Zobacz zdjęcia
Zobacz zdjęcia (51)
Zobacz zdjęcia (51)
Beautiful Moments - Wedding Planner / Konsultant Ślubny, Bydgoszcz - zdjęcie 1
Beautiful Moments - Wedding Planner / Konsultant Ślubny, Bydgoszcz - zdjęcie 1 Beautiful Moments - Wedding Planner / Konsultant Ślubny, Bydgoszcz - zdjęcie 2 Beautiful Moments - Wedding Planner / Konsultant Ślubny, Bydgoszcz - zdjęcie 3 Beautiful Moments - Wedding Planner / Konsultant Ślubny, Bydgoszcz - zdjęcie 4 Beautiful Moments - Wedding Planner / Konsultant Ślubny, Bydgoszcz - zdjęcie 5 Beautiful Moments - Wedding Planner / Konsultant Ślubny, Bydgoszcz - zdjęcie 6 Beautiful Moments - Wedding Planner / Konsultant Ślubny, Bydgoszcz - zdjęcie 7
Beautiful Moments - Wedding Planner / Konsultant Ślubny, Bydgoszcz - zdjęcie 8
1 / 51

Beautiful Moments - Wedding Planner / Konsultant Ślubny id:42747

Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie
(13)
Dodaj opinię
E-firma videospotkanie / umowa na odległość
604-241...

O nas

Opcje

  • ślub w plenerze
  • ślub za granicą

Witam Cię na wizytówce mojej Agencji Ślubnej Beautiful Moments Weddings and Events. Nazywam się Anna Urbaniak i jestem Certyfikowanym Konsultantem Ślubnym. Organizacja ślubu i wesela to ogromne wyzwanie dla Pary Młodej, a dla mnie pasja i spełnianie Waszych marzeń.

Moja praca wymaga pełnego zaangażowania, sporej ilości poświęconego czasu i odpowiedniej wiedzy. Na organizację ślubu i wesela składa się stworzenie budżetu uroczystości, harmonogramu organizacji, wybór odpowiednich usługodawców, miejsca uroczystości i wielu innych elementów. Trudności, pytania, stres, wątpliwości pojawiają się na całym etapie przygotowań. Zatrudnienie Konsultanta Ślubnego, posiadającego wiedzę branżową, bazę sprawdzonych usługodawców, działającego z pełnym zaangażowaniem, sprawi, że okres przygotowań i dnia ślubu będzie wyjątkowym i niezapomnianym przeżyciem.

Podejmując współpracę ze mną możecie liczyć na:

Kompleksową organizację ślubu i przyjęcia weselnego - wspólnie zaplanujemy Wasz wymarzony dzień. Przygotujemy kosztorys, zaplanujemy budżet, polecimy najlepszych usługodawców, a także zajmiemy się koordynacją dnia ślubu. W tym wyjątkowym dniu będziecie mogli być spokojni ciesząc się wyjątkową chwilą.

Częściową organizację ślubu i przyjęcia weselnego - w dowolnym momencie organizacji ślubu i przyjęcia weselnego możecie liczyć na naszą pomoc. Z chęcią wesprzemy Was w częściowej organizacji, pomożemy dopracować budżet, znaleźć pozostałych usługodawców i połączyć wszystko w jedną wspólną całość.

Koordynację uroczystości w dniu ślubu - w tym dniu dzieje się naprawdę dużo. Dlatego bardzo ważne jest dokładnie zaplanowanie całego dnia. Tutaj także możecie na nas liczyć. Przygotujemy dla Was scenariusz oraz zadbamy o idealną współpracę pomiędzy wszystkimi usługodawcami koordynując całą uroczystość.

Konsultacje ślubne - wspólnie zaplanujemy Wasz wymarzony dzień. Przygotujemy kosztorys, zaplanujemy budżet, polecimy najlepszych usługodawców, a także zajmiemy się koordynacją dnia ślubu. W tym wyjątkowym dniu będziecie mogli być spokojni ciesząc się wyjątkową chwilą.

Zapraszam do współpracy, dbając o to, by Wasz dzień był naprawdę wyjątkowy.
Anna Urbaniak

Beautiful Moments - Wedding Planner / Konsultant Ślubny - film 1 Beautiful Moments - Wedding Planner / Konsultant Ślubny - film 1
Pokaż kolejny film

Poznajmy się

Tak wygląda nasza praca

Dlaczego warto skorzystać z naszej oferty?

Przede wszystkim posiadamy duże doświadczenie, ogromną pasję i wielką miłość do ślubów. Z tych trzech rzeczy tworzą się niesamowite projekty.

Jak dokładnie wygląda współpraca z nami?

Na początku współpracy tworzymy budżet uroczystości, harmonogram działań, poznajemy oczekiwania i marzenia Pary Młodej. Na tej podstawie szukamy miejsca na ślub i pozostałych podwykonawców. Po kolei tworzymy Wasz wymarzony dzień.

Dlaczego pary decydują się na współpracę właśnie z nami?

Hehe, mamy dobrze pozycjonowaną stronę internetową. To żart oczywiście, chociaż do umówienia się z klientem na rozmowę właśnie ten kontakt jest najważniejszy. Ale tak na poważnie. W Beautiful Moments działamy posiadając duże doświadczenie w tej pracy i kochając jednocześnie to co robimy. Zawsze skupiamy się na oczekiwaniach Pary Młodej, podpowiadamy, a na tej podstawie tworzymy piękną wizję ślubu i wesela.

Kto powinien skorzystać z usług konsultanta ślubnego?

Z perspektywy kilku lat pracy w zawodzie Konsultanta Ślubnego, mogę śmiało stwierdzić, że jest to usługa niezbędna nie tylko dla klientów zagranicznych czy tych, którzy nie mają czasu na organizację swojego ślubu. Konsultant ślubny jest osobą, która tworzy wizję wesela i spina wszystko w idealną całość. Do tego zarządza całym projektem po tytułem "Ślub". Wiecie, że organizacja własnego ślubu trwa ok. 300 godzin?

Ile potrzeba czasu, by móc zorganizować z naszą pomocą ślub i wesele?

My na organizacje Waszego ślubu potrzebujemy niespełna tydzień, dwa. Natomiast to wszystko zależy od Waszych oczekiwań. Największy problem jest ze znalezieniem sali weselnej, ale może się zdarzyć, że akurat interesujący Was termin będzie wolny.

Certyfikaty Firma z klasą

Opinie Beautiful Moments Wedding and Events (13)

Beautiful Moments - Wedding Planner / Konsultant Ślubny id:42747
Średnia ocen: 5,00 / 5 z 13 opinii
5,00
jakość obsługi
zgodność z ustaleniami
komunikatywność
kreatywność
operatywność
A
Ania
5.00
 / 5
Data ślubu: 03-09-2022
Żnin
Data dodania: 03-01-2023

Zdecydowanie polecam Beautiful Moments! Ania spisała się na medal w organizacji ślubu i wesela - wyszło przecudownie, dokładnie tak jak to sobie wymarzyłam (a właściwie nawet lepiej 😍). Naprawdę świetnie nam się współpracowało ❤️

Anna
03-01-2023

Dziękuję Aniu. Uwielbiałam z Wami pracować. ❤️

A
Anna
5.00
 / 5
Data imprezy: 18-08-2022
Bydgoszcz
Data dodania: 16-12-2022

Impreza zorganizowana na najwyższym poziomie , Pani Ania to osoba o wielkim zaangażowaniu , świetnym wyczuciu i przede wszystkim wie co robi ! Polecam z całego serca

Anna
16-12-2022

Bardzo dziękuję. 🥰🥰🥰

M
Marta
5.00
 / 5
Data ślubu: 22-04-2022
Rytebłota
Data dodania: 28-11-2022

Nasze Wesele było dla Nas wyjątkowe. Takie na którym nigdy nie byliśmy. Wymarzone. Nie wiedzieliśmy jak się za to zabrać, a nasz czas i odległość było dużym wyzwaniem. Poznaliśmy Anię właśnie na portalu wesele z klasą. Jej otwartość i wiedza przekonała nas do tego aby to Ani w pełni zaufać. Poprowadziła nas przez wszystkie etapy organizacji po najmniejsze szczegóły. I się udało. Wiedzieliśmy że Ania trzyma pieczę nad wszystkim. Było tak jak chcieliśmy. Polecamy Anie wszystkim tym którzy marzą o idealnym ślubie.

Anna
28-11-2022

Dziękuję Martuś. Przede wszystkim za to, że mi w pełni zaufaliście. Byliście cudownymi klientami. ❤

H
Hanna
5.00
 / 5
Data ślubu: 15-10-2022
Suchary
Data dodania: 28-11-2022

Polecam z całego serca :)

Anna
28-11-2022

Dziękuję Haniu. 🥰

A
Agnieszka
5.00
 / 5
Data ślubu: 03-09-2022
Bydgoszcz
Data dodania: 19-11-2022

Z Anią współpracowałam jako przyszła Panna Młoda. Początkowo byłam nieufna, bo jednak stres związany z pracą i samą organizacją wesela generował myśli, że wszystko powinno być zrobione szybciej albo pewnie inaczej. Z czasem jednak zaufałam, a w ostatnich tygodniach przed ślubem zawierzyłam całkowicie. Mimo, że często pewnie pisałam z bzdurami czy durnymi (dla mnie) problemami, to Ania zawsze znalazła czas na odpisanie i pomoc. Pomogła też nam, młodym, być asertywnymi względem naszych potrzeb weselnych kontra oczekiwań rodziny. Ostatecznie w dniu ślubu i wesela miałam dokładnie zero stresu, Ania była z nami zgodnie z umową przez większość wesela. Goście po weselu jednogłośnie komentowali, że było to najpiękniejsze i najlepiej zorganizowane wesele na jakim kiedykolwiek byli. Uważamy, że Ania była godna każdej wydanej na jej pomoc złotówki - spokój, pewność, że wszystko będzie idealnie dopięte oraz fenomenalny efekt końcowy. Ania zorganizowała nam większość usługodawców oraz pomogła ogarnąć tych, których wybraliśmy wcześniej (sala weselna i kościół). Z perspektywy czasu nie jest nam w ogóle żal wydanych pieniędzy i jak mielibyśmy zatrudniać Anię ponownie, to z czystym sumieniem oddalibyśmy jej organizację naszej imprezy od samego początku za każdą kwotę.

Anna
22-11-2022

Dziękuję Kochana. To był zaszczyt pracować dla tak cudownej Pary. 🥰

M
Monika
5.00
 / 5
Data ślubu: 13-10-2020
Tuchola
Data dodania: 27-04-2022

Ślub jak z bajki!!!!

Ciężko napisać w kilku słowach jak cudowna osba jest Ania!
To czego dokonuje to coś szczególnego spełnia marzenia zwiazane że ślubem.
Wszystko pięknie zorganizowane od usługodawców po same dekoracje, lepszego ślubu nie mogliśmy sobie wymarzyć.
Każda rzecz mogliśmy skonsultować i zawsze Ania potrafiła wybrnąć w danej sytuacji z coraz to jescxe lepszym pomysłem.
Dekoracje ślubne były pięknym zaskoczeniem kiedy weszliśmy na salę niespodziewalismy się tak cudownego efektu....

Ania jest przecudna osoba Polecamy ja z całego serca

K
Kasia
5.00
 / 5
Data ślubu: 20-08-2021
Warszawa
Data dodania: 23-03-2022

Współpraca z Anią to niesamowita przyjemność. Jej otwartość, pogoda ducha, umiejetność diagnozowania potrzeb i odpowiadania na nie, fantastyczne pomysły i piękna realizacja sprawiają, że czas przygotowań jest spokojny, a sam ślub to piękne przeżycie, bo wiadomo, że Ania czuwa nad wszystkim od początku do końca.
Dziękuję i polecam z całego serca!

Anna
28-03-2022

To ja dziękuję, że mogłam być z Wami Kasiu. 🥰

A
Aleksandra
5.00
 / 5
Data ślubu: 30-10-2021
Bydgoszcz
Data dodania: 21-03-2022

Dzięki Ani to były faktycznie najpiękniejsze chwilę. Bez stresu, bez miesięcy załatwiania i długich godzin spędzonych na planowaniu, szukani, sprawdzaniu, dopinaniu budżetu. Tym wszystkim zajęła się Ania, a my mogliśmy faktycznie cieszyć się przygotowaniami i samym tym pięknym dniem. Do tego Ania służyła nie tylko profesjonalna radą, ale też wsparciem w trudniejszych chwilach. Mnóstwo w niej pasji i radości która zaraża innych. Było pięknie. Dziękuję Aniu.

Anna
28-03-2022

Dzięki Ola. 🥰🥰🥰

Pokaż więcej opinii

Kontakt Beautiful Moments Wedding and Events

Nazwa firmy: Beautiful Moments Wedding and Events
NIP: 5542692244
Imię i nazwisko: Anna Urbaniak
Adres: Bydgoszcz, ul. Modrakowa 48/60, 85-864, woj. kujawsko-pomorskie
Kontakt w godzinach:
Pn: 08:00 - 20:00 Wt: 08:00 - 20:00 Śr: 08:00 - 20:00 Cz: 08:00 - 20:00 Pt: 08:00 - 20:00 Sb: 08:00 - 20:00 Nd: 08:00 - 20:00
604-241...
Odwiedź nas:
liczba odwiedzin: 5056
Zadzwoń
604-241...
Napisz

Popularne miasta w okolicy

Zobacz wszystkie kategorie