Zobacz zdjęcia
Zobacz zdjęcia (15)
Zobacz zdjęcia (15)
Samochody na Wynajem - Rolls-Royce, Bentley, Austin, Cadillac, PACKARD, Warszawa - zdjęcie 1
Samochody na Wynajem - Rolls-Royce, Bentley, Austin, Cadillac, PACKARD, Warszawa - zdjęcie 1 Samochody na Wynajem - Rolls-Royce, Bentley, Austin, Cadillac, PACKARD, Warszawa - zdjęcie 2 Samochody na Wynajem - Rolls-Royce, Bentley, Austin, Cadillac, PACKARD, Warszawa - zdjęcie 3 Samochody na Wynajem - Rolls-Royce, Bentley, Austin, Cadillac, PACKARD, Warszawa - zdjęcie 4 Samochody na Wynajem - Rolls-Royce, Bentley, Austin, Cadillac, PACKARD, Warszawa - zdjęcie 5 Samochody na Wynajem - Rolls-Royce, Bentley, Austin, Cadillac, PACKARD, Warszawa - zdjęcie 6 Samochody na Wynajem - Rolls-Royce, Bentley, Austin, Cadillac, PACKARD, Warszawa - zdjęcie 7
Samochody na Wynajem - Rolls-Royce, Bentley, Austin, Cadillac, PACKARD, Warszawa - zdjęcie 8
1 / 15

Samochody na Wynajem - Rolls-Royce, Bentley, Austin, Cadillac, PACKARD id:51058

Warszawa, mazowieckie
(0)
Dodaj opinię
E-firma umowa na odległość
780-520...
O co warto zapytać? Pobierz listę pytań

O nas

Samochód:

  • Marka: Rolls-Royce
  • Kolor: srebrny
  • zabytkowy

"Do-Ślubu" to szczególne miejsce w którym gromadzimy pomysły i gotowe rozwiązania na urozmaicenie ważnego wydarzenia jakim jest ślub. Wynajmujemy zabytkowe samochody na ślub, organizujemy autobusy dla gości weselnych, ozdabiamy pojazdy. Tworzymy okolicznościowe tablice rejestracyjne, a także nagłaśniamy konferencje, sale weselne, plenery. Zapewniamy również aktora na próbne ceremonie ślubne. Wszystkie nasze pojazdy to wysokiej klasy pojazdy takie jak Bentley, Rolls-Royce, Austin, Cadillac, Ford-T, Packard, Corvette, Zabytkowe Fiaty, a także pojazdy z okresu PRL. Z autobusów posiadamy takie marki jak Brytyjski autobus piętrowy Leyland, Bristol, Angielski autobus Regent i Londyński Autobus AEC Routemaster, a także Polski Jelcz Ogórek i Niemiecki piętrus MAN. W sumie mamy aż 100 pojazdów!!! ZAPEWNIJ SOBIE DUŻY WYBÓR. Wartość widoczna nie stanowi oferty w myśl art. 66, § 1. K.C.

Sprawdź naszą ofertę w innych kategoriach:

Samochody na Wynajem - Rolls-Royce, Bentley, Austin, Cadillac, PACKARD - film 1 Samochody na Wynajem - Rolls-Royce, Bentley, Austin, Cadillac, PACKARD - film 1
Pokaż kolejny film

Poznajmy się

Tak wygląda nasza praca

Dlaczego warto skorzystać z naszej oferty?

Gwarancja dużego wyboru samochodów osobowych, możliwość uzupełnienia zamówienia o autobusy dla gości i wiele dodatków. W pakiecie taniej.

Czym wyróżnia się nasza oferta?

Jesteśmy miłośnikami motoryzacji dawnej. Poza usługami wynajnu pojazdów nasze samochody traktujemy jak kolekcje a nie tylko jako przedmiot pracy.

Dlaczego pary decydują się na współpracę właśnie z nami?

Doświadczenie zdobywaliśmy już od 2005 roku. Ciale podnosimy nasze kwalifikacje.

Jakie są nasze najmocniejsze strony?

Dwa place samochodów do Państwa dyspozycji. Możliwość dostosowania do wynogów klientów.

Co najbardziej lubimy w swojej pracy?

Każda usługa to nowe doświadczenia. Nie tylko pracujemy na slubach. Nasze auta grają w filmach, reklamach lub są eksponatami na wystawach.

Dlaczego nasza praca sprawia nam tak dużą radość?

Motoryzacja to nasza pasja. Doceniają to również wielkie korporacje i angencje eventowe.

Jak długo pracujemy w branży ślubnej?

Zaczybalismy na początku nowego milenium zaraz po wejściu Polski do Unii Europejskiej

Jaki zakres godzin obejmuje nasza usługa?

Nasze usługi cechuje nielimitowany czas pracy. Oczywiście z poszabowaniem jakości usługi jeśli to konieczne nasi kierowcy się wymieniają tak aby nie przekroczyć dozwolonego czasu pracy który ma przełożenie na bezpieczeństwo.

W jakim składzie realizujemy usługę?

Na stałe na naszych szeregach jest 4 mechaników, 8 kierowców i 3 osoby dbajace o formalności, rozwój i pozyskiwanie nowych pojazdów.

Ile czasu przed datą planowanego wesela powinniście się z nami skontaktować?

Zawsze lepiej mieć spokój i większy wybór, a to oznacza że im wcześniej podejmą Państwo decyzję tym większy komfort i niższa cena usługi. Zlecenia na ostatnią chwilę mają zazwyczaj ograniczenia i są droższe od tych zaplanowanych wcześniej.

Jak wygląda pierwsze spotkanie z nami i czy jest płatne?

To czy się zobaczymy przed usługa osobiście u nas na jednym z dwóch parkingów zależy od Państwa. Dbany o to aby nie czekali Państwo na odpowiedź na zadane pytania online. Także jesteśmy pod telefonem choć tu warto zaznaczyć że nie odbieramy telefonów 24h na dobę. :-) na naszej stronie internetowej znajdą Państwo wariaty kontaktu z nami.

Czy jesteśmy w stanie spersonalizować usługę na Wasze życzenie?

Za każdym razem proponujemy rozwiązania perso alizacji usługi na życzenie. Także można zamówić pamiątki z usługi. Zachęcamy do kontaktu.

Co w sytuacji, gdy para młoda zmienia zdanie na temat niektórych wcześniejszych ustaleń?

Nasz regulamin usługi przewiduje możliwość zmiany, a także przesunięcia terminu usługi. Każda potrzebę w tak ważnym dniu jakim jest ślub staramy się wysłuchać z uwagą i na nie odpowiadać w taki sposób aby znaleźć rozwiązanie na każdą ewentualność w granicach możliwości technicznych i nie na szkodę innych usług.

Czy jest potrzebny kontakt po weselu i w jakim zakresie?

Nie wymagamy kontaktu po usłudze. Ale miło nam kiedy klienci przekazują nam uwagi a propos zalet naszej realizacji, wrażeń, a także w jakim kierunku powinniśmy się rozwijać.

Tego nie dowiecie się nigdzie indziej

Jaka cecha charakteru jest najważniejsza w naszej pracy?

Staramy się aby kontak z nami miach cały czas charakter rodzinny, gdzie można szczerze powiedzieć o swoich obawach tak byśmy razem mogli zbudować komfort współpracy. Ale szanujemy też klientów którzy preferują oficialny charakter współpracy i stajemy na wysokości zadania.

Kto jest dla nas inspiracją i wzorem do naśladowania?

Staramy się wyznaszac sobie najwyższe standardy nie określając sobie wzorców. Wolimy wyciągać wnioski z błędów które mają miejsce na rynku alby ich nie powielać i tym samym nie budować złej opinii w branży.

Jakie są aktualne trendy i dlaczego powinniście o nich wiedzieć?

Aktualnie zwróciliśmy uwagę na to iż znowu zaczybaja się podobać wesela w tradycyjnych formach z naciskiem na klasykę. Czyli odwołanie do zabytkowych pojazdów i sal weselnych w formie bankietowej z wnetrzami na wysokim poziomie jak zabytkowe dworki.

Ciekawostki na nasz temat.

Pracowaliśmy z aktorami, politykami, że znanymi fundacjami, a także nierzadko pojawiamy się w Telewizji różnych stacji.

Opinie P.I.KONCEPT (0)

Dodaj opinię
Dodaj pierwszą opinię

Kontakt P.I.KONCEPT

Nazwa firmy: P.I.KONCEPT
NIP: 9512070333
Imię i nazwisko: Paweł Ilnicki
Adres: Warszawa, ul. Poprzeczna 5 w Długiej Szlacheckiej, 02-778, woj. mazowieckie
Kontakt w godzinach:
Pn: 10:30 - 19:00 Wt: 09:30 - 19:00 Śr: 09:30 - 19:00 Cz: 09:30 - 19:00 Pt: 09:30 - 19:00 Sb: 11:30 - 14:00 Nd: nieczynne
780-520...
Odwiedź nas:
liczba odwiedzin: 2202
Zadzwoń
780-520...
Napisz

Popularne miasta w okolicy