcenie muzyczne?

Często ludzie nie traktują poważnie pracy prezentera muzycznego- DJ. Niejednokrotnie spotykam się z opiniami zwłaszcza starszych osób że na weselu musi być zespół. Dając z siebie 110% staram się odmieniać ich poglądy, co przekłada się na opinie Par Młodych które nam zaufały.
Skończyłem szkoły muzyczne, studiowałem edukację muzyczną, jednak lata prowadzenia firmy i doświadczenie nauczyły mnie że najważniejsza jest pasja i nieustanne dbanie o jakość świadczonych usług by goście wracając z wesela stwierdzili że bawili się doskonale.

Certyfikaty Firma z klasą

Opinie Art Music Media (111)

Art Music Media- DJ Kuba/ Wodzirej/ Atrakcje - Klasa i doświadczenie id:16415
Średnia ocen: 5,00 / 5 z 111 opinii
5,00
jakość obsługi
zgodność z ustaleniami
komunikatywność
muzyka/repertuar
prezencja
J
Joanna
5.00
 / 5
Data ślubu: 05-11-2022
Wybrane firmy: 0 firm
Nasza historia: brak
0
Ślubne Q&A: 0 odpowiedzi
0
Super strona: 0 głosów
Zobacz profil
Rzeszów
Data dodania: 24-11-2022

Bardzo profesjonalne podejście do tematu, Panowie otwarci na propozycje Państwa Młodych, sami mieli wiele pomysłów, dbają o estetykę i wygląd stanowiska.

Jakub
25-11-2022

Dziękuję i pozdrawiam :)

W
Weronika
5.00
 / 5
Data ślubu: 20-08-2022
Wola Ociecka
Data dodania: 10-11-2022

Serdecznie polecam tą ekipę!!! Jesteśmy bardzo zadowoleni razem z mężem z zabawy weselnej a to dzięki świetnym, profesjonalnym, zanagażowanym Dj-om. Pan Jakub mimo dużej ilości pracy zawsze był pod telefonem i nie zostawiał pytań bez odpowiedzi. Bańki mydlane przed wejściem okazały się świetnym pomysłem. Prowadzenie imprezy cała tzw. Konferansjerka na wysokim poziomie, goście nie schodzili z parkietu, zabawy świetnie prowadzone, goście ubawieni po pachy co widać na zdj od forografa;)
Pozdrowienia dla Pana Wodzireja, który swoją energią i humorem rozbawił nie jednego :D
Dziękujemy za zmonotowanie przepieknej prezentacji. ;)
Serdecznie dzięki.
Weronika i Marcin

Jakub
14-11-2022

Dziękuję i pozdrawiam :)

M
Magdalena
5.00
 / 5
Data ślubu: 29-10-2022
Rzeszów
Data dodania: 07-11-2022

Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy z sympatycznymi Panami Dj-ami :) Obsługa muzyczna w pełni profesjonalna, wysyłana wcześniej ankieta i spotkanie z Panami pozwoliło im dostosować się do preferencji muzycznych pary młodej i gości. Bardzo szeroki repertuar utworów, wszelkie nasze oczekiwania i ustalenia zostały spełnione. Goście bawili się rewelacyjnie i dostaliśmy wiele pozytywnych informacji zwrotnych o doskonale dobranej oprawie muzycznej wesela. :) Jako para młoda zachłyśnięci i oczarowani tym wyjątkowym dla nas dniem 🤩straciliśmy poczucie czasu, ale Panowie czuwali nad tym, aby wszystko działo się zgodnie z wcześniej bądź spontanicznie ustalonym planem 😁💃👍Dziękujemy i Polecamy ich serdecznie! 👍👍👍👍🤗

Jakub
07-11-2022

Dziękuję i pozdrawiam :)

A
Agnieszka i Kamil
5.00
 / 5
Data ślubu: 02-10-2022
Ropczyce
Data dodania: 07-11-2022

Serdecznie polecamy panów z Art Music Media. Już od samego początku sprawili na nas pozytywne wrażenie ustalając dokładnie przebieg wesela i wszystkie zabawy. Również w trakcie samego wesela komunikacja była bezbłędna, doradzali, muzykę dobierali tak, że parkiet był cały czas pełen. Poprowadzili super fajne oczepiny a oprócz tego robili w trakcie wesela inne animacje dbając o dobrą zabawę. Goście jak i my jesteśmy bardzo zadowoleni z wyboru usług Wiesława i Jakuba. Ze szczerego serca gorąco polecamy :)

Jakub
08-11-2022

Dziękuję i pozdrawiam :)

A
Antoni
5.00
 / 5
Data ślubu: 24-09-2022
Baranów Sandomierski
Data dodania: 24-10-2022

Świetna jakość obsługi. My jak i goście weselni byli bardzo zadowoleni z repertuaru oraz zabaw prowadzonych przez całą imprezę. Polecam serdecznie.

Jakub
25-10-2022

Dziękuję i pozdrawiam :)

M
Michał
5.00
 / 5
Data ślubu: 15-10-2022
Janów Lubelski
Data dodania: 19-10-2022

Ekstra wesela, polecamy serdecznie! :Jesteśmy niesamowicie zadowoleni, że wybraliśmy właśnie Art Music Media😊. Już na samym początku współpracy zrobili na nas bardzo dobre wrażenie jak wysłali nam ankietę przygotowawczą. Było po niej widać, że wiedzą co robią i chcą się porządnie przygotować właśnie pod nasze potrzeby. Brawo za niesamowite wyczucie i dostosowanie się do gustu muzycznego gości. Panowie z nami współpracowali przez całe wesele. Przypominali nam kiedy co się zbliża i na bieżąco mogliśmy wszystko przedyskutowywać. Mieliśmy poczucie, że ktoś nad tym wszystkim czuwa i sami dzięki temu mogliśmy wyluzować. Goście bawili się świetnie i też chwalili muzykę. Wszelkie animacje i zabawy oczepinowe były prowadzone bardzo profesjonalnie, zabawnie i z wyczuciem. Podsumowując: panowie odwalili świetną robotę i jesteśmy mega zadowoleni, że właśnie ich wybraliśmy na swoje wesele. Polecamy wszystkim!

Jakub
19-10-2022

Dziękuję i pozdrawiam :)

K
Krystyna
5.00
 / 5
Data ślubu: 08-10-2022
Sędziszów Małopolski
Data dodania: 11-10-2022

Polecam z całego serca, Panowie na najwyższym poziomie prowadzili imprezę wszystko konsultowali nie było żadnego problemu a wręcz przeciwnie. Goście było zachwyceni. Więc jak najbardziej polecam

Jakub
11-10-2022

Dziękuję i pozdrawiam;)

A
Agnieszka
5.00
 / 5
Data ślubu: 18-09-2022
Jodłowa
Data dodania: 21-09-2022

Art Music Media poprowadził najważniejszą imprezę w naszym życiu. Zarówno my, jak i goście bawiliśmy się świetnie. Super zróżnicowana muzyka, tak żeby każdy znalazł coś dla siebie. Wspaniała aranżacja stanowiska i stylowe światła dodawały niesamowitego klimatu sali weselnej. Jestesmy bardzo zadowoleni, że wybraliśmy Art Music Media. Nie mogliśmy trafić lepiej. Polecamy z całego serca.

Jakub
22-09-2022

Dziękuję i pozdrawiam :)

Pokaż więcej opinii

Kontakt Art Music Media

Nazwa firmy: Art Music Media
Imię i nazwisko: Jakub Krężel
Adres: Rzeszów, woj. podkarpackie
883-124...
783-819...
Odwiedź nas:
liczba odwiedzin: 23041
Zadzwoń
883-124...
783-819...
Napisz

Popularne miasta w okolicy