BRACIA Fotografia - naturalna fotografia z charakterem id:33536

2800 zł / całość
Złocieniec, zachodniopomorskie
(1)
Dodaj opinię
696-039...
Powołaj się na stronę Wesele z klasą
i zapytaj o wolny termin.
669-226...
Powołaj się na stronę Wesele z klasą
i zapytaj o wolny termin.

O nas

Oferujemy:

 • album tradycyjny
 • fotoksiążka
 • reportaż ślubny
 • sesja narzeczeńska
 • sesja plenerowa
 • sesja zagraniczna

Do wyboru:

 • 1 fotograf
 • 2 fotografów
Bracia Kuba i Przemek.
Kochamy śluby oraz fotografię. Każde zlecenie to dla nas wielkie przeżycie.
Czerpiemy bardzo dużo radości z pracy jaką wykonujemy, jednocześnie dając z siebie 100% przez cały okres fotografowania.
Pokazujemy Wasz dzień takim jakim jest.
Zdajemy sobie sprawę jak ważny jest to dzień, dla każdego kto w nim uczestniczy, dlatego staramy się nie ingerować w bieg wydarzeń, a jeśli trzeba służymy dobrą radą, w końcu oprócz swoich ślubów mamy za sobą dziesiątki innych, w których uczestniczyliśmy.
Można na Nas liczyć w każdym momencie.

Pracujemy w całej Polsce

Kategoria:

Fotograf ślubny Złocieniec

Oferta

Reportaż ślubny
2800 / całość
Pakiet reportaż + plener
- czas do dyspozycji - od przygotowań do oczepin (maksymalnie do 1 po północy)
- dojazd na terenie województwa zachodniopomorskiego
- plener w dniu ślubu
- 100 szt. odbitek w formacie 15x23 cm
- 10 odbitek z pleneru w formacie 20x30 cm
- całość materiału umieszczona w drewnianym pudełku
- pendrive z całością materiału (materiał wyselekcjonowany, w całości obrobiony)
- galeria online
- Wasze emocje zachowane na zdjęciach do końca życia :)

Opinie (1)

Dodaj opinię
jakość obsługi
zgodność z ustaleniami
komunikatywność
terminowość
prezencja
Numer potrzebujemy tylko do wysłania kodu weryfikacyjnego SMS
 1. Administratorem zebranych danych osobowych jest Master4U Maciej Stypka z siedzibą w Katowicach (40-123), przy ul. Czerwińskiego 6 lok. 316, kontakt: rodo@weselezklasa.pl
 2. Wyrażona zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie, bez żadnych negatywnych skutków oraz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania danych, którego dokonano przed jej cofnięciem.
 3. Cofnięcia zgody dokonać można dokonać przez wysłanie maila na adres bok@weselezklasa.pl
 4. Odbiorcami (procesorami powierzenia) Pani/Pana danych osobowych będą: podmioty zapewniające obsługę i utrzymanie Serwisu, tj. obsługę prawną, a w przypadku rozliczeń finansowych podmiot wykonujący usługę obsługi kadrowo – księgowej na rzecz Administratora Danych Osobowych oraz podmioty zapewniające obsługę informatyczną i podmioty będące właścicielami oprogramowania do profilowania, w tym podmioty spoza Europejskiego Obszaru Gospodarczego. Wymiana danych osobowych z ww. podmiotami jest regulowana przez umowy powierzenia danych osobowych bądź zgodnie ze stosownymi regulaminami świadczeniem usług.
 5. Moje dane osobowe będą przechowywane do chwili cofnięcia zgody.
 6. Przysługują mi prawa do:
  • żądania od Administratora danych dostępu do moich danych osobowych;
  • żądania od Administratora danych uzupełnienia, sprostowania moich danych osobowych;
  • żądania od Administratora danych usunięcia lub ograniczenia przetwarzania moich danych osobowych;
  • wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania moich danych osobowych;
  • żądania przeniesienia moich danych osobowych;
 7. Ponadto zostałam/łem poinformowany/a, że przysługuje mi prawo do wniesienia skargi do organu nadzoru to jest do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych (dawniej: GIODO).
BRACIA Fotografia - naturalna fotografia z charakterem id:33536
Średnia ocen: 5,00 / 5 z 1 opinii
S
Sandra
5.00
 / 5
Data ślubu: 08-09-2018
Tychy
Data dodania: 31-10-2018
Serdecznie polecamy! Zgrani, uśmiechnięci, otwarci, profesjonalni. Jeszcze przed ślubem skontaktowaliśmy się z Przemkiem i Kubą – ślub i wesele miały miejsce w naszych rodzinnych Tychach, ale bardzo marzyła nam się sesja nad morzem, gdzie mieliśmy się wybrać zaraz po ślubie. Uparliśmy się na Kołobrzeg, do którego – z sentymentem - jeździmy już od wielu lat, Bracia oczywiście pojawili się w umówionym miejscu, ale od razu zaproponowali plażę oddaloną o kilka kilometrów. Zdaliśmy się na wiedzę i doświadczenie profesjonalistów i… byliśmy zachwyceni! Sesję rozpoczęliśmy od spaceru w lesie, później przeszliśmy na plażę – ogromną, spokojną i zupełnie pustą. Dzięki temu sesja miała bardzo intymny charakter, po prostu cieszyliśmy się sobą, czasami całkowicie zapominając o tym, że właśnie jesteśmy fotografowani. To naprawdę widać na zdjęciach, a Przemkowi i Kubie udało się to osiągnąć. Kilkanaście dni później dostaliśmy cyfrowo komplet zdjęć, które zapierają dech w piersiach – nie tylko nam, jako nowożeńcom, ale także wszystkim naszym bliskim. Serdecznie polecamy Braci i zdecydowanie podpisujemy się pod obietnicą zawartą w ogłoszeniu - „naturalną fotografią z charakterem”. Raz jeszcze Wam dziękujemy za mile spędzony czas i za niezwykłą pamiątkę, do której na pewno będziemy często wracać. Nie wiem, jak to zrobiliście, ale, przeglądając te zdjęcia, czujemy zapach nadmorskiego powietrza i ciepły piasek pod stopami. Jesteście niezwykli! Sandra i Bartek
Bracia Fotografia
31-10-2018
Jest nam bardzo miło, że nasza praca, pasja sprawiły Wam tyle radości. Dziękujemy za zaufanie i miło spędzony dzień. Dzięki ludziom takim jak Wy, wiemy, że to co robimy ma głębszy sens :) Pozdrawiamy serdecznie Przemek & Kuba
Bracia Fotografia

Wiadomość

Obowiązek informacyjny

×
Administratorem Twoich danych osobowych jest firma Master4u z siedzibą w Katowicach (40-123), przy ul. Czerwińskiego 6/316, REGON 241080707, NIP 6342327026. W związku z zebraniem dzisiaj za pomocą tego formularza Pani/Pana danych osobowych niezbędnych do wykonania umowy dotyczącej korzystania z usług oferowanych przez Serwis Wesele z klasą, w szczególności korzystania z usługi „Planner Ślubny”, Firma Master4U - zgodnie z art. 13 Ogólnego Rozporządzenia o ochronie danych osobowych (dalej RODO), gwarantuje spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych (więcej na temat przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz w klauzuli).

Kontakt

Nazwa firmy:Bracia Fotografia
Imię i nazwisko:Jakub Przybyła
Adres:Złocieniecul. Kręta 18A
78-520woj. zachodniopomorskie
696-039...
Powołaj się na stronę Wesele z klasą
i zapytaj o wolny termin.
669-226...
Powołaj się na stronę Wesele z klasą
i zapytaj o wolny termin.
Odwiedź nas:
dodano: 29-01-2018, liczba odwiedzin: 1703
Telefon
696-039...
Powołaj się na stronę Wesele z klasą
i zapytaj o wolny termin.
669-226...
Powołaj się na stronę Wesele z klasą
i zapytaj o wolny termin.
Wiadomość

Zobacz pozostałe firmy

Zobacz wszystkie kategorie