Zobacz zdjęcia (19)
audioFOTOgrafka - Alicja Aleksandrowicz Fotograf ślubny, Lubawka - zdjęcie 1
audioFOTOgrafka - Alicja Aleksandrowicz Fotograf ślubny, Lubawka - zdjęcie 2 audioFOTOgrafka - Alicja Aleksandrowicz Fotograf ślubny, Lubawka - zdjęcie 3 audioFOTOgrafka - Alicja Aleksandrowicz Fotograf ślubny, Lubawka - zdjęcie 4 audioFOTOgrafka - Alicja Aleksandrowicz Fotograf ślubny, Lubawka - zdjęcie 5
audioFOTOgrafka - Alicja Aleksandrowicz Fotograf ślubny, Lubawka - zdjęcie 6
1 / 19

audioFOTOgrafka - Alicja Aleksandrowicz Fotograf ślubny id:40586

od 2700 do 3500 zł / całość
Lubawka, dolnośląskie
(0)
Dodaj opinię
E-firma umowa na odległość
697-835...
O co warto zapytać? Pobierz listę pytań

O nas

Oferujemy:

  • album tradycyjny
  • fotoksiążka
  • reportaż ślubny
  • sesja narzeczeńska
  • sesja plenerowa
  • studio

Do wyboru:

  • 1 fotograf

Cześć,
mam na imię Alicja i jestem fotografką. Uwielbiam opowiadać historie, dlatego najbliższą częścią fotografii są dla mnie reportaże. Lubię ludzi, więc kiedy fotografuję ślub i wesele jestem zawsze tam gdzie Ty i Twoi goście. Chętnie Was poznaję, chętnie z Wami rozmawiam, śmieję się z Wami i czasem też łza kręci mi się w oku kiedy nadchodzą najbardziej wzruszające momenty podczas ślubu czy przyjęcia.
Z natury jestem optymistką, dlatego wszystko widzę w różowych barwach i kiedy Ty martwisz się, że coś się nie uda, ja ze spokojem odpowiadam: "będzie dobrze". Mimo że jestem na co dzień zawsze uśmiechnięta i sprawiam wrażenie osoby totalnie wyluzowanej, moim talentem wg Gallupa jest właśnie odpowiedzialność. Słowo, to dla mnie rzecz święta. Kiedy coś obiecam, za wszelką cenę staram się słowa dotrzymać, nawet jeśli nie wiąże mnie z nikim prawna umowa.....taka już moja natura.
Jestem też niecierpliwa, choć wypracowałam w sobie umiejętność czekania kiedy jest taka potrzeba. Nie jest to jednak moja naturalna cecha, dlatego rozumiem doskonale moje pary młode, kiedy tak bardzo nie mogą doczekać się swoich zdjęć.... Z tego powodu czas oczekiwania na zdjęcia cyfrowe jest u mnie dość krótki, staram się aby galeria była gotowa w ciągu dwóch tygodni, a w dodatku już w dniu ślubu para młoda i jej goście znają dokładną datę publikacji swoich zdjęć w ich galerii.

Lubię uszczęśliwiać innych, więc największą satysfakcją z wykonanej pracy jest dla mnie moment kiedy moje pary piszą do mnie po obejrzeniu reportażu ze swojego ślubu, że oglądając go znów śmiały się i płakały, tak jakby przeżywały ten moment od nowa.

Więc jeśli szukasz kogoś takiego jak ja, z kim poczujesz się tak jakby Twój ślub fotografowała Twoja dobra znajoma, a nie jakiś obcy człowiek - powinniśmy się poznać.

Oferta audioFOTOgrafka

Reportaż ślubny

od 2700 do 3500zł/ całość

Poznajmy się

Tak wygląda nasza praca

Na jakim sprzęcie pracujemy?

To bez znaczenia, na świecie są tysiące ludzi z najlepszymi aparatami - i beznadziejnymi zdjęciami. Sprzęt ma być taki - aby poradził sobie we wszystkich sytuacjach które mogą mnie zastać na weselu i ślubie - i taki jest :). Nie przywiązuję wagi do "metki" na aparacie :)

W jaki sposób udostępniamy gotowe zdjęcia?

galeria na mojej stronie internetowej; na życzenie możliwość publikacji zdjęć na zalamo. Goście mają możliwość samodzielnego zamawiania odbitek.

Jaki jest czas oczekiwania na materiały?

Galeria ślubna jest dostępna w ciągu 10 dni roboczych. Gotowa komplenta sesja wraz z albumem - w zależności od tego czy i kiedy realizujemy plener, oraz jak dużo czasu potrzebujecie na zatwierdzenie rozkładówek albumu do druku. Jeśli plener odbywa się w w dniu ślubu, a rozkładówki albumu zatwierdzicie w ciągu dwóch dni od przesłania projektu - Wasza sesja jest gotowa do oddania w ciągu 21 dni roboczych, czasem nawet wcześniej.

Czy posiadamy uprawnienia do fotografowania w kościele?

Tak - uprawnienia to postawa, choć rzadko są sprawdzane nie wyobrażam sobie sytuacji w której okazałoby się że ksiądz nie zezwoli mi na fotografowanie w Kościele tylko ze względu na brak uprawnień. Przecież to najważniejszy moment ślubu.

Tego nie dowiecie się nigdzie indziej

Co naszym zdaniem oznacza "idealne zdjęcie"?

Złapanie momentu w którym jesteście sobą, ze sobą nawzajem i zupełnie zapomnieliście że jesteście obserwowani.

Opinie audioFOTOgrafka (0)

Dodaj pierwszą opinię

Kontakt audioFOTOgrafka

Nazwa firmy: audioFOTOgrafka
NIP: 6141104006
Imię i nazwisko: FotoAaleks, Alicja Aleksandrowicz
Adres: Lubawka, , 58-420, woj. dolnośląskie
697-835...
Odwiedź nas:
liczba odwiedzin: 2658
Zadzwoń
697-835...
Napisz

Popularne miasta w okolicy